REKLAMA
Obława na dilerów narkotykowych

Łódzcy policjanci zrobili obławę

Anonim

Kategorie

Źródło

Express Ilustrowany

Odsłony

2409

Łódzcy policjanci zrobili obławę na narkotykowych dilerów. W jednym z mieszkań przy ul. Żeromskiego zatrzymali 36-latka. Podczas przeszukania mieszkania funkcjonariusze znaleźli w piecyku węglowym ukryte narkotyki. Zabezpieczono 24 tabletki extasy, 18 torebek tzw. dilerek z amfetaminą i 3 z marihuaną.

Natomiast w mieszkaniu na Bałutach ujęto 42-letnią kobietę handlującą środkami odurzającymi oraz dwóch młodzieńców w wieku 16 i 18 lat, którzy chwilę wcześniej kupili od niej amfetaminę. W trakcie przeszukania lokalu zabezpieczono trzy dilerki z marihuaną, 800 pustych dilerek i 23 ze śladową ilością narkotyku. (dg)

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
o kurwa ale sukces znam takich co po 10 kilo w domu trzymają osobiście też nie jestem bez skazy
Zajawki z NeuroGroove
  • Inne

Od pewnego czasu towarzyszy mi zmęczenie spowodowane zarywaniem nocy oraz ogólna ospałość i niemoc wywołana małą iloścą ruchu. Postanowiłem wykorzystać swoje doświadczenie zielarskie, żeby w dość naturalny sposób sobie pomóc

Ten raport może zdecydowanie odbiegać od większości zamieszczonych na neurogroove wpisów, z racji tego, że użyte substancje są stosowane głównie w postaci przypraw. Ich synergiczne działanie doprowadziło mnie jednak do tak ciekawego stanu, że postanowiłem że naprawdę warto się tym doświadczeniem podzielić i polecić tą mieszankę wszystkim, którym dokucza chroniczne zmęczenie.

  • Muchomor czerwony
  • Przeżycie mistyczne

Na czczo. Kilka dni przedtem dieta mocno ograniczona, bardzo lekka. Las. Głęboki spokój. Trans medytacyjny. Brak wiedzy o substancji. Brak oczekiwań. Waga 58 kg. Wzrost 175.

Mija kilka minut. Pierwszy oddział był gotów do wymarszu. 

Generale, melduję, że smak jest ohydny...

Jak kania z indywidualną dla muchomora nutką smaku. Zjadłem wszystko z wielkim trudem. Pojawiło się uczucie ogromnej suchości. Pamiętam, że żułem wszystko bardzo długo, wiedząc, że ma to olbrzymi wpływ na efekt.

Już kiedy kończyłem ostatniego muchomora (jedzenie tego wszystkiego trwało dobry kwadrans) poczułem, że coś się zmieniło, ale nie potrafiłem powiedzieć, co.

  • Dekstrometorfan
  • Dimenhydrynat
  • Tripraport

pokój w wynajmowanym ze współlokatorami mieszkaniu

Wiek około 20 lat waga 54 kg

Stan zdrowie – przeziębienie i źle przespana noc