Plantacja konopi indyjskich pod Gostyninem

W domu na terenie jednego z gospodarstw pod Gostyninem (Mazowieckie) policja wykryła sporą plantację konopi indyjskich, służących do produkcji narkotyków.

Anonim

Kategorie

Źródło

interia.pl

Odsłony

4114

W domu na terenie jednego z gospodarstw pod Gostyninem (Mazowieckie) policja wykryła sporą plantację konopi indyjskich, służących do produkcji narkotyków. Zatrzymano 50-letniego mężczyznę, wynajmującego posesję i jego 42- letnią konkubinę - poinformował komendant gostynińskiej policji Jarosław Brach.

W przystosowanych do uprawy pomieszczeniach budynku, wyposażonych w specjalne lampy naświetlające i urządzenia grzewcze, znaleziono w doniczkach około 250 krzaków konopi, wysokości około 1,5 do 2 metrów, nasiona tych roślin oraz prawie kilogram narkotykowego suszu, poporcjowanego w torebki.

Plantację prowadzono co najmniej od kilku miesięcy w parterowym budynku mieszkalnym, wykorzystując do tego celu dwa pokoje i strych, czyli wszystkie pomieszczenia oprócz kuchni. Na podwórzu posesji składowano ziemię i torf, wykorzystywane w hodowli roślin - powiedział Brach.

Akcję przeprowadzili wspólnie policjanci z Gostynina, Radomia i Łodzi. Obecnie kontynuowane są czynności dochodzeniowe. Na razie nie możemy ujawnić więcej informacji - dodał Brach.

Konopie indyjskie są surowcem do produkcji marihuany i haszyszu. Za ich uprawę oraz posiadanie narkotyków, przygotowanych do dystrybucji zatrzymanym może grozić do 10 lat więzienia.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

endrju (niezweryfikowany)
będzie miała psiarnia jaranie...
. (niezweryfikowany)
będzie miała psiarnia jaranie...
FC Wojtul (niezweryfikowany)
szkoda tego pięćdziesięciolatka, gość tak naprawde nie popełnił wiekszej zbrodni, a bedzie maił chore klimaty. Smutna historia.
hehehe (niezweryfikowany)
no kolees dostanie tyle co niektorzy w tym pojebanym kraju dostaja za morderstwa.... az ,mnie skreca jak sobie pomysle w jakim mądrym państwie mieszkam... ;/
fifka (niezweryfikowany)
szkoda tego pięćdziesięciolatka, gość tak naprawde nie popełnił wiekszej zbrodni, a bedzie maił chore klimaty. Smutna historia.
tolo (niezweryfikowany)
a ja tez uwazam ze psiarnia bedzie miala jaranie ! nie wierze zeby byli doskonali i nie skorzystali z okazji, nie wierzę, i nigdy nie uwierzę !
zimny (niezweryfikowany)
szkoda tego pięćdziesięciolatka, gość tak naprawde nie popełnił wiekszej zbrodni, a bedzie maił chore klimaty. Smutna historia.
Dr. Greenthumb (niezweryfikowany)
no kolees dostanie tyle co niektorzy w tym pojebanym kraju dostaja za morderstwa.... az ,mnie skreca jak sobie pomysle w jakim mądrym państwie mieszkam... ;/
bejbe (niezweryfikowany)
erce kraja:/ kraje?:D
olaboga (niezweryfikowany)
widzialem o tym reportarz na wocie. teraz z innej beczki czesto widuje policjantow jak za jakimis smietnikami czy w innych ustronnych miejscach zapierdalaja z notesikow spida
Ka (niezweryfikowany)
czemu te pedaly maja takie szczescie....
g (niezweryfikowany)
jakos wcale mi nie zal. <br> <br>Co innego posiadanie/niewielka hodowla na wlasny uzytek, a co innego robienie tego dla kasy.
struna (niezweryfikowany)
erce kraja:/ kraje?:D
Terence (niezweryfikowany)
i 5 lat za posiadanie 10 hodowanie, co za syffff!!
Danio (niezweryfikowany)
HWDP HWDP :) <br>Nie dość że będą mieli jaranie to jeszcze gostka co ma 5 dych powineli.Skurwysyny.
krzak (niezweryfikowany)
Nasze prawo jest pojebane!Dziadka do pierdla...istne pojeby!Teraz pewnie polowa posterunku chodzi do tylu...
Zajawki z NeuroGroove
 • Calea zacatechichi

Ok, koniec opierdalania sie, zaczynamy...

Komedia w 3 aktach, występują: • Kava Kava 30% PE ekstrakt

 • Ephedra Sinica 8% PE ekstrakt

 • Salvia Divinorum 5x ekstrakt standaryzowany

 • Lobelia Inflata

 • Calea-Dreamherb

 • Tagetes Lucida

 • Sceletium Tortuosum dokladnie sfermentowane


 • Heimia salicifolia

...tak oto śpiewał w refrenie wykonawca krajowy bodajże w latach 80 XX wieku. Ale chyba tylko na zasadzie prekognicji ogólnej przeczuwać mógł ,że tak trafnie opisze mój stan czyli :


subst: sun opener (heima s.)


ilość: ok. ponad gram (tłusty gibon)-uwaga! przy kręceniu trudności bo materiał włóknisty


doświadczenie: mnich/złodziej poziomu piątego ;),


s&s:niewiara (czyni cuda).
 • Dekstrometorfan

Doświadczenie - średnie, ale prawie wszystko z tej listy w ciągu dwóch miesięcy - MJ, gałka (X2), tramadol (x3), pabialginum, benzydamina (x2), tussipect, and last but not least - DXM (x3).
 • Szałwia Wieszcza

tuż po północy położyłem się spać. jednak nie udało mi się zasnąć i... ciekawość zwyciężyła - spróbuję pierwszy raz w życiu salvii. zapaliłem lampę, przygotowałem sobie walkmana, woreczek z ususzonymi kilkoma liścmi salvii (thx, F.!) oraz lufkę (taką zgiętą do góry). ustawiłem taśmę na utwór green nuns of the revolution - "megallenic cloud" - stary, wykręcony psytrancowy kawałek, którego lubię słuchać zawsze i wszędzie (i w każdym stanie :)). trochę się bałem, bo w sumie ciężko się czułem cały dzień, byłem już na dobre zmęczony no i nie wiedziałem jak salvia na mnie podziała.