Notes "dilera celebrytów": "znana prezenterka TVN, gwiazda serialu TVP, uwielbiana piosenkarka..."

„Fakt” dotarł ponoć do zeszytu, w którym diler Cezary P. zapisywał nazwiska klientów z show-biznesu i nie tylko, którym od 2009 roku sprzedawał narkotyki.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Dziennik.pl

Odsłony

1441

„Fakt” dotarł do zeszytu, w którym diler Cezary P. zapisywał nazwiska klientów z show-biznesu i nie tylko, którym od 2009 roku sprzedawał narkotyki.

We wtorek odbyło się posiedzenie przygotowawcze przed zaplanowanym na 8 listopada procesem Cezarego P. Na ławie oskarżonych poza Cezarym P. oraz jego żoną i córką zasiądą również celebryci, m.in. aktorka serialu „Na Wspólnej”, właścicielka ekskluzywnych butików oraz były menedżer Dody.

Dilera wydał Dariusz K., były mąż Edyty Górniak, który pod wpływem kokainy latem 2014 roku śmiertelnie potrącił kobietę na pasach. W trakcie procesu ujawnił nazwisko handlarza. Cezarego P. zatrzymano wiosną 2016.

„Fakt” ustalił, że notes dilera, w którym ten skrupulatnie zapisywał każdy zakup swoich luksusowych klientów, posłuży jako dowód w sprawie.

Niektóre osoby sięgały po narkotyki kilkaset razy w ciągu kilku lat - donosi tabloid. - Czytelnicy i telewidzowie będą zszokowani, bo na liście stałych klientów Cezarego P. są bardzo znani i lubiani aktorzy popularnych seriali, filmów czy prowadzący programów rozrywkowych, których nikt nie posądziłby o branie narkotyków.

Zanim osoby, których nazwiska widnieją w notesie Cezarego P., staną przed sądem w charakterze świadków lub oskarżonych, mediom nie wolno ujawniać ich nazwisk. „Fakt” jednak utrzymuje, że chodzi o naprawdę „grube ryby”.

W zeszycie dilera gwiazd są nazwiska między innymi: znanej prezenterki TVN, prezenterów popularnych programów rozrywkowych w TVP2 i Polsacie i osób związanych z show „Taniec z gwiazdami”. Oprócz lekarzy, prawników i polityków są też aktorzy i piosenkarze. Stałą klientką Cezarego P. była gwiazda popularnego serialu TVP, nagradzany na festiwalach filmowych aktor, a także uwielbiana piosenkarka, której płyty sprzedają się jak świeże bułeczki - czytamy.

Oceń treść:

Average: 4 (3 votes)

Komentarze

Piotr (niezweryfikowany)
Prawdopodobieństwo ukarania celebryty za narkotyk jest o wiele mniejsze niż statystycznego obywatela. To jest segregacja ekonomiczna. Gdyby jakiś przysłowiowy Sebastian zamówił na swój adres trawkę z Holandii, miałby "wjazd na chatę" tzw. stróżów prawa. "Kora" Jackowska była nietykalna w takiej sytuacji.
Meciu (niezweryfikowany)
"Niektóre osoby sięgały po narkotyki kilkaset razy w ciągu kilku lat - donosi tabloid. - Czytelnicy i telewidzowie będą zszokowani, bo na liście stałych klientów Cezarego P. są bardzo znani i lubiani aktorzy popularnych seriali, filmów czy prowadzący programów rozrywkowych, których nikt nie posądziłby o branie narkotyków." Może warto się właśnie zastanowić co takiego doprowadza do tych słynnych "problemów narkotykowych". Narkotyki, czy może sytuacja i środowisko....
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana
  • Tripraport

Pozytywne nastawianei do świata, radosne oczekiwanie na THC. Dom kolegi, wolny od jakichkolwiek niewtajemniczonych osób.

Szedł chodnikiem, czując się na wpół przytomny. Ostatnio źle sypiał i jego „trzeźwość” była absurdem, względna niczym filozoficzne prawdy, w które starał się wierzyć, by jakoś odnaleźć swoje miejsce w świecie. Bez używek wcale nie był skupiony i obecny. Odpływał. Niemalże śnił na jawie. Wmówienie sobie, że to, co obecnie widział, jest projekcją umysłu, było jednakowoż trudne. Każdy detal tego jesiennego dnia raził oczy urzekającym pięknem, szczegółowością. Jego los zachowywał porządek i trzymał się resztek ładu, co w snach zdarza się rzadko.

  • #LSD
  • Bad trip
  • LSD-25

Delikatna nerwowość, ale też ekscytacja wywołana wyczekiwanym pierwszym razem na kwasie. Stresujący tydzień, dzień wcześniej zdane prawko, co poprawiło mi bardzo humor. Miejsce: dom ziomka, brałem z dziewczyną, najlepszym przyjacielem, jego dziewczyną i paroma innymi ludźmi, których wcześniej nie znałem.

Piszę ten tripraport, aby spróbować poukładać sobie w głowie i przypomnieć co się działo tamtego wieczoru i przy okazji się tym z kimś podzielić. Ramy czasowe nie będą zbyt dokładne, ponieważ całkowicie straciłem poczucie czasu, także nie sugerujcie się nimi za bardzo.

 

  • Marihuana
  • Mefedron
  • Pierwszy raz

Nie planowałem tego kompletnie, do późnego wieczora nie wiedziałem w jaki sposób będzie mi dane spędzić dzisiejszą noc. Po 6 godzinach snu i całym dniu palenia skuna (łącznie ok 1g w godzinach 14-21). Ogólne samopoczucie - bardzo dobre. Czas i miejsce: 23:00, sam w domu.

Całkiem spontanicznie miałem okazje mieć trochę mefa. Moje podejście do walenia po nosie jest jednoznaczne — od zawsze mnie to brzydziło. Straciłem przez to bliskie mi osoby (one popłynęły z tematem). Parę lat temu koledzy sobie kupili matiego na spróbowanie. Kiedy dostali to do rąk, usłyszeli „do zobaczenia za pół godziny“. Wtedy jeszcze nie wiedzieli, o co chodziło i co ich czeka. Po 30 minutach zadzwonili po drugie tyle. Taka wstępna anegdotka z życia.

 

  • Flunitrazepam

Zrobiłem wczoraj zakupy i zakupiłem 1 opakowanie Rohypnolu (10x2mg) oraz 2 opakowania Benalginu (40x50mg), przedtem zadzwoniłem do apteki i zapytałem czy mają, żeby na darmo nie zapierdalać.. ; (w ciągu dnia trochę jarałem (połówkę na trzech)) poszedłem z kumplem połazić po Gdańsku i później mieliśmy iść na techno. O 21:00 miałem jedno piwo w czubie i zżarłem 2 rohypnole.

randomness