REKLAMA
Notes "dilera celebrytów": "znana prezenterka TVN, gwiazda serialu TVP, uwielbiana piosenkarka..."

„Fakt” dotarł ponoć do zeszytu, w którym diler Cezary P. zapisywał nazwiska klientów z show-biznesu i nie tylko, którym od 2009 roku sprzedawał narkotyki.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Dziennik.pl

Odsłony

1266

„Fakt” dotarł do zeszytu, w którym diler Cezary P. zapisywał nazwiska klientów z show-biznesu i nie tylko, którym od 2009 roku sprzedawał narkotyki.

We wtorek odbyło się posiedzenie przygotowawcze przed zaplanowanym na 8 listopada procesem Cezarego P. Na ławie oskarżonych poza Cezarym P. oraz jego żoną i córką zasiądą również celebryci, m.in. aktorka serialu „Na Wspólnej”, właścicielka ekskluzywnych butików oraz były menedżer Dody.

Dilera wydał Dariusz K., były mąż Edyty Górniak, który pod wpływem kokainy latem 2014 roku śmiertelnie potrącił kobietę na pasach. W trakcie procesu ujawnił nazwisko handlarza. Cezarego P. zatrzymano wiosną 2016.

„Fakt” ustalił, że notes dilera, w którym ten skrupulatnie zapisywał każdy zakup swoich luksusowych klientów, posłuży jako dowód w sprawie.

Niektóre osoby sięgały po narkotyki kilkaset razy w ciągu kilku lat - donosi tabloid. - Czytelnicy i telewidzowie będą zszokowani, bo na liście stałych klientów Cezarego P. są bardzo znani i lubiani aktorzy popularnych seriali, filmów czy prowadzący programów rozrywkowych, których nikt nie posądziłby o branie narkotyków.

Zanim osoby, których nazwiska widnieją w notesie Cezarego P., staną przed sądem w charakterze świadków lub oskarżonych, mediom nie wolno ujawniać ich nazwisk. „Fakt” jednak utrzymuje, że chodzi o naprawdę „grube ryby”.

W zeszycie dilera gwiazd są nazwiska między innymi: znanej prezenterki TVN, prezenterów popularnych programów rozrywkowych w TVP2 i Polsacie i osób związanych z show „Taniec z gwiazdami”. Oprócz lekarzy, prawników i polityków są też aktorzy i piosenkarze. Stałą klientką Cezarego P. była gwiazda popularnego serialu TVP, nagradzany na festiwalach filmowych aktor, a także uwielbiana piosenkarka, której płyty sprzedają się jak świeże bułeczki - czytamy.

Oceń treść:

Average: 1.5 (2 votes)

Komentarze

Piotr (niezweryfikowany)
Prawdopodobieństwo ukarania celebryty za narkotyk jest o wiele mniejsze niż statystycznego obywatela. To jest segregacja ekonomiczna. Gdyby jakiś przysłowiowy Sebastian zamówił na swój adres trawkę z Holandii, miałby "wjazd na chatę" tzw. stróżów prawa. "Kora" Jackowska była nietykalna w takiej sytuacji.
Meciu (niezweryfikowany)
"Niektóre osoby sięgały po narkotyki kilkaset razy w ciągu kilku lat - donosi tabloid. - Czytelnicy i telewidzowie będą zszokowani, bo na liście stałych klientów Cezarego P. są bardzo znani i lubiani aktorzy popularnych seriali, filmów czy prowadzący programów rozrywkowych, których nikt nie posądziłby o branie narkotyków." Może warto się właśnie zastanowić co takiego doprowadza do tych słynnych "problemów narkotykowych". Narkotyki, czy może sytuacja i środowisko....
randomness