Na stacjach Circle K jest już dostępna marihuana. Nie wsiadajcie jeszcze w samochód

Ani nawet w samolot. Marihuana jest dostępna do kupienia na stacjach Circle K, ale jest problem…

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Spider's Web, Paweł Grabowski na podst. Green Thumb Industries (GTI)
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

106

Ani nawet w samolot. Marihuana jest dostępna do kupienia na stacjach Circle K, ale jest problem…

Spory dotyczące legalizacji marihuany nie ustają. Przeciwnicy i zwolennicy mają swoje racje, więc spór będzie trwał jeszcze długo. Osobną kwestią jest prowadzenie samochodu po wcześniejszym paleniu, ale na ten temat wszyscy mają wątłą wiedzę, bo THC różnie działa na różnych ludzi. Na razie kończy się na robieniu hałasu, a tymczasem są miejsca, gdzie problem już dawno rozwiązano.

Marihuana dostępna na stacjach Circle K

Zanim pojedziecie na stacje tej sieci, to spieszę z wyjaśnieniem, że mowa o Florydzie. Stacja podpisała umowę z firmą Green Thumb Industries, która zajmuje się sprzedażą medycznej marihuany oraz produktów powstałych z jej przetwarzania. Na Florydzie obecnie około 700 tys. osób może korzystać z rządowego programu dostępu do medycznej marihuany. Sieć Circle K ma 600 punktów sprzedaży, więc istnieje duża szansa na zarobek. Sprzedaż marihuany na stacjach benzynowych miałaby być ułatwieniem dla mieszkańców Florydy. Nie musieliby jeździć do apteki, tylko mogliby ją kupić w ramach codziennych czynności.

W samych USA sprzedaż marihuany jest nielegalna, ale niektóre stany dopuściły do obrotu medyczną marihuanę. Jest ona często jedynym ratunkiem w przypadku niektórych schorzeń i chorób. Jednym ze stanów, w którym można legalnie kupić medyczną marihuanę jest Floryda, ale do tej pory trzeba było udać się po nią do apteki. Stacje benzynowe są znacznie wygodniejsze. Ludziom należy ułatwiać życie na wszystkie sposoby, a jak się da przy tym zarobić, to już w ogóle jest idealnie.

Nawet mnie to nie oburza

Ba, sprzedawanie medycznej marihuany na stacji benzynowej osobom do tego uprawnionym ma więcej sensu, niż oferowanie na niej wyboru alkoholi, którego nie powstydziłby się duży sklep monopolowy. Ostatnio wszedłem na stację benzynową i byłem zszokowany ilością alkoholu, jaką można tam kupić. Whisky, wódka, piwo, brakuje tam tylko barmana, który pytałby mnie: jaki drineczek mordo do tego tankowania. A pomimo tego mało kto podnosi bezsensowność takiego rozwiązania. Przyzwyczailiśmy się do alkoholu na stacji i on nas nie oburza. Za to marihuana na Circle K już jest niedobra, hurr durr. Dziwnych czasów dożyliśmy.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Dimenhydrynat

Nazwa subst: Aviomarin


Doswiadczenie: MJ, feta, DXM, efe, klej, LSD, kodeina, benzydamina, galka,

avio first time


Dawka: 3 op po 5 kazde


Set&setting: umyslowo wypoczety chociaz wczoraj wychlalem tussipect w mojej

piwnicy :>


Efekty: straszne! haloony


Z czym mieszane: wczesniej i w ciagu dnia byla sciezka fety :P

  • MDMA (Ecstasy)
  • Powój hawajski
  • Pozytywne przeżycie

wieczór w polskim getcie

Była to moja pierwsza przygoda z powojem, nie pamiętam wszystkich szczegółów, ale postaram się opisać ją najdokładniej jak potrafię.

 

  • Tramadol

Wolny słoneczny dzień. Chęć ponownego eksperymentu. Licha ciekawość zrodzona z wszechobecnej nudy, beznadziei i małostkowości otaczającego życia wysoce nieproporcjonalnej co do mocy obliczeniowej postrzegającego ją rozumu.

13;00

Działy się jakieś codzienne i najpospolitsze rzeczy jakie robi się z rana. Myślałem o powtórzeniu fazy ze wczoraj za pomocą tej samej dawki, z tą różnicą żeby wziąć wcześniej i będąc bardziej wypoczętym (chociaż to słowo odzwierciedla tylko mój stan fizyczny i tak jest mocno naciągane).

 

15;00

  • Dekstrometorfan

S&S: Jeden z leniwych grudniowych dni spędzonych w moim pokoju.Nastawienie jak najbardziej pozytywne.

Dawkowanie: 900mg przyjęte w dość szybkim czasie.

Wiek i doświadczenie: lat 20.Mj,hash,benzydamina,kodeina,amfetamina,dxm,kot itp

randomness