Policyjny pościg za dilerem. Wyrzucał narkotyki przez okno samochodu

Gostyńscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Udało się go ująć dopiero po pościgu.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

epoznan.pl
sk

Grafika

Odsłony

209

Gostyńscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Udało się go ująć dopiero po pościgu.

Funkcjonariusze od dłuższego czasu podejrzewali o handel narkotykami jednego z mieszkańców Leszna. Podczas działań operacyjnych ustalono, że jest on dostarczycielem towaru na Gostyń i okolice.

Podczas wykonywania czynności na drodze krajowej nr 12 policjanci zauważyli prowadzanego przez mieszkańca Leszna rovera. Próbowali zatrzymać go do kontroli, ale kierowca nie reagował na polecenia i zaczął uciekać.

Uciekinier próbował nawet zepchnąć radiowóz do rowu, a po dołączeniu do pościgu drugiego pojazdu zaczął wyrzucać przez okno swojego samochodu woreczki z białym proszkiem.

Kierowca rovera jechał bardzo szybko i wykonywał na krajowej "dwunastce" bardzo niebezpieczne manewry. W końcu dotarł do lasu na obrzeżach miasta, gdzie porzucił pojazd i zaczął uciekać na piechotę. W pewnym momencie wsiadł do autobusu komunikacji miejskiej, ale szybko został ujęty.

32-latek miał przy sobie 1,5 kilograma amfetaminy. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu do 10 lat więzienia. Policjanci nie wykluczają dalszych zatrzymań w tej sprawie.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)

Komentarze

maximumoverload
UUU panie. Sceny niczym z Hollywood z nieugiętym stróżem prawa w tle. Jednym słowem Ameryka.
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne
  • Przeżycie mistyczne

Własny dom, zupełnie pusty. Noc, dobre samopoczucie, brak problemów.

Cóż to był za trio! We wpisie na forum wspomniałem o nim słowami "uważajcie na aborty!" i jest to klucz do zrozumienia, dlaczego w miarę średnia dawka podziałał tak silnie. Trzy i pół grama suszu, z czego jeden gram to karłowate piny, których miałem tak wiele, że żal było mi ich się pozbywać i postanowiłem je również przyjąć. 

 

  • LSD-25
  • Pozytywne przeżycie

Własny dom, bardzo negatywne nastawienie, po kłótni z rodziną.

Po powrocie z imprezy, i wielkiej kłótni z rodziną stwierdziłam, iż nie ma nic do stracenia. Biorę ten kwas, albo sie zabije. Myślę sobie - zabić mogę się zawsze, zatem najpierw podejmę próbę, pewnie i tak nie zadziała. Wyciągam znaczek, trzymam pod językiem. Był bez smaku i bez zapachu, nadruk w zielono czarne kropki.

T+1h Wykąpałam się, siedziałam w łazience. Oglądam siebie w lustrze, nic.

T+2h Kładę się do łóżka, nie działa. Oszukali mnie i tyle. Idę spać. Połknęłam ten znaczek.

  • 4-HO-MET

Doświadczenie - mieszanki ziołowe, pixy na piperazynach i ketonach, dekstrometorfan, salvia divinorum, azotyn amylu, dimenhydrynat, amanita muscaria, zioła etnobotaniczne, marihuana, bromo-DragonFLY, mefedron, haszysz, 2C-C, 2C-E, LSA, pFPP, metedron, kodeina, 4-HO-MET

Info o mnie - 20 lat, 73 kg, 176 cm

S&S – park, dwór, świat, ale głównie mój umysł i myśli

Co/ile – ~20mg 4-HO-MET