REKLAMA
Plantator rozbójnik

26-letni mężczyzna siedzi w węgorzewskim areszcie za to, że pod koniec maja wraz z trzema kompanami wtargnął siłą do mieszkania i ciężko pobił przebywających tam dwóch mężczyzn

Anonim

Kategorie

Źródło

Super Express, 14 czerwca 2003

Odsłony

2314
W ruch poszły kije bejsbolowe, stalowe rurki i nóż. Za taki rozbój grozi mu do ośmiu lat więzienia.

Posiedzieć może jednak ponad dziesięć. Policjanci pofatygowali się do gospodarstwa, w którym mieszka aresztowany i tam znaleźli uprawę marihuany. Na największej jak do tej pory odkrytej plantacji w województwie rosło 200 krzaków tego ziela. Można z niego wyprodukować cztery kilogramy narkotyku. Policja ocenia, że roślinki warte są ponad 176 tys. zł.


HS

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

pio-k (niezweryfikowany)
4 kg to troche za malo
sqn (niezweryfikowany)
Buhahah widac co warci sa dziennikarze jakie brednie pisza - 200 roslinek zalozmy ze połowa to meskie to 100 krzaczkow do zebrania. liczac na slabe plony to 100 gr z krzaka x 100 czyli 10 kg :) a jak mial w szklarni to 3 razy wiecej
rhoxi (niezweryfikowany)
jak oni obliczyli ze z 200 krzakow wychodzi 4kg :) ze niby 20g z jednego drzewka... hihi :]
zen (niezweryfikowany)
no dobra ale ja bym nie pogradzil tymi 4 kg :D <br> <br>chociaz bez kitu troche za malo :O
.chudy. (niezweryfikowany)
wszystko się zgadza cztery kilo a reszta to policja już nie wpisała do portokołów.
MM (niezweryfikowany)
hihihi z 200 krzaków 4 kg hihiho a 4 kg za 176 tyś hahahahahah hihihi debile
defrsga (niezweryfikowany)
44zl za gram? drogo. ale jak ma sie plony 20 gr. z krzaczka (;D) to trzeba sobie przyciac nie??? chej!!! a moze to rzeżucha była a nie konopie tylko sie panom policjanto pomylilo? tylko zeby tego nie testowali na sobie bo sie tlenkiem siarki zatrują :D:D:D:D:D
Zajawki z NeuroGroove
 • Alprazolam
 • Dekstrometorfan
 • Dimenhydrynat
 • Kodeina
 • Tramadol
 • Uzależnienie

Zupełna świadomość swoich działań

Jest to moj zbiór doświadczeń związanych głównie z kodeina, jak  opis prawdopodobnie postępującego uzależnienia. 

 

Nigdy nie planowałem próbować opioidów. W końcu mało jest osób które nie żałują swojej pierwszej próby. Zawsze miałem wrażenie że to najłatwiejsza droga prowadząca do przyjemności. Ale przecież nigdy nie spróbować to jak stracić. Wiedziałem że to kwestia czasu, bo jeśli nie mówi się stanowczo NIE, to w końcu powie się Tak.

 

Pierwsza próba 150mg kodeiny zupełnie nie planowana i przypadkowa. Również nieudana, bo trip podobny jak wypicie melisy.

 • 4-HO-MET
 • Marihuana

Dom po remoncie (straszny burdel, wszędzie wala się folia bąbelkowa i śmieci po zeszłonocnej libacji), las, znowu dom, sala prób.

Waga: 70kg.

Data: 20.11.2010

 • Etanol (alkohol)
 • Marihuana
 • Marihuana
 • Mefedron
 • Miks
 • Tytoń

Byłem w kiepskim stanie psychicznym, dziewczyna mnie zostawiła, miałem ciąg parę dni alkoholu i tabletek psychotropowych, brakowało sił, ale to była impreza na którą byłem strasznie napalony, ja w ogóle nie chodzę na imprezy, także było to dla mnie bardzo ekscytujace wydarzenie i trochę się denerwowałem i czułem lek, że coś pójdzie nie po mojej myśli. To był mój dzień i na mówiłem dwóch kolesi, żeby tam ze mną poszli. O nich też się martwilem, bo wszystko dokładnie zaplanowałem, a oni mieli w dupie, to co ja chcę.

Na początek chciał bym poinformować, że tekst napisany przeze mnie, to żartobliwie napisana opowieść z mojego życia. Nie twierdzę, że jakie kolwiek substancje psychoaktywne są fajne. Pisząc ten epizod z mojego życia starałem się, możliwie realistycznie przedstawic jak myśli osoba uzależniona. 

randomness