Plantacja konopi indyjskich pod Gostyninem

W domu na terenie jednego z gospodarstw pod Gostyninem (Mazowieckie) policja wykryła sporą plantację konopi indyjskich, służących do produkcji narkotyków.

Anonim

Kategorie

Źródło

interia.pl

Odsłony

4114

W domu na terenie jednego z gospodarstw pod Gostyninem (Mazowieckie) policja wykryła sporą plantację konopi indyjskich, służących do produkcji narkotyków. Zatrzymano 50-letniego mężczyznę, wynajmującego posesję i jego 42- letnią konkubinę - poinformował komendant gostynińskiej policji Jarosław Brach.

W przystosowanych do uprawy pomieszczeniach budynku, wyposażonych w specjalne lampy naświetlające i urządzenia grzewcze, znaleziono w doniczkach około 250 krzaków konopi, wysokości około 1,5 do 2 metrów, nasiona tych roślin oraz prawie kilogram narkotykowego suszu, poporcjowanego w torebki.

Plantację prowadzono co najmniej od kilku miesięcy w parterowym budynku mieszkalnym, wykorzystując do tego celu dwa pokoje i strych, czyli wszystkie pomieszczenia oprócz kuchni. Na podwórzu posesji składowano ziemię i torf, wykorzystywane w hodowli roślin - powiedział Brach.

Akcję przeprowadzili wspólnie policjanci z Gostynina, Radomia i Łodzi. Obecnie kontynuowane są czynności dochodzeniowe. Na razie nie możemy ujawnić więcej informacji - dodał Brach.

Konopie indyjskie są surowcem do produkcji marihuany i haszyszu. Za ich uprawę oraz posiadanie narkotyków, przygotowanych do dystrybucji zatrzymanym może grozić do 10 lat więzienia.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

endrju (niezweryfikowany)
będzie miała psiarnia jaranie...
. (niezweryfikowany)
będzie miała psiarnia jaranie...
FC Wojtul (niezweryfikowany)
szkoda tego pięćdziesięciolatka, gość tak naprawde nie popełnił wiekszej zbrodni, a bedzie maił chore klimaty. Smutna historia.
hehehe (niezweryfikowany)
no kolees dostanie tyle co niektorzy w tym pojebanym kraju dostaja za morderstwa.... az ,mnie skreca jak sobie pomysle w jakim mądrym państwie mieszkam... ;/
fifka (niezweryfikowany)
szkoda tego pięćdziesięciolatka, gość tak naprawde nie popełnił wiekszej zbrodni, a bedzie maił chore klimaty. Smutna historia.
tolo (niezweryfikowany)
a ja tez uwazam ze psiarnia bedzie miala jaranie ! nie wierze zeby byli doskonali i nie skorzystali z okazji, nie wierzę, i nigdy nie uwierzę !
zimny (niezweryfikowany)
szkoda tego pięćdziesięciolatka, gość tak naprawde nie popełnił wiekszej zbrodni, a bedzie maił chore klimaty. Smutna historia.
Dr. Greenthumb (niezweryfikowany)
no kolees dostanie tyle co niektorzy w tym pojebanym kraju dostaja za morderstwa.... az ,mnie skreca jak sobie pomysle w jakim mądrym państwie mieszkam... ;/
bejbe (niezweryfikowany)
erce kraja:/ kraje?:D
olaboga (niezweryfikowany)
widzialem o tym reportarz na wocie. teraz z innej beczki czesto widuje policjantow jak za jakimis smietnikami czy w innych ustronnych miejscach zapierdalaja z notesikow spida
Ka (niezweryfikowany)
czemu te pedaly maja takie szczescie....
g (niezweryfikowany)
jakos wcale mi nie zal. <br> <br>Co innego posiadanie/niewielka hodowla na wlasny uzytek, a co innego robienie tego dla kasy.
struna (niezweryfikowany)
erce kraja:/ kraje?:D
Terence (niezweryfikowany)
i 5 lat za posiadanie 10 hodowanie, co za syffff!!
Danio (niezweryfikowany)
HWDP HWDP :) <br>Nie dość że będą mieli jaranie to jeszcze gostka co ma 5 dych powineli.Skurwysyny.
krzak (niezweryfikowany)
Nasze prawo jest pojebane!Dziadka do pierdla...istne pojeby!Teraz pewnie polowa posterunku chodzi do tylu...
Zajawki z NeuroGroove
  • Efedryna

Od pewnego czasu eksperymentuję z różnymi substancjami narkotykopodobnymi.

Pośród mych działań najbardziej oryginalne (i może nawet śmieszne) było

palenie herbaty, czy liścia laurowego z fifku. Oczywiście do obu

`przysmaków` już na pewno nie powrócę i szczerze nie polecam komukolwiek

tych specyfików.  • Metoksetamina
  • Odrzucone TR
  • Pozytywne przeżycie

 

Po powrocie ze sklepu odmierzyliśmy trzy równe dawki i o 7:58 wsypaliśmy pod język. Proszek szybko się rozpuszcza. Ma gorzkawy, znośny smak.

8:05 Siedziałem na łóżku w jednej pozycji z oczekiwaniem na efekty. Język zaczął sztywnieć jak po znieczuleniu dentystycznym. Po chwili miałem pełne usta śliny.

  • Grzyby halucynogenne

Zaznaczam, że tekst ten nie ma na celu namawiania nikogo do zażywania narkotyków ani instruowania jak to robić. Tekst ten służy wyłacznie celom edukacyjnym i doinformowaniu.

Postanowiłem opisać jedno z moich najgorszych doświadczeń z narkotykami, którego nigdy nie chciał bym powtórzyć a jednocześnie patrząc na to z perspektywy czasu dużo mnie to nauczyło i pomogło mi zmienić moje nastawienie do życia. Nikomu też nie polecam powtarzania mojego czynu gdyż sam nigdy nie odważyłbym się zrobić tego ponowanie może to zaowocować chorobą psychiczną lub samobójstwem.

  • 1P-LSD
  • Pierwszy raz

Wstaję o godzinie 9:45. Rozciągam się po czym idę do salonu pogadać z kumplem P. Nie jem nic.

 

10:10

Wrzucam pół białego, bezsmakowego blottera.

10:17

Chyba czuję pierwsze efekty, idę się wykąpać. Podczas kąpieli wydaje mi się, że mam podwyższony nastrój ale to może placebo, podnieta. Bo w sumie dawno nic nie ładowałem. Czuję specyficzny ucisk w czole i delikatną ciężkość ciała.

10:30 

Widoczna poprawa humoru. Śmieję się z pokruszonej, wymagającej operacji kostki znajomego. 

10:35

randomness