Statut Polskiego Ruchu Narkomanów 84

A teraz prosimy o uwagę i powagę, ponieważ sprawa jest wagi państwowej. Materiał, nadesłany nam przez autora inicjatywy wraz z prośbą o jej nagłośnienie, zwiastować może rewolucyjne zmiany w sytuacji konsumentów środków psychoaktywnych w kraju nad Wisłą. Nie śpijcie, włączajcie się do działania!

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Mikołaj Von Milaczarski, Polski Ruch Narkomanów 84
Komentarz [H]yperreala: 
...tak nam dopomóż Bóg!

Odsłony

623

STATUT POLSKIEGO RUCHU NARKOMANÓW 84

poprawiony i uzupełniony 25.09.2017 psychedryna 300mg

...bo chcemy dać szansę wolności

I POWOŁANIE PRN84

Powołany zostaje z dniem 15 maja 2017 (kiedy to piszę) przez Mikołaja Von Milaczrskiego Polski Rucha Narkomanów 84 który wcześniej działał nieformalnie i nielegalnie. (gdyż upowszechniał treści korzystnie przedstawiające zjawisko narkomanii co jest w Polsce zakazane lecz koliduje z wolnością słowa na której podobno opiera się prawdziwa demokracja)

II SIEDZIBA

Siedzibą jest obecnie cudowna melina na ul 1go Maja 52 w Wołominie lecz wnosi się o udostępnienie przez administracje Warszawy i wyznaczenie przez urzędników miejsca spełniającego standardy sanitarne i estetyczne ,suponuje najwyższą klasę ze względu na ważność sprawy regulacji stosunków społecznych ,ochrony ludzi przed szkodami ,udzielanie informacjii o narkotykach - fachowych badań przeprowadzonych na zachodzie - u nas się ich nie robi. Mamy przyjaciół wszędzie gdzie szanuje się wolność z wszelkimi jej konsekwencjami gdzie pozwala się ludziom dokonywać samodzielnych wyborów jeśli są już dorośli . Nasza demokracja dojżała do liberalnego podejścia do tzw narkotyków miękkich do których proponujemy zaliczyć także amfetaminę i wiele psychostymulantów które mają małą szkodliwość .W USA amfetamina jest na receptę na otyłość oraz ADHD - nawet dzieci je zażywają co powinno dziwić lecz jako prezes zalecam ostrożność i legalizacje amfetaminy od 28 roku życia gdyż wtedy neurony są już silnie ukorzenione ,kończy się okres dojżewania definitywnie.

III CELE

.Najważniejszeym celem jest

1. wyłonienie i krystalizacja NARKO ARYSTOKRACJII – nowej grupy społecznej będącej najwyższą i najsubtelniejszą elitą narodu mogące przywrócić samą arystokracje w jej narko formie jako najlepszą ,najwyższą ,najwartościowszą (tak jak za Witkacego) Chcemy dać Polsce ludzi któży mogli by zająć siedziby jakiegoś lepszego pałacu tworząc prawdziwy polski salon .Polska na to czeka ,obecnie jest jednak pozbawiona nawet szlachty.

