REKLAMA
Nastolatek po LSD wysmarował się olejem i nago zaatakował rodzinę. Pogryzł go własny pies

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Planeta.fm

Odsłony

928

19-letni Lonnie James Beatty z North Apollo w Pensylwanii był pod wpływem LSD, gdy zdecydował zrzucić siebie ubranie i nasmarować się olejem do smażenia. Nagi i lepki nastolatek najwyraźniej stracił kontakt z rzeczywistością, bo rzucił się w kierunku domowników i zaczął im grozić.

Jak donosi nydailynews.com, 16 stycznia Beatty zdemolował dom, a następnie zaatakował znajdujące się w nim dwie kobiety i trójkę dzieci. Ich jedynym obrońcą był pies, który zaczął gryźć młodego agresora. Spanikowani domownicy ukryli się w łazience i stamtąd zawiadomili policję.

Pomieszczenie nie okazało się jednak dostatecznie bezpieczne, bo w obawie przed nieprzewidywalnymi działaniami chłopaka cała piątka wydostała się na zewnątrz przez łazienkowe okno i ukryła w samochodzie.

Człowiek w skarpecie

Kiedy na miejsce dotarła policja, Beatty zaskoczył ich w drzwiach frontowych, mając na sobie wyłącznie skarpetkę i wykrzykując „nie, nie, nie, nie, nie”. Chłopak wyskoczył z domu prosto na ośnieżoną ulicę i zaczął biegać po śniegu. Według relacji funkcjonariuszy zmierzał w kierunku samochodu, w którym ukrywała się jego rodzina. To skłoniło ich do użycia paralizatora.

Policjanci relacjonowali, że jego ciało było pokryte czymś, co wyglądało na pierwszy rzut oka jak jego własna krew. Później okazało się, że chłopak namaścił się kuchennym olejem.

Młody mężczyzna został zatrzymany pod zarzutem ataku na swoją własną rodzinę. Przed sądem stanie jednak za utrudnianie aresztowania i zakłócanie porządku, bo jego rodzina odmówiła składania zeznań.

Incydent relacjonowały wszystkie lokalne media, wśród nich amerykańska rozgłośnia Peoria's.

Oceń treść:

Average: 4.7 (6 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan
  • Retrospekcja

Chęć przeprowadzenia badań nad możliwością ukierunkowania tripu DXM przy różnych bodźcach wzrokowo-słuchowych (student medycyny) Mieszkanie - własny pokój - zero domowników.

Witam Wszystkich!

Od razu zaznaczam ze jest to poradnik dla doświadczonych użytkowników forum.

Pierwsze moje przeżycia z dexem nie były zbytnio przyjemne, więc wpadłem na pomysł przeprowadzenia badań nad możliwością ukierunkowania tripu tak jak ktoś by sobie tego życzył.

Właśnie jestem w trakcie (3 dzień) prowadzenia badań nad możliwościami psychodelicznymi DXM, które jak zdążyłem się przekonać są ogromne.

Polecam zaopatrzyć się w dużo wody mineralnej niegazowanej.

  • Marihuana


Byliśmy w swych domach, każdy z nas w swoim. Pierwsza godzina była jeszcze do zniesienia było zabawnie i odczuwało się jeszcze wkręty. Jednak ta przyjemność nie mogła trwać wiecznie. To by było za dobre a jednak i w tym musi być coś za karę. I nastaje ta chwila na którą już byliśmy przygotowani, niemal jak w zegarku punktualnie ją wyliczyliśmy. Zmuła.

  • LSD-25
  • Odrzucone TR
  • Przeżycie mistyczne

Wieczór, pozytywne nastawienie. Chęć powrotu do innego wymiaru.

Będzie to nieco dziwny tripraport, ale mam nadzieję, że dość specyficzna jego forma raczej będzie miłą odmianą od tej nudnej jak dupa codzienności.

Doświadczenie jakieś tam mam, a jak ktoś nie wie co i jak, to zachęcam do poznania poprzednich raportów.

randomness