Rozbito gang narkotykowych dilerów

...jeden policjant ranny

Anonim

Kategorie

Źródło

Express Ilustrowany

Odsłony

2449

Policjanci z wydziału kryminalnego komendy wojewódzkiej w Łodzi wspólnie z funkcjonariuszami ze Skierniewic i Łowicza rozbili gang handlarzy narkotyków. W sobotę rano zatrzymano w Skierniewicach dziewięć osób w wieku od 17 do 26 lat (w tym dwie kobiety), po południu kolejnego podejrzanego, a wczoraj jeszcze jednego. W akcji pod kryptonimem "Walentynka" wzięło udział 60 policjantów. Użyto też psów wyszukujących narkotyki.

W czasie akcji postrzelony został jeden z policjantów. Zranił go kolega, któremu przypadkowo wystrzeliła broń podczas szamotaniny z bandytą w policyjnym samochodzie. Pocisk przebił drzwi, trafił stojącego na zewnątrz funkcjonariusza w nogę, przeszedł przez nią na wylot i utkwił w drugiej nodze. Funkcjonariusz przebywa w szpitalu. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Okoliczności tego incydentu bada prokuratura.

W wyniku akcji zabezpieczono m.in. marihuanę, amfetaminę, haszysz, anaboliki, konopie indyjskie i nasiona oraz wagę laboratoryjną, a także broń palną i telefony komórkowe gangsterów.

Rozpracowanie grupy i zebranie dowodów zajęło policjantom kilka miesięcy. Narkotyki i sterydy rozprowadzane były głównie wśród uczniów szkół średnich, w dyskotekach i w pubach. (dg)

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

BenY (niezweryfikowany)
&quot;Zranił go kolega, któremu przypadkowo wystrzeliła broń podczas szamotaniny z bandytą w policyjnym samochodzie. Pocisk przebił drzwi, trafił stojącego na zewnątrz funkcjonariusza w nogę, przeszedł przez nią na wylot i utkwił w drugiej nodze.&quot; <br>no prze huje ciekaw jestem jak on to zrobił, o ja pierdole prawie sie poplakałem ze śmiechu , są kurwa zdolni pewnie byli ładnie najebani :-D <br>
Lakomy (niezweryfikowany)
Hehehehehe - to nie dosc ze marichuane to do tego jeszcze konopie skonfiskowali.
Kanbuchi (niezweryfikowany)
* H
Lakomy (niezweryfikowany)
* H
Zajawki z NeuroGroove
  • Zolpidem

  • Dekstrometorfan

noc, przed kompem, cicho, spokojnie, milo... Babcia w domu, dnia poprzedniego poleciałem z 900mg, a jeszcze wcześniejszego z 675mg, a jeszcze wcześniejszego 450mg Nastawienie zajebiste (jak zawsze)

25.03.2008

  • 25C-NBOMe
  • Pozytywne przeżycie

Nastawienie pozytywne, chęć przeżycia lekkiego tripu w lesie.

 Swoją przygodę z psychodelikami rozpocząłem od NBOMe 25c. Z racji wielu przypadków hospitalizacji po NBOMach oraz tego że jestem bardzo podatny na wszystkie używki postanowiłem zacząć od bardzo małej dawki stopniowo ją zwiększając. Na pierwszy raz w domu zarzuciłem około 1/6 kartonika 1mg. Poczułem wtedy tylko lekkie wyostrzenie i nasycenie kolorów, niewielką euforię i empatię do członków rodziny i zwierząt.

  • Grzyby halucynogenne
  • Tripraport

bardzo pozytywne

Pomysł pojawił się już kilka lat temu, kiedy to usłyszałam o psilocybe mexicana, lub kolokwialnie mówiąc, “grzybach”. Wtedy jeszcze, był to tylko zamysł, małe ziarenko upchnięte gdzieś w świadomości. Absolutnie jestem zdania, że do pewnych rzeczy trzeba dojrzeć, aby móc je w pełni doświadczyć. Tyle wstępu, przejdę teraz do mej relacji z tak zwanej wycieczki.
Wspomniane ziarenko, zakiełkowało po przeczytaniu relacji z tripu znajomego, spojrzałam wtedy na grzybki z innej perspektywy, zobaczyłam w tym nie tylko zabawę, ale i coś głębszego.

randomness