2 . kontynuacja rewolucjii hippisowskiej 1969 rozpoczętej w stanach w 1967(lato miłości) ,oraz zbuntowanej młodzieży która walczyła z komuną w Polsce w Jarocinie (lata 80) , W usa walczono z rządem który mordował naszych liderów patrz tajemnicze okoliczności zgonu JIMA MORRISONA ,JIMIEGO HENDRIXA ,JANIS JOPLIN ,SIDA BARRETA (PINK FLOYD) , SIDA VICIOUSA ,STACHURY ,MICHAELA JACKSONA , Kurta Cobaina , Piotra Łuszcza (Magika) , Grzegorza Ciechowskiego ,Boba Marleya , Buddy Hollego ,Jamesa Deana ,Czesława Niemena . Liderzy ruchów młodzieżowych ginęli gdyż system się bronił ,nieludzki totalitarny system który istnieje także dzisiaj ,o którym nikt nic nie mówi bo brakuje nam dialektyków czyli za Platonem Filozofów systemowych do których się zaliczam. Uważam że nasza sprawa od 1969 roku czyli słynnego koncertu na woodstocku została z czasem brutalnie stłumiona w stanach w europie natomiast w ZSRR prześladowano dysydentów gdzie stosowano np psychuszki. Polska inteligencja natomiast została w staliniźmie poprostu eksterminowana przez największego zbrodniarza XX wieku którym był Stalin . Stalinizm to złote lata żydokomuny która była jego ręką. Wiemy że ten system jest zły i metody są wciąż te same ,lecz mamy coś do zrobienia na tym świecie pełnym złości w którym nigdy nie dość jest przezorności cyt Stanisława Michalkiewicza.

3. Opanowanie żywiołu narkotycznego

Musimy opanować żywioł jakim są narkotyki gdyż bez odpowiedniej kontroli stanie się on niebezpieczny dla ludzi co pochłonie niepotrzebne ofiary. Wiemy że narkotyki są i będą coraz bardziej popularne bo są dobre i przyjemne ,dają dużo radości ,łączą ludzi w pary ,zwiększają siłę relacjii międzypersonalnych które są dzięki nim piękniejsze i lepsze , dają one artystom wielką wenę ,dają filozofom możliwość myślenia o naprawdę wielkich rzeczach , dają ludziom przekraczać granice ,sięgać do doskonałości ,ciągle coraz dalej ,one nam w tym pomogą pozwolą osiągnąć coś wielkiego lecz na początku musimy zaopatrzyć się w podstawową wiedzę o tych środkach by wiedzieć w co wogóle się bawimy i odpowiedzieć sobie czy to dla nas ? Nie chcemy aby wszyscy po te środki sięgali ale trawki nie odmówimy nikomu. Chcemy aby młody człowiek ją palił i nie sięgał po amfetaminę do momentu aż nie wykształci się u niego w pełni system nerwowy. Marichuana daje spełnienie podstawowych podstaw metafizycznych i duchowych młodych ludzi – zwiększa także kreacje i zmysłowe doznania wielu przeżyć. Chcemy aby pierwszy joint był wyjątkowy.

4.Informowanie społeczeństwa

Musimy być gotowi bo nasze dzieci są narażone na niebezpieczeństwo i musimy tłumaczyć że tylko trawka jest w 100 procentach bezpieczna i daje zaspokojenie wyższych potrzeb duchowych nastolatków i ludzi młodych. Z wiekiem człowiek może chcieć eksperymentować i wtedy pojawiamy się my POLSKI RUCH NARKOMANÓW 84 i nasi agenci odpowiadają na wszystkie trudne pytania , zatrudniamy zawodowców ,zapewniamy najwyższe standardy bo nie pracujemy dla rządu tylko dla ideii . Wiemy o narkotykach więcej niż kotanowcy ,monarowcy ,caritas czy radio maryja .WIEMY I BĘDZIEMY WIEDZIEĆ JESZCZE WIĘCEJ BO ŁĄCZYMY SIĘ I KOMUNIKUJEMY Z WSZYSTKIMI OŚRODKAMI BADAWCZYMI NA CAŁYM ŚWIECIE GDZIE SIĘ TESTUJE NA SZCZURACH ,MYSZACH I MAŁPACH W LABORATORIACH OZNACZONYCH NA NASZEJ MAPIE JAKO WAŻNE WSZYSTKIE STARE I NOWE UŻYWKI ZANIM TRAFIĄ NA RYNEK ZANIM DOPUŚCI KTOŚ COŚ NOWEGO TAKŻE MY JESTEŚMY NAPRAWDĘ BARDZO WAŻNI I CHCEMY BYĆ PIONIERAMI W DZIEDZINIE PSYCHOFARMACJII CHCEMY BYĆ POPROSTU NAJLEPSI NA ŚWIECIE. WŁAŚNIE W POLSCE CHCEMY BYĆ LIDEREM W DZIEDZINIE REDUKOWANIA SZKÓD KTÓRĄ POLITYKĘ DZIŚ PRZYJĘTO WSZĘDZIE (może oprócz Singapuru) . CHCEMY WALCZYĆ IDEOLOGICZNIE Z TAKIMI PAŃSTWAMI JAK SINGAPUR GDZIE PANUJĄ NIELUDZKIE KARY ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW GDZIE ZABIJA SIĘ CZŁOWIEKA ZA GRAMA . CHCEMY WALCZYĆ O WOLNOŚĆ BO WIEMY ŻE LUDZIE DOROŚLI MAJĄ PRAWO WYBORU I NIKT NIE MOŻE MĘŻCZYŹNIE ZABRONIĆ PODEJMOWANiA MĘSKICH DECYZJII .CHCEMY MÓWIĆ PRAWDĘ O NARKOTYKACH ,NIE ZACIEMNIAĆ ,NIE OGRANICZAĆ SIĘ DO ZAGROŻEŃ LECZ DOSTRZEC PROFITY CO JEST TRUDNIEJSZYM ZADANIEM. NASI SĄSIEDZI CZESI ODROBILI JUŻ LEKCJE Z PALENIA TRAFKI - POLSKA NADAL JEST W CIEMNOGRODZIE.

5.Prowadzenie i wspieranie badań naukowych.

Chcemy współpracować z instytucjami na całym świecie i wspierać badania nad substancjami psychoaktywnymi w kraju. Chyba nie ma w Polsce takich badań – nie bada się nawet marichuany co umiejscawia nas na marginesie w europie. Polska dawno weszła do europy – jej politycy niestety nie. Chcemy publikować w internecie i wydawać własne broszurki o narkotykach – zastąpić skostniały model kotanowski i monarowski który dał ludziom więcej szkód niż pożytku. Stare ćpuny nie wyszły z nałogów doznając wielu strat moralnych – chcemy ich rechabilitować ! Natomiast nowi narkomani i tak sięgneli po narkotyki i nic im w tym nie przeszkodziło. Jedno nas od nich odróżnia – my jesteśmy uczciwi i nie biadolimy ,nie kłamiemy i nie straszymy. Podajemy tylko prawdziwe i rzetelne informacje z badań naukowych i jesteśmy wyczuleni że czasami badania takie są prowadzone specjalnie na zamówienie i mogą być przekłamane. Patrzymy się w każdą stronę .

IV WŁADZE

Niniejszym ja Mikołaj von Milaczarski mianuje się pierwszym prezesem i szefem Polskiego ruchu narkomanów 84 którego jestem głównym organizatorem ,pomysłodawcą ,ideologiem i właśnie z racjii troski o czystość ideologiczną godną ANALOGOWEGO CYFROWEGO CYBER PUNKA który pamięta ostatnie tchnienie wolności lat 90 chcę to przekazać .PRN 84 to moje dziecko. Mam starszych braci z pokolenia Jarocina ale im nie udało się bo nie znaleźli wyjścia z systemu. Ja chciałbym podać im dłoń i przyjąć z respektem w czystym ,schludnym biurze gdzie podzielili by się z nami doświadczeniami starej polskiej makiwary i komputu .CHODŹCIE DO NAS DZIECI KWIATY WY BĘDZIECIE NASZĄ OZDOBĄ . CHCEMY SIĘ NAUCZYĆ SPOWROTEM ŻYĆ I BYĆ WOLNYM A NARKOTYKI MOGĄ NAM W TYM POMÓC WIEMY O TYM. TYLKO PROSZĘ NIE OBWINiAĆ MNIE ŻE SĄ OFIARY NA PLACU BOJU .OFIARY TO SĄ LUDZIE ZAMORDOWANI PRZEZ SYSTEM Z KTÓRYM BĘDZIEMY WALCZYĆ BO TE STANY ŚWIADOMOŚCI SĄ NIE DO POGODZENIA Z LANSOWANYM MODELEM KONSUMENTA - od dziecka w hipermarkecie - 20 szczepionek na dzieńdobry ,gmo w każdym domu , chemtrails nad każdym miastem , czytanie myśli każdej głowy (mind control) i rejestrowanie ich, bawienie się w pana boga jednym słowem. ONI SĄ NASZYMI WROGAMI TO JEST WSTĘP TO SĄ PIERWSZE NASZE SŁOWA . MÓWIMY GŁOŚNO ŻE SĄ MORDERCAMI ,ZBRODNIARZAMI , CIĄGLE WYWOŁUJĄ GDZIEŚ WOJNY ,CIĄGLE SĄ OFIARY A MY JESTEŚMY NA NICH BARDZO ŹLI . PONIEWAŻ CHCĄ NAM ZAKAZAĆ CZEGOŚ CO DLA NIEKTÓRYCH JEST JEDYNĄ PRZYJEMNOŚCIĄ W TYM ŻYCIU GDZIE JEST TRUDNO. LUDZIE NIE WIEDZĄ ŻE GDYBY NIE NARKOTYKI TO NIE MIAŁ BYM Z CZEGO SIĘ CIESZYĆ WOGÓLE ,MÓJ PRZYKŁAD DOWODZI ŻE TE ŚRODKI POMAGAJĄ. POMAGAJĄ MI TWORZYĆ ,MYŚLEĆ ,FUNKCJONOWAĆ ,ŻYĆ WŚRÓD LUDZI , CIESZYĆ SIĘ ŻYCIEM ,POMAGAJĄ MI WALCZYĆ Z SYSTEMEM A TO BARDZO TRUDNA WALKA I PSYCHOSTYMULANTY BARDZO MOGĄ NAM POMÓC. GDYBYM WIEDZIAŁ O NICH WCZEŚNIEJ TO OŚMIELIŁ BYM SIĘ KIEDYŚ SWEJ WIELKIEJ MIŁOŚCI GDZIe zABRAKŁO MI POPROSTU DOPAMINY. TO ABSURD ALE DLATEGO STRACIŁEM SWĄ PIERWSZĘ WIELKĄ MIŁOŚĆ KTÓRA JUŻ NIE WRÓCI. TRZEBA BYĆ GITEM .

AD WŁADZA

PREZES PRN84 PEŁNI SWĄ FUNKCJE DOŻYWOTNIO (MUSZĄ MNIE ZABIĆ ŻEBY NAS POWSTRZYMAĆ ) uchwalone to zostaje przez pierwszy komitet założycielski złożony z minimum 7 osób .Dożywotniość mej prezesury zabezpiecza nasze interesy i gwarantuje pro wolnościowy kierunek oraz walkę o idee które przedstawiłem .

Mogę mianować jednego swojego zastępce wice prezesa na dany okres . Moje działania i przestrzeganie statutu mogą natomiast podlegać kontroli przez komisję rewizyjną którą wyznaczają członkowie założyciele przy akceptacjii prezesa (trzy osoby na roczną kadencje mogące się ubiegać o tą samą funkcję za rok) . Skłąd komisji może ulec zmianie gdyby nastąpiła taka propozycja – rozważa ją skład członków założycieli ,zarząd i prezes oraz główni działacze terenowi .

