Od lipca mieszkańcy Connecticut mogą legalnie uprawiać marihuanę w domu

26 czerwca gubernator Ned Lamont podpisał ustawę wprowadzającą zmiany w przepisach prawa Connecticut dotyczących medycznej i rekreacyjnej marihuany. Ustawa weszła w życie 1 lipca.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Biały Orzeł/AM
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła - pozdrawiamy serdecznie! Wszystkich czytelników materiałów udostępnianych na naszym portalu serdecznie i każdorazowo zachęcamy do wyciągnięcia w ich kwestii własnych wniosków i samodzielnej oceny wiarygodności przytaczanych faktów oraz sensowności zawartych argumentów.

Odsłony

24

26 czerwca gubernator Ned Lamont podpisał ustawę wprowadzającą zmiany w przepisach prawa Connecticut dotyczących medycznej i rekreacyjnej marihuany. Ustawa weszła w życie 1 lipca.

Zgodnie z jej postanowieniami osoby powyżej 21. roku życia mogą hodować w domu maksymalnie po trzy dojrzałe i niedojrzałe rośliny, maksymalnie do 12 na gospodarstwo domowe.

Rynek rekreacyjnej marihuany w Connecticut kwitnie. Ponieważ od 1 lipca dorośli mogą uprawiać marihuanę w domu, stanowy Departament Ochrony Konsumentów zaapelował do mieszkańców stanu do robienia tego w sposób odpowiedzialny.

„Dorośli, którzy zdecydują się uprawiać własną marihuanę, powinni stosować bezpieczne i zdrowe praktyki ogrodnicze do uprawy wszelkich produktów, które zamierzają spożywać” – w oświadczeniu przekazał komisarz DCP Bryan T. Cafferelli. „Rośliny powinny być również trzymane w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci i zwierząt domowych” – zaznaczył w piśmie.

Przypomnijmy, że Connecticut zalegalizowało marihuanę dla dorosłych w lipcu 2021 roku. Sprzedaż rekreacyjna rozpoczęła się w styczniu 2023 roku.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • 25B-NBOMe
  • Pierwszy raz

Lekki lęk, ale i ogromna ciekawość. Domowka przezemnie organizowana w gronie bliskich znajomych.

Siema!
Na wstępie zaznaczę, że nie wiem dokladnie co jadłem, ale było gorzkie i na kartoniku.
No to lecim:

  • Dekstrometorfan
  • Miks

Hej, może na wstępie napiszę coś o sobie. Mam na imię Adam i od razu dziękuję tobie że poświęcasz swój czas na przeczytanie tego, chciałem tylko zostawić tutaj cząstkę siebie, moich przeżyć i tego co czuję. 

 

  • 4-HO-MET

DOŚWIADCZENIE:

Alkohol i nikotyna były pierwsze (niestety), ale także marihuana i haszysz, smart shiva, LSA z powoju, no i teraz 4-HO-MET.

SET & SETTING:

  • Dekstrometorfan

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=---------------------------------------------------------------------------------

waze ok 65 kilo

9:55 , zjadlem 10 tabletek acodinu , w smaku rzeczywiscie

ochydne po rozgryzieniu , nie wszystkie rozgryzlem , popijam

sokiem jablkowym - malo kwasny ale zawsze troche ,

10 tabletek wychodzi jakies 2,3 mg / kg - nawet nie II plateau

efektoow zadnych

randomness