Niebezpieczne pigułki gwałtu

W łódzkich pubach i dyskotekach pojawiły się tak zwane pigułki gwałtu. To nowy, wyjątkowo groźny narkotyk. Po jego zażyciu całkowicie traci się świadomość, ostrzega Express Ilustrowany.

Anonim

Kategorie

Źródło

Express Ilustrowany

Odsłony

5223

O tym, jak niebezpieczne mogą być te pigułki przekonała się 18- latka, która późnym wieczorem samotnie wybrała się do pubu przy ul. Pomorskiej, gdzie zamówiła piwo i usiadła przy stoliku. Wkrótce dosiadło się do niej dwóch mężczyzn i kobieta. Panowie nie ukrywali, że młoda dziewczyna bardzo się im podoba. Narkotyk prawdopodobnie dosypali jej, gdy wyszła do toalety. 18-latka po wypiciu piwa straciła świadomość. Odzyskała ją następnego dnia w mieszkaniu w wieżowcu przy al. Rydza-Śmigłego.

Dziewczyna została tam brutalnie zgwałcona. Potwierdziły to wyniki badań ginekologicznych. Podejrzany o ten czyn 24-letni Jarosław K. został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Policja nadal poszukuje jego 40-letniego kompana, z którym zgwałcił dziewczynę.

Z ustaleń Centralnego Biura Śledczego wynika, że pigułki gwałtu wytwarzane są za wschodnią granicą. W ich produkcję inwestują polskie i rosyjskie grupy przestępcze.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

QrA (niezweryfikowany)
ale mi nowosc... za kazdym razem gdy cos takiego sie stanie to piszczą ze nowa pigułka gwałtu. ehh... 10 lat na rynku a ci ze nowosc rotfl
djdx (niezweryfikowany)
Z tego co wiem GHB było jeszcze do niedawna całkiem legalne, albo jeszcze nadal jest.
zgwalcony (niezweryfikowany)
a mnie zgwalcily dwie ponetne 24 blond latki gdzie mam sie zglosic? i jak nazywa sie ginekolog dla facetow?! pomocy
Marian Pazdzioch (niezweryfikowany)
Od kiedy gbl jest w pigolach?! <br>hłehłehłe....
Zajawki z NeuroGroove
  • MDMA (Ecstasy)


wybralam sie ze znajomymi na minimale do jendnego z klubów w jednym z wiekszych miast ... na maxa pozytwynie nastawiona czekam juz w srodku na kumpla który mial mi dostarczyc tabletki. po godzinie czekanie nagle go spotykam a on mi mówi, ze nie dalo rady i nie ma. juz wczesniej bylam strszanie wku*wiona oczekiwaniem na jego przybycie a on ze "nie ma" ! wrrrrr:/

  • Dekstrometorfan

Chęć fajnego zaczęcia weekendu nastrój: lekki stres bo dawno nie brałem i zmęczenie po tygodniu ale raczej przyjemny miejsce: szkoła później pociąg a na końcu dom

CHCIAŁBYM POINFORMOWAĆ O ZGUBNYM WPŁYWIE NARKOTYKÓW NA TAK MŁODY UMYSŁ.

WYJĄTKOWO PRZEPUSZCZAM PO POPRAWIENIU LITERÓWEK, WSTAWIENIU KROPEK, PRZECINKÓW I OGÓLNEJ KOREKCIE.

Masa:65kg

Wszystko zaczęło się dzień wcześniej, kiedy to umówiłem się z koleżanką nazwijmy - ją - O na wspólne branie. Plan był taki żeby wziąć przed ostatnią lekcją i wracać na Tr.

  • Szałwia Wieszcza

Set & Setting - Styczeń 2010, wieczór około 18:00, u kolegi w pokoju z gronem znajomych. Dzień wcześniej widziałam efekty u innych, ja sama musiałam się przespać z myślą zapalania owego daru natury.

p.s. - opis ten powstał w ciągu pierwszej godziny po wróceniu do naszego świata, teraz dopiero ma szanse ujrzeć światło dzienne. Pozdrawiam!

Wiek - 22 lata.

Doświadczenie - MJ, Haszysz, Amfetamina, Kokaina, Alkohol, Salvia Divinorum, Mefedron, MDMA, Proszki, Leki.

  • Etanol (alkohol)
  • Gałka muszkatołowa
  • Pierwszy raz

Ogromna ciekawość, dobre samopoczucie, wygodna miejscówka, 2 dni wolnego, chillout, chęć przeżycia czegoś nowego.

Niedziela, 9 czerwca 2013, godzina 00:32 - 2 godzina trwania stanu otumanionej ekstazy i euforii po zażyciu gałki muszkatołowej, w ilości orzechów startych - 6 sztuk. Gałka przyjmowana (wypijana, przeżuwana -fuj) była od godz. 16:55 do 17:26 dnia 8 czerwca, w sobotę. 

randomness