Prezes ma prawo do liberum veto każdej proponowanej zmiany którą będzie proponować gremium zebrane z osób które jako prezes sam wybieram i wprowadzam do organizacjii. Ludzie chętni do działania muszą czekać aż zostaną zatrudnieni - gdyż jest to praca - forma pozytywistycznej pracy organicznej na rzecz zdrowia .NASZYM ZADANIEM JEST DBAĆ O ZDROWIE ,suponuje podjęcie tematu ZDROWIE A NARKOTYKI gdzie definitywnie podane zostaną zagrożenia jakie mogą płynąć i wymienione zostaną środki które umieści się na czarnej liście ,środki zakazane gdyż za bardzo szkodliwe. Oczywiście marichuana jest najzdrowsza i można ją palić ,jeść w dowolnych ilościach nie obawiając się o nic chyba że jest słaby klimat. KLIMAT MOI DRODZY JEST NAJWAŻNIEJSZY . I TO MUSI WIEDZIEĆ KAŻDY ĆPUN.

STRUKTURA WŁADZY

PREZES

WICE PREZES

CZŁONKOWIE HONOROWI

ZARZĄD – 10 kompetentnych osób

GŁÓWNI CZŁONKOWIE TERENOWI – wskazani przez prezesa lub zaproponowani na zebraniu (mogą sami się zgłosić)

KSIĘGOWOŚĆ

KOMISJA REWIZYJNA – patrzy na ręcę wszystkim – trzy osoby wybrane przez prezesa

WOLNI CZŁONKOWIE PRN84 – każdy kto chce być członkiem musi złożyć podanie do swoich jednostek terenowych lub wysłać na adres

Mikołaj von Milczarski
ul 1go Maja 52
Wołomin 05-200

Nasi członkowie muszą dbać o swą reputacje w życiu gdyż nie lubimy frajerów - tak. NARKOTYKI TO NIE JEST SPORT DLA MIĘCZAKÓW. TO ZABAWA DLA NAJLEPSZYCH.

NASZA STRUKTURA MOŻE TWORZYĆ SIATKĘ KTÓRA WPROWADZA W ŻYCIE CELE PROPONOWANE PRZEZ PREZESA LUB JAKĄKOLWIEK INNĄ OSOBĘ KTÓRA MA NOWE POMYSŁY . ZOSTANĄ PRZEKAZANE ZADANIA TAKIE JAK OKLEJANIE ŚCIAN MURÓW Z PLAKATAMI REKLAMUJĄCĄ NASZĄ STRONĘ NA FACEBOOKU. MUSIMY DOTRZEĆ DO LUDZI I OFEROWAĆ RZETELNE INFORMACJe I BADANIA KTÓRE BĘDĄ NA STRONIE KTÓRA JEST DO ZROBIENIA . MUSIMY MIEĆ WŁASNĄ STRONĘ. (TO ZADANIE ZLECIĆ programiście MARCINOWI GÓRSKIEMU z psychiatryka ZA CO NALEŻY ZAPŁACIĆ)

ZAKŁADAM ISTNIENIE SEKCJII

-ZIELARZY (zapraszam WOLNE KONOPIE i wszystkich marichuanistów)

-CHEMIKÓW (badających wpływ narkotyków na zdrowie oraz ich właściwości także medyczne

-PRAWNIKÓW

-LEKARZY (m.in. ETNOBOTANICY ,ZIELARZE np. wiemy że trawka leczy nowotwory ,stwardnienie rozsiane jaskrę i wiele chorób tak samo psylocybina)

-POLITYKÓW (tak niestety ale mamy swoich ludzi)

-RELIGIJNA (SCHIZOFRENICY I SZAMANI)

-SEKCJA FILOZOFII (NARKO FILOZOFOWIE historycznie np. WITKACY )

TE siedem SEKCJII ZOSTAJE MOCĄ MEJ DECYZJII UTWORZONE I MOŻE TO BYĆ ZRĄB struktóry która dzieli się na klasy ze względu na zainteresowania .

