REKLAMA
Para z Kalifornii dostarczała narkotyki klientom dronem

Para z Kalifornii usłyszała zarzuty w związku ze sprzedażą narkotyków, które dostarczano nabywcom przy pomocy drona.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

wiadomosci.com

Odsłony

172

Para z Kalifornii usłyszała zarzuty w związku ze sprzedażą narkotyków, które dostarczano nabywcom przy pomocy drona.

Przebywający na zwolnieniu warunkowym 39-letni Benjamin Paul Baldassarre oraz jego 31-letnia partnerka Ashley Lauren Carroll zostali aresztowani w ubiegły czwartek w Riverside. Postawiono im po trzy zarzuty posiadania nielegalnych substancji z zamiarem sprzedaży, a także oskarżono o narażenie życia dziecka i posiadanie akcesoriów do zażywania narkotyków. W przypadku obojga kaucję za zwolnienie z aresztu wyznaczono na 50 tys. dolarów.

Policja zaczęła obserwować parę wcześniej w tym miesiącu. Śledczy zauważyli, jak z ogródka co jakiś czas odlatuje dron, który następnie zrzucał towar na pobliskim parkingu. Tam był on odbierany przez klientów. Funkcjonariusze zdobyli nakaz przeszukania i przed tygodniem weszli do domu pary, w którym znaleziono m.in. „strzykawki porozrzucane po sypialni” oraz metamfetaminę i „niezapakowane proszki, prawdopodobnie fentanyl”. W mieszkaniu przebywała też 9-letnia córka mężczyzny, którą przekazano najpierw opiece społecznej, a później jej matce.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • 25C-NBOMe
  • Przeżycie mistyczne

Pokój znajomego

Kilka dni temu siedząc u mojego znajomego (powiedzmy, że to będzie "Karol"), tak naprawdę nie wiedząc co zrobić z wolnym wieczorem ( była godz  ok 23.30) wiele nie namyslając się wzięliśmy kartonik.Jak się później okazało, tylko ja byłam w przekonaniu, że to zwykły spontaniczny trip... i pełna nieświadomości (jakie to okropne słowo!) zgodziłam się dosyć chętnie.

  • Benzydamina

Dawka: 3 saszetki do podzielenia miedzy mnie a E.Miejsce: miasto nad naszym morzem- typowo

turystyczne (niemalo ludu na ulicach), cieply, letni, wakacyjny

dzionek :).O nas: dwie postrzelone osiemnastki, kochamy

facetów, imprezy a przede wszystkim wakacje (kiedy mamy szanse razem

gdzies wyjechac- niestety nie mieszkamy zbyt blisko siebie)


  • Szałwia Wieszcza

Wiek: wtedy 17 Waga: ok 60kg

Doświadczenie (wtedy): Alkohol, Marihuana, Haszysz

Substancja: suszone liście Salvii Divinorum, kilka lufek

Set & Settings: było to kiedy Boska Szałwia była jeszcze legalna i 4 takie roślinki rosły na balkonie u mojego kolegi, nazwijmy go Paweł. Było letnie popołudnie, dobry nastrój, jak zawsze gdy tripuje z Pawłem.

  • LSD-25
  • Pierwszy raz

Lekka adrenalinka, nastawienie pozytywne. Niezaznajomienie się z substancją wiodącą. Wolna chata, luźny weekend z dwoma kumplami.

Całe zajście miało miejsce w wakacje. Niedziela godzina 17:00 spotkałem się z kolegami na mieście gdzie czekaliśmy na potwierdzenie odbioru. Po godzinie albo i więcej czekania dostaliśmy sygnał i od razu ruszyliśmy. Po dotarciu do domu gdzie czekał już na nas kartonik, rozsiedliśmy się i odpaliliśmy nutę.