Łotwa: Nowe ograniczenia dla palaczy

a.

Kategorie

PAP

Odsłony

1216
Kolejne ograniczenia dla palaczy weszły w życie we wtorek na Łotwie - poinformowało Ministerstwo Zdrowia. Zgodnie z nowymi zasadami, palić w łotewskich kawiarniach, barach, restauracjach i kasynach można jedynie w wydzielonych dla palaczy miejscach. Muszą one być oznakowane i wyposażone w system wentylacyjny. Łotwa od roku 2000 wprowadza metodycznie ograniczenia dla palaczy. Najpierw wprowadzono zakaz palenia w instytucjach państwowych i w promieniu 10 metrów od nich. Następnie zakazano palenia na przystankach publicznych środków transportu, a także na plażach i stadionach. Ograniczenia wprowadza się z myślą o dostosowaniu łotewskich przepisów do unijnych standardów. Wprowadzony na Łotwie częściowy zakaz palenia w lokalach gastronomicznych obowiązuje też na Litwie, gdzie, jak w maju postanowił parlament, od 1 stycznia roku 2007 zacznie obowiązywać całkowity zakaz palenia w restauracjach, kawiarniach, barach, klubach i dyskotekach. Zakaz ten nie obejmie jedynie specjalnych klubów dla palaczy cygar i fajek. PAP
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25
  • Pierwszy raz

Nastawienie bardzo pozytywne z jedocześnie ogromnym stresem przed nieznanym. 2 tygodnie całkowitej trzeźwości przez wzięciem. Trip w pięknym miejscu na wzgórzu w lesie. Towarzyszyła mi moja dziewczyna, która nie miała żadnych doświadczeń z lsd. Substancje tą brałem by zmienić coś w swoim życiu i poznać to piękno, o którym wszyscy piszą.

Do Lsd przygotowywałem się bardzo długo i poważnie. Przeczytałem wiele artykułów, poznałem wiele historii i możliwości wynikających z zażycia substancji. Jestem osobą, która bardzo rozważnie i odpowiedzialnie sięga po nowe używki więc łączny czas przygotowań zajął mi około 2 miesięcy (nabycie wiedzy, zdobycie czystego lsd oraz zaplanowanie samego tripa). Zacznę może od tego dlaczego w ogóle sięgnąłem po tą mistyczną używkę. Nie zagłębiając się w historie mojego życia powiem jedynie tyle, że bardzo się zmarnowałem.

  • 1P-LSD
  • Marihuana
  • Tripraport

Jedno i drugie spoko; karton aplikowany w zaciszu mojego pokoju w domu rodzinnym.

Prawie równo miesiąc temu po raz pierwszy miałem do czynienia z LSD. Było to 140 mikrogramów. Doświadczenie bardzo pozytywne, rozwijające psychicznie, jednocześnie niszczące wiele schematów myślowych używanych przeze mnie na co dzień. Przez pewien czas uważałem nawet, że tamten kwas kompletnie zaorał mój mózg z jego schematami, stereotypami i innymi takimi rzeczami. Myślałem tak do czasu mojej intensywnej przygody z 1P. 

  • LSD-25

tripowałem sam i chwycił mnie mały BADtRIP z przemyśleniami czego efektem jest późniejszy wiersz  • Mefedron

Witam

Bohaterowie: L -czyli ja (180cm 60kg 16lat) i H - czyli kumpel (185cm 70kg 18lat) i Mef czyli Mefedron