Młoda matka skazana na 20 miesięcy więzienia za kokainę o wartości 13 funtów

"Kupione przez ciebie narkotyki miały zostać rozdzielone między ciebie i twoich znajomych. Dzięki grupowemu zamówieniu osiągnęłaś korzyść majątkową kupując narkotyk taniej, niż gdybyś nabyła go indywidualnie".

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Anglia Today

Odsłony

432

Susan Matthews ma 30 lat, została zatrzymana przez policję w Liverpoolu. W toku postępowania przeszukano też jej dom, gdzie znaleziono kokainę o wartości trzynastu funtów. Jest to narkotyk klasy A, czyli jest uznawany za wysoce niebezpieczną substancję. Podczas przeszukania znaleziono też telefon, a w nim wiadomości tekstowe świadczące o tym, że kobieta kupiła narkotyk dla siebie i grupki przyjaciół, dzięki czemu uzyskała lepszą cenę.

Podczas sprawy sądowej przyznała się do zarzucanych czynów. Tutaj zaczyna się absurdalność przepisów antynarkotykowych. Sędzia, cytowany przez Liverpool Echo, powiedział podczas ogłaszania wyroku: "Kupione przez ciebie narkotyki miały zostać rozdzielone między ciebie i twoich znajomych. Dzięki grupowemu zamówieniu osiągnęłaś korzyść majątkową kupując narkotyk taniej, niż gdybyś nabyła go indywidualnie".

Podczas ogłaszania wyroku sędzia wyraził ubolewanie, że na karę bezwzględnego więzienia skazana zostaje młoda matka - zwłaszcza biorąc pod uwagę wartość narkotyku. Dodał jednak, że spełnione zostały przesłanki sprawiające, że jest to najniższy wymiar kary, jaki może zastosować, a sama kara nie może, w myśl przepisów, zostać wymierzona w zawieszeniu.

Oceń treść:

Average: 7.5 (2 votes)

Komentarze

doktor_koziełło
Jebać brytyjska patolę. Oni sa gorsi niż polskie menele. Chuj jej w dupe.
Jdjd (niezweryfikowany)
Mieszkam w liverpool na jednej ulicy z nią. Jest totalna patologia wszyscy się jej i jej znajomych boja . Teraz są w siódmym niebie że poszła siedzieć . To nie jej pierwszy konflikt z prawem .. raczej setny . Więc nie oplakujcie jej. Nikt za takie coś nie idzie siedzieć chyba że ma dużo już na koncie z poprzednich wybrykow
Jd (niezweryfikowany)
30 lat to nie młoda. Młoda to 20 lat
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25
  • Tripraport

Las. Dom. Najbliższa okolica.

Jak wiemy 19 kwiecień 2013 to dzień, od którego minęło równe 70 lat, gdy Albert Hofmann wykonał swój pierwszy LSD trip na rowerze. Nasz wspaniały mądry wujek...
Doszłam do wniosku, że trzeba ten dzień nazwany przez użytkowników LSD ' Bicycle Day' uczcić.

20 kwiecień 2013.

  • Efedryna

  • Grzyby halucynogenne
  • Miks

Pozytywny nastrój, oczekiwanie głębokiego doświadczenia psychicznego. Sam w lesie w piękny, słoneczny dzień.

 

13:00, Cudowny, słoneczny dzień. Umiejscowiłem się w pięknym, pagórkowatym, kolorowo-jesiennym lesie i przyrządzam wywar z 85 ususzonych grzybków. Kilkanaście metrów pode mną płynie mały wodospad, a ptaki dają znać o sobie w leśnym zaciszu. Zalewam grzyby gorącą wodą z termosu i po odczekaniu chwili do ostygnięcia powoli wypijam.

  • Dekstrometorfan
  • Pozytywne przeżycie

Podejście jak zwykle piękne. Jedyne co mogło mi przeszkadzać to obecność domowników.

>>>Tam, gdzie rodzi się pomysł<<<

Po mojej pierwszej przygodzie z acodinem nie zraziłem się i postanowiłem spróbować jeszcze raz, tym razem czyste tabletki, bez mieszania z imbirem (według mojego doświadczenia imbir wzmacnia, ba, zmienia działanie narkotyków!) I postąpiłem prawidłowo, ponieważ ten trip przebiegł bardzo pomyślnie i przyjemnie. Dekstrometorfan pokazał mi swoją sympatyczną stronę, lepsze oblicze.

randomness