Sprzątaczka przechowywała w pracy narkotyki

Sprzątaczka jednego z lubelskich biurowców przechowywała w pracy narkotyki o czarnorynkowej wartości ok. 400 tys. zł.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

2179

Trzy osoby podejrzane o ich rozprowadzanie na terenie Lublina i Świdnika zostały aresztowane - poinformował w niedzielę rzecznik prasowy komendanta wojewódzkiego policji w Lublinie Janusz Wójtowicz.

Policjanci znaleźli w pomieszczeniu gospodarczym biurowca ok. 15 tys. listków LSD, 500 sztuk tabletek ekstazy, 600 g amfetaminy i 500 g marihuany. Przechowywała je 53-letnia Marianna D. z Lublina, zatrudniona tam jako sprzątaczka.

W pomieszczeniu gospodarczym, do którego tylko ona miała dostęp, znajdowały się narkotyki, a także tzw. łamaki, służące do wyłamywania zamków samochodowych oraz radiostacja do podsłuchiwania rozmów. Kobieta twierdziła, że łamaki służyły jej do otwierania okien - powiedział Wójtowicz.

Jak nieoficjalnie dowiedziała się PAP ze źródła zbliżonego do policji, chodzi o budynek, w którym mieści się Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Drugim aresztowanym jest 34-letni syn Marianny D., już wcześniej karany za wymuszenia rozbójnicze i haracze. Policja zatrzymała go w piątek w pościgu samochodowym. W jego mieszkaniu policjanci znaleźli przedmioty służące do produkcji tabletek ekstazy. Były tam m.in. matryce do tabletek, odczynniki chemiczne, stempelki do odciskania emblematów na tabletkach.

Trzeci aresztowany 24-letni mieszkaniec Świdnika pod Lublinem jest podejrzewany o rozprowadzanie narkotyków na terenie swojej miejscowości. Był już karany za ich dystrybucję wśród uczniów świdnickich szkół średnich i na dyskotekach. Spędził w zakładzie karnym 19 miesięcy - dodał Wójtowicz.

Policja zapowiada kolejne zatrzymania. Będzie m.in. wyjaśniała sprawę złotej biżuterii znalezionej w mieszkaniu Marianny D., której pochodzenia kobieta nie umiała wyjaśnić.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

. (niezweryfikowany)
a mi dil wczoraj mowil, ze kwasow nie ma i nie bedzie ;/
jst (niezweryfikowany)
e tam nie ma <br>sa tylko trzeba umiec szukac. :D
KRET (niezweryfikowany)
u nas sa koty z alicji w krainie czaruff <br>calkiem niezle <br>a co bylo na tych???????
Smutaseczek (niezweryfikowany)
Niezla impra sie w Lublinie szykuhje ,jak widze .Panowie policjanci maja pol kilo baczki i sporo papierow.Wakacje jak marzenie :P
Zajawki z NeuroGroove
  • 2C-D
  • Marihuana
  • Przeżycie mistyczne

Ogromne, 120m2 mieszkanie gdzieś w Poznaniu. Sobotni wieczór. Poprzedniego dnia sajtransowa impreza w klubie, dzisiaj wesoła gromada z różnych stron Polski robi poprawkę w warunkach domowych. Samopoczucie znakomite, cieszę się z możliwości przebywania w tak doborowym towarzystwie.

I. Wprowadzenie

Gdy tylko przekroczyliśmy próg mieszkania, od razu wiedziałem, że to będzie noc pełna przygód. Podekscytowany przemierzałem rozległe przestrzenie pokoi, wciąż znajdując drzwi do kolejnych pomieszczeń. W większości z nich rozstawione były głośniki, z których sączyły się już transy albo chillouty.

  • Benzydamina

Nazwa substancji: Benzydamina


Poziom doswiadczenia: mj, xtc, dxm, lsd, efedryna, gaz ronson, amfetamina. Benzy po raz pierwszy.


Dawka, metoda zazycia: Extrakt z 2 torebek Tantum Rosa, przefiltrowany przez chusteczke, ktora (po przycieciu :-) polknalem.


"Set & Setting": Stan umyslu pozytywny, zazylem z ciekawosci, w domu.

  • Dekstrometorfan
  • Tripraport

Set: Pozytywny nastrój, lekka ekscytacja ale utrzymuję wewnętrzny spokój. Setting: Piątek wieczór, senne kilkutysięczne miasteczko. Miejscówka nr1: kilkuosobowa posiadówa przy browarze w zacisznym miejscu koło szkoły i bliskości lasu. Miejscówka nr2 (docelowa): Miniobóz gdzieś w polach, ok 1 km od miejsca nr1.

Prolog

  • Kodeina
  • Problemy zdrowotne

Dwór, później dom i wystawa (myślałem, że do tego momentu mi przejdzie już). Ogólnie raczej dobre, gdyby nie humorek kodeiny.

Pierwszy raz z kodeiną był taki, że zabrałem 150mg i było bardzo fajnie. Lecz drugi, nawet nie wiem jak to opisać, albo mała tolerancja, albo nieszczęsny sulfogwajakol (20 * 300mg = 6 gram).
3:30 PM