Notes "dilera celebrytów": "znana prezenterka TVN, gwiazda serialu TVP, uwielbiana piosenkarka..."

„Fakt” dotarł ponoć do zeszytu, w którym diler Cezary P. zapisywał nazwiska klientów z show-biznesu i nie tylko, którym od 2009 roku sprzedawał narkotyki.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Dziennik.pl

Odsłony

1509

„Fakt” dotarł do zeszytu, w którym diler Cezary P. zapisywał nazwiska klientów z show-biznesu i nie tylko, którym od 2009 roku sprzedawał narkotyki.

We wtorek odbyło się posiedzenie przygotowawcze przed zaplanowanym na 8 listopada procesem Cezarego P. Na ławie oskarżonych poza Cezarym P. oraz jego żoną i córką zasiądą również celebryci, m.in. aktorka serialu „Na Wspólnej”, właścicielka ekskluzywnych butików oraz były menedżer Dody.

Dilera wydał Dariusz K., były mąż Edyty Górniak, który pod wpływem kokainy latem 2014 roku śmiertelnie potrącił kobietę na pasach. W trakcie procesu ujawnił nazwisko handlarza. Cezarego P. zatrzymano wiosną 2016.

„Fakt” ustalił, że notes dilera, w którym ten skrupulatnie zapisywał każdy zakup swoich luksusowych klientów, posłuży jako dowód w sprawie.

Niektóre osoby sięgały po narkotyki kilkaset razy w ciągu kilku lat - donosi tabloid. - Czytelnicy i telewidzowie będą zszokowani, bo na liście stałych klientów Cezarego P. są bardzo znani i lubiani aktorzy popularnych seriali, filmów czy prowadzący programów rozrywkowych, których nikt nie posądziłby o branie narkotyków.

Zanim osoby, których nazwiska widnieją w notesie Cezarego P., staną przed sądem w charakterze świadków lub oskarżonych, mediom nie wolno ujawniać ich nazwisk. „Fakt” jednak utrzymuje, że chodzi o naprawdę „grube ryby”.

W zeszycie dilera gwiazd są nazwiska między innymi: znanej prezenterki TVN, prezenterów popularnych programów rozrywkowych w TVP2 i Polsacie i osób związanych z show „Taniec z gwiazdami”. Oprócz lekarzy, prawników i polityków są też aktorzy i piosenkarze. Stałą klientką Cezarego P. była gwiazda popularnego serialu TVP, nagradzany na festiwalach filmowych aktor, a także uwielbiana piosenkarka, której płyty sprzedają się jak świeże bułeczki - czytamy.

Oceń treść:

Average: 4 (3 votes)

Komentarze

Piotr (niezweryfikowany)
Prawdopodobieństwo ukarania celebryty za narkotyk jest o wiele mniejsze niż statystycznego obywatela. To jest segregacja ekonomiczna. Gdyby jakiś przysłowiowy Sebastian zamówił na swój adres trawkę z Holandii, miałby "wjazd na chatę" tzw. stróżów prawa. "Kora" Jackowska była nietykalna w takiej sytuacji.
Meciu (niezweryfikowany)
"Niektóre osoby sięgały po narkotyki kilkaset razy w ciągu kilku lat - donosi tabloid. - Czytelnicy i telewidzowie będą zszokowani, bo na liście stałych klientów Cezarego P. są bardzo znani i lubiani aktorzy popularnych seriali, filmów czy prowadzący programów rozrywkowych, których nikt nie posądziłby o branie narkotyków." Może warto się właśnie zastanowić co takiego doprowadza do tych słynnych "problemów narkotykowych". Narkotyki, czy może sytuacja i środowisko....
Zajawki z NeuroGroove
  • Powój hawajski


LSA w postaci wilca purpurowego (ipomea purprea) firmy plantico.


Wyprawa planowana była przez dłuższy czas i odkładana w nieskończoność dzięki moim domniemanym współtowarzyszom (miało być ich trzech o zrobił się jeden, nazwę go „zdziwiony”).


  • Marihuana


Ach, życie jest słodkie. Albo Ech, życie jest gorzkie. Albo oba naprzemian. Tak mi sie wydaje :)
Wakacje po maturze długo będe pamiętał, jak wszystkie zresztą odkąd jako młody szczurek poczułem pierwszy raz zapach trawy...A potem przydusiła mnie w płucach.O czym to ja miałem...


  • DXM
  • Tripraport

Set: Po raz pierwszy od dłuższego czasu dospałem się na maksa, dzięki czemu jestem bardzo przytomny i spokojny. Niedawno wyszedłem z około trzymiesięcznego okresu stanów o trwale obniżonym nastroju i nawrotu uzależnień. Teraz gdy już się ogarnąłem, nareszcie mogę znów tripować. W tym tripie chcę po raz pierwszy od dawna doświadczyć poziomu drugiego plateau oraz spróbować uchwycić wizuale na tym poziomie. Setting: Dawkę zjadam w domu i od razu wychodzę na pobliskie tereny nadrzeczne. Jest rano i jeden z cieplejszych dni w listopadzie.

"Plateau mi się zgubiło"

Substancja: DXM, z dwóch różnych ekstrakcji o różnej czystości ~415 mg = ~7.4mg/kg. Na pusty żołądek, bez tolerki, ostatni raz jednorazowe doświadczenie ponad 4 miesiące temu.

  • 4-HO-MET
  • Bad trip

Set: z początku pozytywne. Setting: miasto, pub, pizzeria, las.

Piszę to teraz, dzień po wydarzeniach z 22.12.2012r., póki pamięć z tamtej feralnej nocy jest świeża. Tak, był to mój osobisty, spóźniony koniec świata.

14:00 - "Nieoczekiwany zwrot akcji."

randomness