REKLAMA
Rozbito siatkę dilerów amfetaminy

Do 10 lat pozbawienia wolności grozi członkom 7-osobowej grupy dilerów amfetaminy z Kożuchowa, która rozprowadzała środki odurzające od 2004 roku.

a.

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

999
Do 10 lat pozbawienia wolności grozi członkom 7-osobowej grupy dilerów amfetaminy z Kożuchowa, która rozprowadzała środki odurzające od 2004 roku. Prokuratura oskarżyła członków grupy o zrealizowanie co najmniej 1000 transakcji. Akt oskarżenia przeciwko 6 mężczyznom w wieku 19-23 lat i 26-letniej kobiecie trafił do sądu. W toku śledztwa ustalono, że grupa działała na terenie Kożuchowa. Sprzedawała amfetaminę głównie ludziom młodym, biorąc za porcję od 20 do 40 złotych. W tej sprawie śledztwo prowadzi jeszcze policja, która ustala źródło pochodzenia amfetaminy.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • MDMA (Ecstasy)

nazwa substancji: bialy krazek (chinski znaczek)

poziom doswiadczenia: zaawansowany :)

metoda zazycia: doustnie

set & setting: sylwester, wiadomo :)
Byl sylwester 03/04.Jestem juz doswiadczonym hokeista (uzytkownikiem krazka). Dzien przed sylwestrem nie moglem sie zdecydowac gdzie isc, jednak w samego sylwestra okazalo sie ze nie mam gdzie isc. Idac ulica spotkalismy chlopaka z krazkami. I mial takie, ktorych jeszcze nie jadlem. Po zainstalowaniu krazka wsiedlismy do taxowki i sie zaczelo... :)

  • LSD-25
  • Pierwszy raz

Spokojny letni weekend poprzedzony lekturą na temat LSD. Chęć odkrycia substancji dla rzekomego duchowego działania (przy jednoczesnym - w miarę możliwości - wewnętrznym stonowaniu się, tj. bez żądzy wielkich obrazów i napalania się). Dwójka znanych towarzyszy, żadnych obaw o możliwe "dziwne biegi wydarzeń".

Wprowadzenie: Niniejszy raport został pomyślany jako druga część psychodelicznego tryptyku. Pomysł polega na tym, że każdy z trójki osób uczestniczących w podróży, napisał na jej podstawie TR opisujący wydarzenia sprzed 2,5 roku. Nie narzucaliśmy sobie żadnej odgórnej formy ani nie dzieliliśmy się tym, kto z nas opisze konkretnie wydarzenia a kto wstrzyma się od ich przytaczania pozostawiając je dla reszty. Na pewno część wątków będzie się więc powtarzała. Zamieszczam linki do pozostałych części tryptyku: