REKLAMA
Misiło ciekawy, czy za narkotyki płacono... kartą!

"Chciałbym się dowiedzieć, czy pan Misiewicz nie kupywał (sic!) narkotyków w jednym z klubów nocnych płacąc kartą kredytową"

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

niezalezna.pl

Odsłony

221

Gdy wydaje się, że politycy opozycji nie mogą palnąć już większej bzdury, wtedy odzywa się jeden z nich i jest hit internetu. Dzisiaj wszystkie wcześniejsze głupoty przebił Piotr Misiło. Podczas programu "Woronicza 17" pochwalił się, że złożył interpelację do Ministerstwa Obrony Narodowe, ale jaką... - Chciałbym się dowiedzieć, czy pan Misiewicz nie kupywał (tak w oryginale – przyp. red.) narkotyków w jednym z klubów nocnych płacąc kartą kredytową – wypali Misiło na antenie TVP Info. Nic dziwne, że internauci "zaorali" posła Nowoczesnej.

Po chwili poseł Nowoczesnej zarzucił gospodarzowi audycji, że ten powtarza, iż Rafał Trzaskowski zażywa narkotyki. O tym mówił były współpracownik kandydata na prezydenta Warszawy z PO Michał Dzięba.

– Nic takiego nie powiedziałem. Żądam przeprosin - stanowczo stwierdził Michał Rachoń.

Internauci nie zostawili suchej nitki na pośle Misiło:

"Misiło to stan umysłu..."

"Misiło Piotr, nasz człowiek z Zachodniopomorskiego, zna świetnie rynek dilerów narkotykowych."

"Kto zna dilera, któremu za dragi można płacić kartą? Poseł Misiło chyba zna. Niezły kwas.."

"Poseł P. Misiło powiedział przed chwilą, że chciałby się dowiedzieć z MONu czy Bartłomiej Misiewicz kupował narkotyki i płacił za nie kartą. O mój Boże..."

"Tak Panie Misiło, wszyscy dilerzy narkotyków noszą ze sobą kasę fiskalną i terminal płatniczy do płacenia kartą!"

Oceń treść:

Brak głosów
randomness