VIII SPOSÓB PODEJMOWANIA DECYZJII

DZIAŁANIA ZAPADAJĄ NA ZASADZIE PROJEKTÓW KTÓRE ROZPATRZA ELITA NASZEJ INTELIGENCJII GDZIE PREZES MA OSTATNIE DECYDUJĄCE SŁOWO KTÓRE MOŻE BYĆ SPRZECZNE Z OPINIĄ WIĘKSZOŚCI ALE WIADOMO ŻE WIĘKSZOŚĆ NAJCZĘŚCIEJ NIE MA RACJII . PREZES MUSI DYSPONOWAĆ SEKRETARIATEM ,SEKRETAŻEM i SEKRETARKĄ ,musi mieć biuro .JEGO DECYZJE SĄ ARBITRALNE ,APODYKTYCZNE MUSI ON DBAĆ O FORMĘ ,DYSCYPLINĘ ,PORZĄDEK MUSI SPEŁNIĆ SIĘ JAKO PREZES .MUSI BYĆ ENERGICZNY ,KREATYWNY ,MUSI DOBRZE POKIEROWAĆ TYM RUCHEM KTÓRY JEST NADZIEJĄ WIELU POKOLEŃ.I MUSI ZAŻYWAĆ STYMULANTY – DOPAMINERGIKI GDYŻ MA SŁABĄ GOSPODARKĘ DOPAMINOWĄ.

V O NAS

Wstęp do nas jest wolny jesteśmy otwarci na polską inteligencje która zrewanżuje się Witkacemu dając początek klasy narko arystokracjii której utworzenie jako nowej klasy społecznej jest najważniejszym celemw.

CHCEMY MIEĆ SWOJĄ NARKO - ARYSTOKRACJE - to marzenie każdego rozwiniętego społeczeństwa ,liberalnego i otwartego na nowinki. Jednak to narko-arystokracja będzie ustawiać poprzeczkę i cały barok na nas patrzy - to my małe niebieskie zajączki ,lubimy pić likier ,bawić się i umieć cieszyć ,wy nas pokochacie - my wam damy sztukę ,damy wam wielką filozofię ,damy wam nową Polskę której obcięto głowę. TO MY NARKO ARYSTOKRACI BIERZEMY PIERWSI DO RĘKI KIELNIE I ZAJMUJEMY SIĘ KRÓLEWSKĄ SZTUKĄ MASOŃSKĄ BUDOWLANKĄ - NOWEGO MODERNISTYCZNEGO NARKO SPOŁECZEŃSTWA PRZYSZŁOŚCI gdzie staną nam przed oczami problemy na które musi odpowiedzieć filozofia która ma nam pomóc łączyć narkotyki z szarym mechanicznym współczesnym życiem.

LICZYMY NA GOŚCI Z ZAGRANICY KTÓRZY PRZYJDĄ NA NASZĄ KONFERENCJE GDZIE USŁYSZY SIĘ O NOWOCZESNEJ POLSCE KTÓRA STAWIA POPRZECZKĘ BARDZO WYSOKO DBAJĄC O STANDARDY GDZIE PRIORYTETEM JEST ZDROWIE . TO MY WALCZYMY W TYM KRAJU O ZDROWIE ! NIKT INNY. BĘDZIEMY MIELI LEKARZY KTÓRYCH OPINIE SPORZĄDZANE EKSPERTYZY I DYSERTACJE ORAZ PRACE MAGISTERSKIE I DYPLOMOWE BĘDĄ STANOWIĆ MATERIAŁ NA KILKA KSIĄŻEK . CHCEMY TAKŻE UJAWNIENIA PRAWDY O ZIOŁACH I ZAPOMNIANEJ GAŁĘZI MEDYCYNY – ETNOBOTANICE .NASZE PUBLIKACJE MAJĄ BYĆ NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE ,MAMY AMBICJE PRZEJĄĆ STER CAŁEGO ŚWIATOWEGO GŁOSU KTÓRY OBUDZI PRADAWNYCH SZAMANÓW ,ALCHEMIKÓW ,CZAROWNIKÓW I POZWOLI IM COŚ POWIEDZIEĆ . LEKCJA TA BĘDZIE SIĘ NAZYWAŁA SIEKIERA. KTO NIE ZNA TEGO SŁOWA POWINIENEN WIEDZIEĆ ŻE KOJAŻY SIĘ ONO Z WYJĘCIEM KAJECIKU I DŁUGIPISU . TAKIE SĄ LEKCJE SIEKIERY.

