REKLAMA
Narkotykowa afera w Anglii. Piłkarz klubu Premier League zażywał kokainę

Angielskie tabloidy ujawniły, że reprezentant Anglii i piłkarz jednego z klubów Premier League podczas świątecznego spotkania z kolegami zażywał kokainę.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

WP Sportowe Fakty
Łukasz Witczyk
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

432

Angielskie tabloidy ujawniły, że reprezentant Anglii i piłkarz jednego z klubów Premier League podczas świątecznego spotkania z kolegami zażywał kokainę.

Sprawa wywołała spore poruszenie w Anglii. Tamtejsze tabloidy ujawniły narkotykowy skandal, ale nie podały personaliów przyłapanego piłkarza. "Po wyjściu z lokalu został wrzucony do taksówki i przetransportowany do domu. Jego klub uznał, że jest zbyt pijany" - czytamy w "The Sun".

Ostatecznie okazało się, że przyłapany zawodnik w toalecie zażywał kokainę. Jeden z jego kolegów zauważył to, a pół godziny później zamówiona była taksówka. - Wszyscy o tym mówią. To nie było oficjalne spotkanie świąteczne klubu. Jedynie kilka drinków po meczu. Było tam wielu graczy i menedżerowie - mówi anonimowo przedstawiciel piłkarskiego klubu.

- On nie był po prostu pijany. Został wyciągnięty tylnymi drzwiami do taksówki. Myśleliśmy, że wypił za dużo - dodał. Według źródeł angielskiego tabloidu, przyłapany piłkarz dzień wcześniej był badany przez komisję antydopingową. Wiedział więc, że może bez żadnego ryzyka zażyć kokainę, gdyż nie będzie sprawdzany w ciągu kilku dni.

Jego zachowanie zszokowało zawodników z innych drużyn, a do tego spowodowało rozłam w zespole. - Przez większość sezonu w szatni było zamieszanie i to nie pomogło. Wyniki nie były fantastyczne, więc to najgorszy możliwy czas. Inspektorzy antydopingowi odwiedzili nas dzień wcześniej i on wiedział, że wszystko mu się upiecze - przyznał informator tabloidów.

Zawodnikom za zażywanie narkotyków grozi dwuletnie zawieszenie. Najnowsze dane pokazują, że brytyjska antydopingówka w sezonie 2017/2018 zebrała ponad 5 tysięcy próbek od zawodników. Na stosowaniu zakazanych środków przyłapano sześciu z nich, ale ich tożsamość nie została ujawniona.

Kokaina może pozostać we krwi przez 48 godzin, a w moczu do czterech dni. Piłkarze są ostrzegani, że mogą zostać poddani badaniu moczu w dowolnym momencie. Jednak często zdarza się, że kontrolowani są raz w sezonie.

Oceń treść:

Average: 2.5 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove
 • Etanol (alkohol)
 • Grzyby halucynogenne

Doświadczenie: piołun, opipramol, mianseryna, rysperydon, tioradazyna, fluoksetyna, chloroprotyksen, narkoza (iv), adrenalina (iv), alkohol, spice, marihuana, haszysz, pseudoefedryna, efedryna, kodeina, DXM, salvia divinorum, dimenhydrinat, benzydamina, temazepam, estazolam, diazepam (iv), klonazepam, zolpidem, tramadol, baklofen, kratom, mistrycyna, klej, atropina, amanita muscaria, metylokatynon (iv), MDA, MDMA, MDxx, 2C-T-7, amfetamina (iv), bromo dragonfly, psylocybina, LSD, DOB.

S&S: popołudnie/wieczór, las/miasto.

 • Leonotis leonurus (wild dagga)


Hmmm... niby dwie rózne sprawy ale duzo podobieństw .
 • Amfetamina
 • Dekstrometorfan
 • Etanol (alkohol)
 • Inne
 • Kodeina
 • Marihuana
 • MDMA (Ecstasy)
 • Metkatynon
 • Tripraport

dom w spokojnej wiejskiej okolicy, pełna swoboda działania, myślę, że wszyscy uczestnicy byli w pełni rozluźnieni i wolni od trosk. Przebywaliśmy w 3 pokojach, wszędzie dużo miejsca do siedzenia, leżenia, obecność TV, komputera z muzyką, balkon.

Słowem wstępu, czyli geneza spotkania.

 • 2C-E

Substancja przyjmowana: 2-ce pod postacią kapsułek o nazwie LZD z Smartszopu (2 kapsułki- ilość bliżej nie określona, według wpisów na forum mogło to być 10-20mg) –pierwszy raz

S&s: las, dom, sklep, dom kumpla, dwór

Wiek: 17

Exp: alko (parenaście razy), mj (bardzo wiele razy), dxm (2 razy), kilka razy różne mieszanki „ziołowe”

randomness