REKLAMA
Para z Kalifornii dostarczała narkotyki klientom dronem

Para z Kalifornii usłyszała zarzuty w związku ze sprzedażą narkotyków, które dostarczano nabywcom przy pomocy drona.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

wiadomosci.com

Odsłony

130

Para z Kalifornii usłyszała zarzuty w związku ze sprzedażą narkotyków, które dostarczano nabywcom przy pomocy drona.

Przebywający na zwolnieniu warunkowym 39-letni Benjamin Paul Baldassarre oraz jego 31-letnia partnerka Ashley Lauren Carroll zostali aresztowani w ubiegły czwartek w Riverside. Postawiono im po trzy zarzuty posiadania nielegalnych substancji z zamiarem sprzedaży, a także oskarżono o narażenie życia dziecka i posiadanie akcesoriów do zażywania narkotyków. W przypadku obojga kaucję za zwolnienie z aresztu wyznaczono na 50 tys. dolarów.

Policja zaczęła obserwować parę wcześniej w tym miesiącu. Śledczy zauważyli, jak z ogródka co jakiś czas odlatuje dron, który następnie zrzucał towar na pobliskim parkingu. Tam był on odbierany przez klientów. Funkcjonariusze zdobyli nakaz przeszukania i przed tygodniem weszli do domu pary, w którym znaleziono m.in. „strzykawki porozrzucane po sypialni” oraz metamfetaminę i „niezapakowane proszki, prawdopodobnie fentanyl”. W mieszkaniu przebywała też 9-letnia córka mężczyzny, którą przekazano najpierw opiece społecznej, a później jej matce.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
 • 4-ACO-DMT
 • Pierwszy raz

Nastawienie raczej pozytywne, ogromna ciekawość i chęć przeżycia czegoś nowego. Podmiejski las w chłodny, kwietniowy dzień.

 Obudziłem się rano, wiedząc, że wreszcie spróbuje tryptaminy która czeka w moim pokoju już od miesiąca. Wczoraj umówiłem się z kumplem (nazwijmy go Jaś), że widzimy się po południu na jego osiedlu i wyruszamy w tripa. Nie byłem pewien czy się nie rozmyśli, w ostatnim czasie był dość labilny. Tak czy siak, ja byłem zdecydowany nawet na samotną podróż ;)

 

T~18.00

 • Kodeina
 • Oxazepam
 • Pozytywne przeżycie
 • Temazepam

Strych szeregowca, rodzice i starszy brat na dole. Dobry humor, trochę zestresowany.

Chodzę do pierwszej klasy liceum. Interesuję się światem. W przyszłości chciałbym reżyserować filmy fabularne. Substancje ,,psychoaktywne,, traktuję po części jako środek poszerzający moje poznanie a po części jako zwyczajną rozrywkę. Po prostu to lubię.

W zeszłym tygodniu w piątek poszedłem na przysługujący mi urlop olimpijski (przygotowuję się do rejonowego etapu olimpiady z wiedzy o filmie i komunikacji społecznej). Już gdy oddawałem wniosek o urlop wiedziałem, że chcę coś wtedy chlupnąć. Myślałem, że jak zazwyczaj w piątek walne z kumplem po 300mg kody i na tym się skończy...

 • Etanol (alkohol)
 • LSD-25
 • Marihuana
 • MDMA (Ecstasy)
 • Pozytywne przeżycie
 • Tytoń

Mój pierwszy TR więc proszę o wyrozumiałość

Wcześniej brałem MDMA (truskawki) tylko raz, minimum 3 km od jakiejkolwiek cywilizacji, teraz razem z innym kumplem (niech będzie B) , odważyłem się na miasto (średnia wielkość, żadna metropolia).

B brał dwie (też truskawki) dzień wcześniej w związku z czym jego "zwała" opóźniła trochę zabawę i umówiliśmy się na 20 pod okoliczną żabką razem z dwoma innymi ziomkami (M i L) którzy mieli nam towarzyszyć na trzeźwo (L opiekował się mną też podczas kwasowego tripa).

 • Etanol (alkohol)
 • Metoksetamina
 • Pierwszy raz

Pozytywnie, lekko zdenerwowany niepewnością posiadanego proszku. Oczekiwałem czegoś nowego, czegoś bardziej duchowego

Dwa dni przed moim odurzeniem dostałem od znajomego biały proszek, który teoretycznie ma być czystym MXE. Po sprawdzeniu małą dawką byłem skłonny w to uwierzyć.

Nadszedł ten dzień, a raczej wieczór - sam w domu przez całą srodową noc.

20:30 - Połowa posiadanego proszku wpada pod język. Gorycz rozpływa się w moich ustach, ślina zalewa jamę ustną, ale czakam, aż delikatna błona ścierpnie, co niestety się nie udaje, bo ilość śliny w mojej jamie ustnej już jest pełna - połykam i czekam na efekt.

randomness