ISTNIEĆ BĘDZIE POWIĄZANIE MIĘDZY PLANAMI ARCHITEKTOnICZNYMI ORGANIZACJII POLSKI RUCH NARKOMANÓW A i4 reich , filozofokracją ,charytatywną organizacją najbiedniejsi oraz nową religią dnia i nocy a także proklamowanym kościołem religii schizofreników

VI WYNAGRODZENIA

W ZALEŻNOŚCI OD MOŻLIWOŚCI CZERPANIA Z ŚRODKÓW KRAJOWYCH I ZAGRANICZNYCH MIESIĘCZNE STAWKI DLA CZŁONKA GREMIUM PODSTAWOWEGO (ZARZĄD I GŁÓWNI CZŁONKOWIE TERENOWI) NA WSZYSTKICH SEKCJACH BĘDĄ OBEJMOWAŁY ŚREDNIĄ KRAJOWĄ DLA PRACY W SEKTORZE GOSPODARKI . NASZA PRACA JEST PRACĄ U PODSTAW .TO ZADANIA KTÓRE SOBIE POSTAWIMY A WIEMY ŻE PRZED NAMI WIELKIE CELE. URUCHAMIAMY CENTRALĘ TELEFONICZNĄ 24/h GDZIE KAŻDY MOŻE UZYSKAĆ DARMOWĄ POMOC JEŚLI MA JAKIKOLWIEK PROBLEM Z NARKOTYKAMI. DZIAŁAMY SPRAWNIE I SZYBKO ,JESTEŚMY ZDYSCYPLINOWANI I PRECYZYJNI ,MYŚLIMY O KAŻDYM RUCHU CZUWAJĄC ŻE ŻYJEMY W PAŃSTWIE POLICYJNYM.

STAWKA PREZESA JEST WIĘKSZA NIŻ ŚREDNIA KRAJOWA I OSCYLUJE WOKÓŁ SUM JAKĄ DOSTAJĄ PREZESI I DYREKTORZY W INNYCH ORGANIZACJACH. Majątkiem ostatecznie dysponuje prezes , może on wyznaczyć kasjera i powołać nad majątkiem księgowość oraz jakieś formy nadzoru gdyby dostęp do tych środków został rozpalcerowany. Dochody i przychody są jawne i stanowią dobro wspólne PRN84 z którego korzystać będą tylko członkowie (np. darmowy towar). Członkowie PRN84 będą dostawać listownie od czasu do czasu jakieś bonusy .

RZĄDAMY PEŁNEGO WSPARCIA PAŃSTWA I LICZYMY NA POKRYCIE KAŻDEJ SUMY MAJĄCEJ BYĆ PRZEZNACZONE NA BADANIA NAD SZKODLIWOŚCIĄ ,TOXYCZNOŚCIĄ ,NEUROTOXYCZNOŚCIĄ , WŁAŚCIWOŚCIAMI KAŻDEJ PSYCHOAKTYWNEJ SUBSTANCJiI JAKA AKURAT BĘDZIE BADANA. TE BADANIA TO CIĘŻKA PRACA CHEMIKÓW DLA DOBRA NAUKI ,SPOŁECZEŃSTWA I LUDZKOŚCI.

VII ŻRÓDŁA MAJĄTKU

Dochody PRN84 mogą pochodzić z wolnych składek ,dobrowolnych wpłat ,oraz dotacjiij państwowych i zagranicznych ,także unijnych. Ustanowione zostanie firmowe konto bankowe .

VIII ZMIANY W STATUCIE

Wszelkie zmiany w statucie muszą być zaakceptowane i zatwierdzone przez prezesa . Wszelkie propozycje zostaną rozważone.

