Sól św. Agaty nie uchroniła przed policją

Podczas kontroli policjanci odnaleźli przy mężczyźnie podejrzane substancje. 21-latek tłumaczył się policjantom, że to sól św. Agaty, która miała go chronić.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Policja Lubelska
AG
Komentarz [H]yperreala: 
Pochopnym funkcjonariuszom przypominamy, że gdy ostatni raz władze zadarły z Agatą nastąpiło trzęsienie ziemi, a rok potem wybuchła Etna.

Odsłony

916

Dziś rano policjanci z Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego zatrzymali do kontroli drogowej kierującego vw golfem. Podczas kontroli policjanci odnaleźli przy mężczyźnie podejrzane substancje. 21-latek tłumaczył się policjantom, że to sól św. Agaty, która miała go chronić. Policjanci z patrolówki nie uwierzyli jednak w przedstawioną historię. Jak się okazało podczas badania zabezpieczonej substancji były to dopalacze.

Mężczyzna już wcześniej był karany z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Oceń treść:

Average: 9.4 (5 votes)
Zajawki z NeuroGroove
 • Benzydamina
 • Metkatynon (Efedron)
 • Miks

Oczekiwałem naprawdę zakręconej jazdy po takim mix wiele można się spodziewać

 

Na początek pewnie zadajecie pytanie JAK MOŻNA POMIESZAĆ 

 

 

 

Deliriant ZE STYMULANTEM ?!?

 

 • Benzydamina

Doświadczenie : Alkohol,marihuana,haszysz,lsd,extasy,(met)amfetamina,efedryna,DXM,benzodiazepiny


Set&setting: 8 rano, wolna chata do 16,chęć przeżycia czegoś nowego, a zarazem groza
    Ten dzionek zapowiadal się wyjatkowo.W przeddzien tego zajścia będąc na dropsie postanowilem ze wybadam coś nowego, a że benzia jest tania i dobra jak słyszałem zdecydowałem się właśnie na nią.


    • Bad trip
    • Marihuana
    • Marihuana

    Witam, jestem tu nowa i chciałam podzielić się z wami swoją historią. Jestem młoda, niedoświadczona etc.. nieświadomie, ale jednak, miałam derealizację kilka ładnych lat. Pierwszy raz spotkało mnie to bodajże w 1 klasie gimnazjum, ale to zignorowałam. Później co jakiś czas miewałam owo odczucie, zaczęłam się martwić, latałam po kardiologach, neurologach i nic... Nikt nie wiedział co to, ja również. Dawałam sobie z tym radę, paliłam rzadko, lecz regularnie po 3-4 buszki ze skręta, było fajnie, miło, aż do czasu...

    randomness