REKLAMA
Narkotyki w szkole

CBŚ w Limanowej

Anonim

Kategorie

Źródło

Gazeta Krakowska

Odsłony

3284

Około 300 nauczycieli z różnego typu szkół uczestniczyło w spotkaniu z przedstawicielami Centralnego Biura Śledczego Komendy Głównej Policji w Warszawie, które odbyło się w Limanowskim Domu Kultury.

Omawiane problemy dotyczyły zapobiegania i zwalczania narkomanii wśród młodzieży. Pracownicy CBŚ omówili m.in. rodzaje narkotyków, a także objawy jakie towarzyszą ludziom zażywającym środki odurzające. Z zainteresowaniem prelekcji przysłuchiwali się także dzielnicowi, pracownicy komisariatów, gdzie i tam dociera coraz więcej sygnałów o handlarzach niedozwolonymi środkami.

- Czy Limanowszczyzna staje się zagrożona narkotykami? - zapytaliśmy komisarza Jerzego Ogorzałka z Komendy Powiatowej Policji w Limanowej.

- Narkotyki coraz częściej trafiają do naszych szkół. Przywożone są głównie z Krakowa. W ostatnim czasie rozbiliśmy kilka grup dilerskich w Mszanie Dolnej i Limanowej. Młodzież zaopatruje się w niedozwolone środki podczas dyskotek, prywatek. Ale i tak zdecydowanie najczęściej z narkotykami spotykamy się w szkołach. Pracownicy Centralnego Biura Śledczego, którzy przybyli do Limanowej na zaproszenie nasze i starostwa powiatowego, przekazali nauczycielom niezbędną wiedzę, którą mam nadzieję wykorzystają oni zapobiegania narkomanii w swoim środowisku. (DG)

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

mordarnik (niezweryfikowany)
Limanowom żondzi SOSEK a podjudza go RUSINKA!!!!!!!!!
Cheech (niezweryfikowany)
Buhahahaha!! <br>Buhahahaha!! <br> <br>Ja rzadze Limanowa!!
Zajawki z NeuroGroove
  • MDMA (Ecstasy)

Extasy to mój ulubiony środek. Próbowałem wielokrotnie i prawie zawsze miał takie samo, euforyzujące działanie. Pierwszy raz brałem na Sylwestra. nie pamietam, którego roku...

  • Inne
  • Pentedron

Różne.

Uwaga! Od dnia 1 lipca 2015 roku substancja w Polsce NIELEGALNA.

Pierwszą z opisywanych przeze mnie substancji będzie Pentedron, znany również jako 1-fenylo-2-metyloaminopentan-1-on / alfa-metyloamino-walerofenon.

  • Inne
  • Inne
  • Retrospekcja

Zawsze przygotowany psychicznie z kotwicami jak podczas lucid dreaming :)

Na wstępie zaznaczę, że nie będzie to opis tripa, a raczej próba rozłożenia na części składowe tego, co działo się podczas moich kilku przygód z al-ladem i wnioski nt. obiektywnego działania substancji (tj. bez prywaty). Miałem już wcześniej doświadczenie z tego typu substancjami, mianowicie 1p-lsd, które moim zdaniem nie umywa się do alladyna. Przynajmniej w moim przypadku, bo kończyło się na tym, że miałem dość drastycznych wahań nastroju i zawsze kończyłem tę przekombinowaną gonitwę myśli z pomocą klonazolamu.

  • Bieluń dziędzierzawa

Doświadczenie:

Mieszanki ziołowe,MJ,Hasz,tabsy parę rodzajów,feta,sałata jadowita,bieluń,gałka,zioła etnobotaniczne.

Info o mnie:

wiek 22lata, wzrost 194cm, waga 90kg

S&S:maj,

1 dzień,las obok miejscowego jeziora,droga nie znana nam wcześniej obok naszego miasta, ,mój pokój,wedrówka po piwo na stacje paliw.

2 wożonko po mieście,piwo obok jeziora,ognisko w lesie

3.park,leśna polanka,działka ogrodowa,pokój