Peru: Przechwycono 326 kilogramów kokainy

Przejęto narkotyki o wartości 22 miliony dolarów lub 48 mln USD - zależnie od punktu siedzenia

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

1371

Władze Peru skonfiskowały 326 kilogramów kokainy ukrytej w ciężarówce przewożącej warzywa - poinformowały w czwartek źródła peruwiańskie.

Narkotyki policja znalazła w środę na przedmieściach Limy, po zrewidowaniu pojazdu z podejrzanym ładunkiem. Kokaina rozfasowana była w 279 paczkach i schowana pod jarzynami.

Aresztowano sześciu Peruwiańczyków. Mają być oni członkami gangu międzynarodowego.

Narkotyki przywieziono z dolin Apurimac i Ene położonych w dżungli na południowym wschodzie Peru.

Generał Eduardo Montero, który kierował operacją, powiedział, że rynkowa wartość partii kokainy wynosiła 22 miliony dolarów w Europie i 48 mln USD w Azji.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

hmm (niezweryfikowany)
wczesniej banany, teraz warzywa...moze by tak zatrzymac jakas polska ciezarowke z mlekiem? a noz sie uda :)
Vicenty (niezweryfikowany)
hahaha...:_)...to dobry pomysł
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25

Doświadczenie – jointy od 1 liceum w dużych ilościach , od 2 roku studiów pełne spektrum psychodeli:) extasy, amfetamina, lsd , kokaina
Chciałem wam opisać absolutny szczyt mojego pędu ku samodestrukcji. Totalne apogeum wygrzania, do którego tej felernej nocy z całą świadomością ja i mój przyjaciel dążyliśmy. Imperatyw był jeden zniszczyć się , nie ważne jak i nie pytajcie po co:).


  • Benzydamina
  • Pierwszy raz

Ekscytacja przed nowym doświadczeniem. Dobry nastrój. Trip w domu kolegi.

Całe zajście miało miejsce ponad dwa lata temu. Opisuję je teraz bo tak miło powspominać :D

  • 5-MeO-MiPT
  • Pierwszy raz

Zbierałem się około miesiąca, żeby spróbować tej substancji, w końcu nadarzyła się ostatnia szansa przed zaliczeniami i sesją. Nastawienie oczywiste- ciekawość, pomimo lekkiego strachu przed dawkowaniem - odmierzałem "na oko". Sam w mieszkaniu, wieczór(początek o 22).

 Około godziny 22 odmierzam 20 mg substancji RC z woreczka, po czym aplikuję pod język. Jest gorzka, ale idzie to znieść; no może oprócz specyficznego "wypalenia" jamy ustnej, które przeszkadza przez pierwsze 15 minut. Uruchamiam laptopa, który będzie moim jedynym towarzyszem tego doświadczenia i po wchłonięciu substancji otwieram pierwsze piwo. Wyczytałem, iż alkohol to głupi pomysł do tryptamin, jednakże chciałem popijać jakieś płyny podczas tripu.

  • Dekstrometorfan

Doświadczenie i wiek : Benzydamina, alkohol, MJ, dopalacze, nikotyna.. 17 lat.

Dawkowanie : 450mg dxm w postaci Acodinu, doustnie-co ~10min po 5 tabletek. 47kg/168cm.

Set'n'Setting : Dawkowanie zaczęło się około 15:50 przed wyjściem z domu do kolegi. Cel? Ten sam co dzień i dwa temu-chęć lepszego odbierania dźwięków, kolejny raz doznania uczucia zapadającej się ziemi etc, i najlepiej jakieś małe halucynacje (no może nie takie małe).