Oceń treść:

Average: 8.3 (6 votes)

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
Co? xD
Anonim (niezweryfikowany)
Mam nadzieje, ze zostalo to dodane w formie zartu. Niestety osoba, ktora sie z tym afiszuje jest chora psychicznie i inaczej jak zart bym tego nie traktowal.
DANIO84
witam i zapraszamy jako prezes PRN84 na spotkanie 7 października - nie mamy jeszcze sali . JEŚLI PRZYJDZIESZ NAPISZ na omnismoriar1@gmail.com żebym wiedział że będziesz. JEŚLI NIE BĘDZIE TOWARU TO SPOTKANIE PRZEŁOŻĘ NA PÓŹNIEJ WIĘC PROSZĘ ZADEKLAROWAĆ ŻE COŚ PRZYNIESIECIE NAJLEPIEJ STIMY . INACZEJ KASĘ BĘDĘ MIAŁ PO 14 października gdy sprzedam komputer za 1000zl . (HANDLUJE) JAK NA RAZIE KOLEK ZROBIŁ MNIE W KUKU na 420zl i jak wiem wielu innych. PRN84 WYDAŁ WIĘC WOJNĘ KOLKOWI i to wojnę totalną . Pogardził on honorowym członkostwem w prn84 i nie zwrócił mi towaru - oszukał niewłaściwą osobę. Zapraszam wszystkich na przyszłe spotkanie planowane na 7 października . ZAPRASZAM NA STRONĘ POLSKI RUCH NARKOMANÓW 84 FB . A OTO NAJNOWSZA LEPSZA WERSJA STATUTU https://justpaste.it/1brre
Anonim (niezweryfikowany)
Nie no mi się ogólnie podoba, podpisuję się pod KLIMAT MOI DRODZY JEST NAJWAŻNIEJSZY . I TO MUSI WIEDZIEĆ KAŻDY ĆPUN. z dokładnością do zdrowia. ale dlaczego wieje tu takim sentymentalizmem i oskarżycielstwem? jasne, że panowie policjanci i cały szeroko pojęty 'system' nie pomógł jakiemuś hendrixowi jednemu z drugim, ale diler też mu nie pomógł, sprzedał nieustandaryzowane gunwo, a i hendrix zdrowia swojego na pierwszym miejscu nie stawial, więc spier*lanie się do wszyzstkim innych niż do siebie też nie jest nie na miejscu moim zdaniem. zakładanie organizacji, żeby być prezesem ;dd
Zajawki z NeuroGroove
  • Benzydamina

godz. okolo 15.30:


zarzucam dwie saszetki tantum rosa rozpuszczone w szklance wody.smak jest SLONY[w 2 szaszetkach znajduje sie oprocz 1g chlorowodorku benzydaminy rowniez 17,6g soli.]radzilbym rozpuszczac dwie saszetki w dwoch szklankach.

godz. ok. 16.00:


wbijam do kumpla. pierwszy wirazyk wizualny-widzialem slad swojego nosa jak ruszalem glowa

  • 4-HO-MIPT
  • Tripraport

Słoneczko, świetna pogoda, lasy, łąki, rowerek. Godzina wpadająca w wieczór. Chęć pooglądania widoczków ładnych.

Witam serdecznie.
Pragnę jedynie zaznaczyć z początku(gdyż jest to ważne dla S&S uważam),że  nie jest to moja pierwsza przygoda z tą substancją. Wcześniej zajadałem 12 mg po przeczytaniu jednego raportu z tejże witryny.  Również był rowerek, było cudownie i widoczki były piękne; ciepłe kolorki, pół fazy spędziłem na oglądaniu pól jęczmiennych bodajże. Tym razem spodziewałem się podobnego, no jednak nie.

  • Szałwia Wieszcza

Substancja: Salvia Divinorum - suszone liscie


Doswiadczenie: mj, hasz, dxm, pseudoefedryna, aviomarin, etanol


Sprzet: mosiezna fajka wodna (mala)

randomness