REKLAMA
Ostatni zastrzyk

Umarł 26 letni chłopak.

Anonim

Kategorie

Źródło

Gazeta Wrocławska

Odsłony

2295
Ostatni zastrzyk

(WROCŁAW) - O mężczyźnie leżącym na 10 piętrze, w bloku przy Lubuskiej, zawiadomili nas mieszkańcy - mówi Dagmara Turek - Samól, rzecznik straży miejskiej.

- 26 letni chłopak był czynnym narkomanem. Kilka minut wcześniej wstrzyknął sobie narkotyk. Potwierdzał to jego stan. Chłopak był wycieńczony. Kiedy na miejsce przyjechało pogotowie, lekarz stwierdził, że mężczyznę trzeba przewieźć na oddział ostrych zatruć. Jednak podczas znoszenia ze schodów, chłopak zmarł. Nie pomogła nawet natychmiastowa akcja reanimacyjna. Chłopak pochodził z Polkowic. Był poszukiwany przez tamtejszą policję.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Detox (niezweryfikowany)
Kazdemu sie moze zdarzyc...
sadboy (niezweryfikowany)
dobry (niestety) przyklad, ze niektorych trzeba wyslac na leczenie a nie do wiezienia!
Pijany Powietrzem (niezweryfikowany)
Zastanawiajace ze w calym artykule nie ma slowa "heroina "tylko ogolnie "narkotyk ".Czemu tak jest? Moze dlatego ze jak ktos potem bedzie chcial zeby zalegalizowac marihuane to tez stwierdza dla "uproszczenia " ze chodzi o legalizacje narkotyku. I wlaczy sie w umysle przecietnego polaka skrypt: "narkotyk--->smierc....narkotyk--->legalizacja?! nie ma mowy! ". Uwazajcie na manipulacje slowne w mediach. Ja nie tworze spiskowej teorii. Wystarczy krytycznie myslec, bedziecie zaszokowani tendencyjnoscia i brakiem obiektywizmu w tv, gazetach czy oficjalnych witrynach internetowych. Pozdro dla ludzi samodzielnie myslacych(a nie tych ktorym sie tylko tak wydaje..)
randomness