REKLAMA
W Polsce zatrzymano organizatora groźnej grupy narkotykowej z Krzywego Rogu

Policja Narodowa Ukrainy przypomniała, że ​​na początku 2019 r. w obwodzie dniepropietrowskim została rozbita organizacja przestępcza, która przez długi czas zajmowała wprowadzaniem do obrotu metamfetaminy i tramadolu.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

kresy24.pl
Opr. TB, UNIAN
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

186

W Polsce zatrzymano jednego z głównych członków organizacji przestępczej zajmującej się produkcją i dystrybucją narkotyków w Krzywym Rogu w obwodzie dniepropietrowskim. Według służby prasowej Policji Narodowej Ukrainy zatrzymany przez dłuższy czas ukrywał się za granicą i został umieszczony na liście osób poszukiwanych międzynarodowym listem gończym.

„Podejrzany był jednym z trójki koordynatorów organizacji przestępczej, nadzorował sieć dystrybucji środków psychotropowych i rekrutację do grupy przestępczej zajmującej się produkcją i obrotem narkotykami. Pod koniec września podejrzany został zatrzymany w Polsce w ścisłej współpracy z polską policją. Obecnie toczy się jego procedura ekstradycyjna”- czytamy w komunikacie ukraińskiej policji.

Policja Narodowa Ukrainy przypomniała, że ​​na początku 2019 r. w obwodzie dniepropietrowskim została rozbita organizacja przestępcza, która przez długi czas zajmowała wprowadzaniem do obrotu metamfetaminy i tramadolu.

W lutym, podczas operacji specjalnej, funkcjonariusze organów ścigania zatrzymali przywódcę i ponad 20 organizatorów rozległej sieci handlarzy narkotyków. Zlikwidowali też dwa duże laboratoria narkotykowe, w których produkowano pięć rodzajów narkotyków. Policja przechwyciła ponad tysiąc dawek metamfetaminy, ponad dziewięć tysięcy dawek tramadolu, pół kilograma amfetaminy i ponad 100 kg półproduktów do produkcji środków odurzających i substancji psychotropowych. Organy ścigania przeprowadziły ponad 60 obław i przeszukań, skonfiskowały 800 tys. hrywien w różnych walutach i osiem samochodów, z których sprzedawano towar.

„To pierwsza udokumentowana organizacja przestępcza w Krzywym Rogu, której dochody z transakcji narkotykowych, w ciągu zaledwie miesiąca, wynosiły od pięciu do siedmiu milionów hrywien” – poinformowała policja. Obecnie organy śledcze zakończyły dochodzenie przygotowawcze w tej sprawie, która 30 września została przekazana do sądu.

Ośmiu członków organizacji przestępczej przebywa w areszcie, dwóch w areszcie domowym. 25 członków tej grupy jest podejrzanych o popełnienie przestępstw dotyczących utworzenia organizacji przestępczej oraz nielegalnej produkcji lub sprzedaży środków odurzających. Grozi za to kara pozbawienia wolności od 9 do 12 lat oraz konfiskata mienia.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Benzydamina
  • Marihuana
  • Pierwszy raz

Mieszkanie kumpla, chwilowo klatka bloku oraz las /park

Z góry uprzedzam, że jest to mój pierwszy Trip Raport, więc postaram się opisać wszystko jak najlepiej i wszystko, co pamiętam. Byli ze mną mój ziomek jak brat M  i jeszcze dwóch kumpli T i W.

 

  • Muchomor czerwony

Set & Setting: Las (muchomorowy) nocą. Szałas szamański ognisko. Wesoły nastrój. Jesienna ciepła noc.

Cel: odkrycie lasu jako pierwotnego domu i lepsze zapoznanie mocy A.M.

Dawkowanie: 5 Dobrze wysuszonych kapeluszy. Najpierw w piekarniku a potem na kaloryferze.

Doświadczenie: Alkohol, MJ, Muchomor Czerwony, Psilocybe Cubensis, Psilocybe Semilanceata, Salvia Divinorum

Wiek: 18 lat :)

  • Grzyby halucynogenne


Będę mówił o grzybach halucynogennych , które to

występują pod nazwą łysiczka lancetowata (psilocybe

semilanceta ) , bo z innymi do czynienia nie miałem

, a wszelkie treści zawarte w tej retrospektywie są

oczywiście bardzo indywidualne i wielce subiektywne

, więc proszę o odpowiedni dystans . Z innymi

substancjami psychoaktywnymi również miałem do

czynienie , ale zostawmy je na inne okazję , gdy to

słodkość lenistwa za bardzo mnie znudzi i będę się

  • Szałwia Wieszcza

nazwa rośliny - Salvia Divinorum


poziom doswiadczenia uzytkownika - mj, #, benzydamina, dxm, xtc, lsd


dawka, metoda zazycia - 0.5 grama palenie


"set & setting"-zrelaksowany, w dobrym nastroju i komfortowych warunkach