"Olbrzymie uderzenie w narkobiznes". Podczas akcji znaleziono narkotyki, broń, fałszywe euro

Kokaina, amfetamina i marihuana o szacunkowej wartości pół miliona złotych, podrobione banknoty i dokumenty, a także broń - to przedmioty zabezpieczone przez policjantów z Dolnego Śląska.

Kokaina, amfetamina i marihuana o szacunkowej wartości pół miliona złotych, podrobione banknoty i dokumenty, a także broń - to przedmioty zabezpieczone przez policjantów z Dolnego Śląska. W sprawie zatrzymano pięć osób. - To olbrzymie uderzenie w narkobiznes. Sprawa jest rozwojowa - podkreślają funkcjonariusze, którzy nie wykluczają dalszych zatrzymań.

Policyjne działania były prowadzone w Legnicy i w Świdnicy. W pierwszym z dolnośląskich miast zatrzymano cztery osoby, podejrzane o posiadanie dużych ilości narkotyków.

- W trakcie przeszukania kilku miejsc zabezpieczono prawie 2,5 kilograma środków odurzających, w tym marihuanę, amfetaminę i metamfetaminę. Zabezpieczono też cztery jednostki broni, z czego połowa to ostra broń palna - wylicza nadkom. Krzysztof Zaporowski z biura prasowego dolnośląskiej policji.

To jednak nie koniec. W wyniku akcji zabezpieczono też niemal 13 tys. złotych i motocykl. - Okazało się, że jeden z zatrzymanych był poszukiwany listem gończym do odbycia kary więzienia - informuje Zaporowski.

Z kolei w Świdnicy zatrzymano 33-latka, który podejrzany jest o posiadanie dużej ilości narkotyków i fałszywych banknotów. Co więcej, mężczyzna był poszukiwany przez sąd. W jego mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli kokainę i wagę elektroniczną. - Oprócz tego przy mężczyźnie ujawniono broń palną z amunicją bez wymaganego zezwolenia, prawie 250 podrobionych banknotów o nominałach 20 i 100 euro, a także podrobione polskie i litewskie dokumenty - wymienia policjant.

Szacunkowa wartość skonfiskowanych narkotyków to niemal pół miliona złotych.

Za posiadanie narkotyków mężczyznom grozi do 10 lat więzienia. Jeśli okaże się, że nimi handlowali może im grozić do 12 lat pozbawienia wolności.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
 • 2C-T-2

Nazwa substancji: 2C-T2

Dawka: 20 mg doustnie

Set & setting: pusta chata, mała kameralna imprezka, dobry humor


 • 4-HO-MET
 • Marihuana
 • Pierwszy raz

Nastawiałem się jedynie na jaskrawe kolory i falujące drzewa. Miejscem mojej pierwszej przygody z psychodelikami był las.

 Od jakiegoś czasu czułem ogromną chęć wzięcia czegoś mocniejszego, niż tylko trawa, którą pale na co dzień . Przeczytałem wiele trip raportów min. na tym forum. Bardzo napaliłem się na LSD, niestety nigdzie nie mogłem jego dostać. Kolega o większym doświadczeniu polecił mi 4-HO-MET  Postanowiłem namówić kolegów na wypróbowanie tego.

 • AM-2201
 • Bad trip

Chęć przypalenia MJ na 4 godziny przed wieczornym wyjściem. Lekkie podejrzenia, co do towaru.

Napisałem raport o testach 3-MMC (http://neurogroove.info/trip/3-mmc-pierwsza-wiadoma-przygoda-z-rc). Traktuje to jako moje pierwsze RC, bo to, co zaraz napiszę nie było zamierzonym, celowym, a całkowicie nieświadomym zażyciem. 

 • Etanol (alkohol)
 • Kodeina
 • Pierwszy raz
 • Tabaka
 • Tytoń

Nastrój w ciągu dnia kiepski, ale nastawienie pozytywne. Sierpniowy nudny wieczór w swoim pokoju.

 

Pierwszy raz z kodeiną.

Zachęcona trip reportami i artykułami z hyperka, postanowiłam wreszcie sama przekonać się o działaniu tego specyfiku. Wspomnę, że to mój drugi - nie licząc THC oczywiście - eksperyment z substancjami (pierwszy – benzydamina, niecały miesiąc wcześniej),  więc ciągle czuję ten dreszczyk emocji a zarazem lekkiego niepokoju.

randomness