REKLAMA
Młoda matka skazana na 20 miesięcy więzienia za kokainę o wartości 13 funtów

"Kupione przez ciebie narkotyki miały zostać rozdzielone między ciebie i twoich znajomych. Dzięki grupowemu zamówieniu osiągnęłaś korzyść majątkową kupując narkotyk taniej, niż gdybyś nabyła go indywidualnie".

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Anglia Today

Odsłony

418

Susan Matthews ma 30 lat, została zatrzymana przez policję w Liverpoolu. W toku postępowania przeszukano też jej dom, gdzie znaleziono kokainę o wartości trzynastu funtów. Jest to narkotyk klasy A, czyli jest uznawany za wysoce niebezpieczną substancję. Podczas przeszukania znaleziono też telefon, a w nim wiadomości tekstowe świadczące o tym, że kobieta kupiła narkotyk dla siebie i grupki przyjaciół, dzięki czemu uzyskała lepszą cenę.

Podczas sprawy sądowej przyznała się do zarzucanych czynów. Tutaj zaczyna się absurdalność przepisów antynarkotykowych. Sędzia, cytowany przez Liverpool Echo, powiedział podczas ogłaszania wyroku: "Kupione przez ciebie narkotyki miały zostać rozdzielone między ciebie i twoich znajomych. Dzięki grupowemu zamówieniu osiągnęłaś korzyść majątkową kupując narkotyk taniej, niż gdybyś nabyła go indywidualnie".

Podczas ogłaszania wyroku sędzia wyraził ubolewanie, że na karę bezwzględnego więzienia skazana zostaje młoda matka - zwłaszcza biorąc pod uwagę wartość narkotyku. Dodał jednak, że spełnione zostały przesłanki sprawiające, że jest to najniższy wymiar kary, jaki może zastosować, a sama kara nie może, w myśl przepisów, zostać wymierzona w zawieszeniu.

Oceń treść:

Average: 6 (1 vote)

Komentarze

doktor_koziełło
Jebać brytyjska patolę. Oni sa gorsi niż polskie menele. Chuj jej w dupe.
Jdjd (niezweryfikowany)
Mieszkam w liverpool na jednej ulicy z nią. Jest totalna patologia wszyscy się jej i jej znajomych boja . Teraz są w siódmym niebie że poszła siedzieć . To nie jej pierwszy konflikt z prawem .. raczej setny . Więc nie oplakujcie jej. Nikt za takie coś nie idzie siedzieć chyba że ma dużo już na koncie z poprzednich wybrykow
Jd (niezweryfikowany)
30 lat to nie młoda. Młoda to 20 lat
Zajawki z NeuroGroove
  • Mefedron

Wiek: 20lat

Dawka: bliżej nieokreślona. ;p

Doświadczenie: alkohol, tytoń, konopie, DXM, kofeina, LSD, XTC, 2C-E

S&S: Pierwszy raz z mefedronem. Nieco mieszane uczucia. Z jednej strony byłem zmęczony i było sporo (jak na mnie) jarania w tamtym czasie, z drugiej strony nowa substancja, empatogen, szansa na pozytywne doświadczenie. Ostatecznie nakręciłem się na to drugie.

  • Dekstrometorfan
  • Katastrofa

idealne!

Trip raport ma bardziej charakter edukacyjny, zgadza się ćpaczki, uczcie się na czyjejś głupocie a nie na swojej wątrobie!

  • LSD-25
  • Marihuana
  • Przeżycie mistyczne

Piękny dzień, nastrój doskonały, nic dodać, nic ująć.

Ok. 17 wyjrzałem za okno, widząc piękny dzień postanowiłem zjeść wszystkie pozostałe w mojej szufladzie kartony, dokładnie pięć papierków z blotterka z klasycznym nadrukiem z hoffmanem rowerzystą, Słońcem i Księżycem po dwóch stronach. O 18:30 będąc w drodze na miejsce zjadam wszystkie papierki. Mam mało czasu, chcę zrobić ognisko, potrzebuje dużo drewna a wkrótce zmierzcha, pedałuje więc szybko. Moim celem jest podmiejski las w którym krążąc przez chwile znajduje miejsce i gorączkowo zaczynam zbierać drewno. Niepokój który czasami pojawia się przy wejściu jest tym razem silniejszy.

  • Gałka muszkatołowa

Na samym początku chciałbym się podzielić moją nabytą wiedzą w związku z gałką. Otóż, na rynku możemy wyróżnić 4 ''rodzaje'' tego specyfiku:

-pierwszą i za razem najlepszą z dostępnych gałek jest oczywiście ta w całości (orzechy), jednak sami musimy wyciągnąć tarke i zmielić nasze maleństwa. Tak przygotowana gałka jest najlepsza, gdyż jest świeża i żadne z jej cennych substancji (w tym przypadku mirystycyny) nie zwietrzały. Za 2/3 takie orzechy zapłacimy od 3zł do 8zł.

randomness