Świdnica: skonfiskowali amfetaminę

Przy 27-letniem mężczyznie znaleziono trzy jednogramowe torebki amfetaminy. Policjanci uznali, że jest to ilość wystarczająca do prowadzenia działalności handlowej.

Anonim

Kategorie

Źródło

wp.pl/Wiadomości Świdnickie

Odsłony

1580
Policjanci w Świdnicy (woj. dolnośląskie) zatrzymali 27-letniego mężczyznę, u którego w samochodzie znaleziono trzy jednogramowe torebki amfetaminy. Uznaliśmy, że jest to ilość wystarczająca do prowadzenia działalności handlowej - mówią funkcjonariusze. Zatrzymanie nie było przypadkiem - policjanci czekali na samochód ubrani w kominiarki. - W tego rodzaju przypadkach nie tylko musimy starannie prowadzić działania operacyjne, ale także odpowiednio dbać o własne bezpieczeństwo - mówi świdnicki policjant.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Inne
  • Pentedron

Różne.

Uwaga! Od dnia 1 lipca 2015 roku substancja w Polsce NIELEGALNA.

Pierwszą z opisywanych przeze mnie substancji będzie Pentedron, znany również jako 1-fenylo-2-metyloaminopentan-1-on / alfa-metyloamino-walerofenon.

  • Dekstrometorfan
  • Pozytywne przeżycie

Środek nocy; własny pokój; sam; chęć osiągnięcia dysocjacji; dobre samopoczucie, wypoczęty pomimo późnej pory; dzień spędzony w całości na prokrastynacji.

Około północy, leniwie oglądając filmiki w internecie, pomyślałem, 'czemu nie?'. Dzień miał się już ku końcowi, nie miałem żadnych planów na następnych kilka dni, a ostatnia paczka acodinu spoglądała na mnie z szuflady już od jakiegoś czasu. Sięgnąłem po nią, skoczyłem do kuchni po wodę i pięć minut później czekałem niecierpliwie na efekty. Niestety ten środek ładuje się dość długo, więc postanowiłem w tym czasie obejrzeć jakiś film. Specjalnie przygotowana na tą okazję luźna komedyjka wprawiała mnie w jeszcze bardziej pozytywny nastrój i odwracała uwagę od oczekiwania.

  • Marihuana
  • Pierwszy raz

Nastawienie psychicznie dobre, cicha domówka przed wyjściem na miasto, sami znajomi, chętna nowego doświadczenia, myśli poztywne widząc stan kolegów

 Sobotni wieczór i cicha posiadówa, chłopacy juz lekko na fazie a dziewczyny piją. Ja wypilam 3 kieliszki a dzień wcześniej więcej natomiast stan był ogarniający ( być może ma to wpływ)

 Gdzieś o godzinie 16 buch z lufki strasznie nieumiejętnie, myślę co za gowno

O 20 30 z jointa i to samo. Nic

Kolega dał ciacho około 20. Zjadłam całe