Policja zarekwirowała 2,5 tys. działek narkotyków

Ponad 2,5 tys. tzw. działek marihuany i ecstasy zarekwirowała wałbrzyska policja. Narkotyki znaleziono w samochodzie i mieszkaniu czterech dilerów, którzy zostali zatrzymani - poinformował rzecznik policji wałbrzyskiej Ireneusz Smoła.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

2278

Z zebranych dotychczas materiałów wynika, że zatrzymani od blisko roku trudnili się handlem narkotykami - dodał rzecznik. Zatrzymani prawdopodobnie jeszcze w czwartek zostaną doprowadzeni do prokuratury, gdzie zostaną im postawione zarzuty. Być może zostaną również aresztowani.

Najpierw w wyniku prowadzonych czynności policji udało się zatrzymać dwóch dilerów w wieku: 21 i 27 lat, przy których znaleźli 1920 działek marihuany oraz 501 tabletek ecstasy - wyjaśnił Smoła. Mężczyźni jechali samochodem i gdy zorientowali się, że są obserwowani przez policję, próbowali uciekać, a przede wszystkim pozbyć się trefnego towaru.

Nieco później policja zatrzymała kolejnych dwóch dilerów, tym razem w wieku: 21 i 24 lata. W mieszkaniu, gdzie zostali zatrzymani, policja znalazła 100 działek marihuany i 34 tabletki ekstasy.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

chilum (niezweryfikowany)
..to liczą??? <br>Bo 1920 działek MJ to niby ile gram,czy dkg?? <br> <br>Gram wagowy to jest ok 8 luf. <br>To mieli niby ok190 g ganji?? <br> <br>W Polsce to wciąż ilość świadcząca o zamiarach handlu,ech.. <br> Przecież user,który che mieć spokój z brakami zaopatrzenia kupuje na ile go stać i wtedy kiedy jest. <br> <br>Posiadanie nawet 300g nie świadczy o zamiarze handlowania,a jedynie o tym,że user dba o swój spokój psychiczny,kóry może być naruszony potencjalnym brakiem towaru(o ile sam nie uprawia). <br> <br>A jesli sam uprawia to taka ilość dla siebie na rok to wcale nie jest tak duzo. <br> <br> <br>Wie,wiem,prawo... <br> <br>Zycie,życie...
skIp. (niezweryfikowany)
roger that, <br> <br>Chilum to Ty, ten Chilum co kiedys (nie wiem jak teraz) na [u] był ? :&gt; <br> <br>pozdro
łooo (niezweryfikowany)
jaaa, 2,5 tysiaca dzialek, a na kazdej dzialce rosla smiercionosna marihuanina i tabletki. ile to bedzie hektarow? jeeej
Absurd (niezweryfikowany)
Działki marihuany to jest to.
Zajawki z NeuroGroove
  • Szałwia Wieszcza


Salvia Divinorum

Poziom doświadczenia: pogranicze 5 i 6.

Sposób zażycia: palenie

Dawka: zioło wzmocnione 10x, jeden mały buch.Jestem raczej doświadczonym użytkownikiem.

Praktykuję różne metody pracy z umysłem, szamanizm, etc. więc intencją moich podróży z SD było badanie świadmości.

Poprzednie moje doświadczenie z Szałwią było na poziomie 3 i było bardzo przyjemne.

A to był hardcore z którym NIC, żadna inna substancja, nie może się równać...


  • Bromo-DragonFLY
  • Marihuana

Wiek: 21

Doświadczenie: 7 i chyba ostatni raz z tym izomerem DF'a; mj i browar niezliczona ilość razy; ponadto wiele innych dziwnych substancji psychoaktywnych w ilości około 50 w tym z RC z grupy fenyloetyloamin: DOC, DF prawo i lewoskrętny, 2C-E, 2C-I, 2C-P i 2C-T-7 co najmniej dwa razy każda substancja (poza DOCem)

Substancje biorące udział w doświadczeniu: 1,5 kartonu "Hoffman" Bromo-DragonFly izomer prawoskrętny + parę buchów mj + całonocne oglądanie TV.

  • Grzyby halucynogenne

substancja/dawka: 125 grzybków na każdego z nas.


uczestnicy: Ja, czyli Error78 oraz -P- i -S-, trzech kolesi z jednej

ekipy :)

  • Kodeina
  • Mieszanki "ziołowe"

Set & Setting: dom, potem podłoga u kolegi w domu, potem działka

Doświadczenie wtedy: Doświadczenie: THC, DXM, atropina, amfetamina, alkohol, kodeina, dimenhydrynat, benzydamina, kofeina, efedryna, pseudoefedryna, propan, kanabinole, miksy powyższych

Wiek: 17 lat, 70 kilogramów.