REKLAMA
Sprzątaczka przechowywała w pracy narkotyki

Sprzątaczka jednego z lubelskich biurowców przechowywała w pracy narkotyki o czarnorynkowej wartości ok. 400 tys. zł.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

2171

Trzy osoby podejrzane o ich rozprowadzanie na terenie Lublina i Świdnika zostały aresztowane - poinformował w niedzielę rzecznik prasowy komendanta wojewódzkiego policji w Lublinie Janusz Wójtowicz.

Policjanci znaleźli w pomieszczeniu gospodarczym biurowca ok. 15 tys. listków LSD, 500 sztuk tabletek ekstazy, 600 g amfetaminy i 500 g marihuany. Przechowywała je 53-letnia Marianna D. z Lublina, zatrudniona tam jako sprzątaczka.

W pomieszczeniu gospodarczym, do którego tylko ona miała dostęp, znajdowały się narkotyki, a także tzw. łamaki, służące do wyłamywania zamków samochodowych oraz radiostacja do podsłuchiwania rozmów. Kobieta twierdziła, że łamaki służyły jej do otwierania okien - powiedział Wójtowicz.

Jak nieoficjalnie dowiedziała się PAP ze źródła zbliżonego do policji, chodzi o budynek, w którym mieści się Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Drugim aresztowanym jest 34-letni syn Marianny D., już wcześniej karany za wymuszenia rozbójnicze i haracze. Policja zatrzymała go w piątek w pościgu samochodowym. W jego mieszkaniu policjanci znaleźli przedmioty służące do produkcji tabletek ekstazy. Były tam m.in. matryce do tabletek, odczynniki chemiczne, stempelki do odciskania emblematów na tabletkach.

Trzeci aresztowany 24-letni mieszkaniec Świdnika pod Lublinem jest podejrzewany o rozprowadzanie narkotyków na terenie swojej miejscowości. Był już karany za ich dystrybucję wśród uczniów świdnickich szkół średnich i na dyskotekach. Spędził w zakładzie karnym 19 miesięcy - dodał Wójtowicz.

Policja zapowiada kolejne zatrzymania. Będzie m.in. wyjaśniała sprawę złotej biżuterii znalezionej w mieszkaniu Marianny D., której pochodzenia kobieta nie umiała wyjaśnić.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

. (niezweryfikowany)
a mi dil wczoraj mowil, ze kwasow nie ma i nie bedzie ;/
jst (niezweryfikowany)
e tam nie ma <br>sa tylko trzeba umiec szukac. :D
KRET (niezweryfikowany)
u nas sa koty z alicji w krainie czaruff <br>calkiem niezle <br>a co bylo na tych???????
Smutaseczek (niezweryfikowany)
Niezla impra sie w Lublinie szykuhje ,jak widze .Panowie policjanci maja pol kilo baczki i sporo papierow.Wakacje jak marzenie :P
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25
  • Marihuana
  • MDMA (Ecstasy)
  • Pierwszy raz
  • Tytoń

Pierwsze przyjęcie dawki MDMA zdarzyło się w piątek około godziny 21:00. Talerz podzielony na dwie części, obie zostały wzięte w przeciągu 15 minut. Posiadówka na około 10 osób, na noc zostały 4 osoby. Miejsca to mieszkanie znajomego w dobrze wyglądającej kamienicy. Przyjęcie dawki LSD-25, sobota, godzina około 11:00. Towarzystwo kolegi z klasy, jego dziewczyny, którzy byli trzeźwi oraz kolegi, z którym zarzucałem karton. Miejsca; Park w dużym Polskim mieście, centrum dużego miasta, moje mieszkanie, kolejna impreza. Generalnie bardzo dobry stan psychiczny, ze względu na ostatnie przeżycia. Nastrój bardzo przyjemny, w gronie bliskich znajomych, brak większych oczekiwań ze względu na poprzednie przeżycie z tym samym kartonem, lecz w 2x mniejszej dawce. Setting można uznać za dość spokojny podczas piątkowej nocy z MDMA i ogromnie intensywny podczas soboty.

Wstęp (piątek):

 

Wiek: 18 lat

Wzrost: Około 175cm

Waga: Około 60kg

 

  • Gałka muszkatołowa

  • Efedryna

  • Etanol (alkohol)
  • Katastrofa
  • Kodeina

Poniższy tekst to kopia z wątku "Spowiadam się Wam z kodeiny. Przeczytaj nim zarzucisz". Autorem jest użytkownik o nicku Camel.

Umieszczone tu ku przestrodze wszystkim tym, którzy myślą, że w aptece kupują tylko zdrowie...

 

W pogoni za fazą