Miał 8 promili alkoholu i przeżył

Rekord promili na Ukrainie.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

3589
"To raczej prawdziwy cud, a nie dowód na nasz profesjonalizm" - w taki sposób ukraińscy lekarze skomentowali przypadek uratowania mężczyzny, który po noworocznych imprezach miał 8 promili alkoholu we krwi.
42-letni mieszkaniec Tarnopola (zachodnia Ukraina) został znaleziony nieprzytomny na dworcu kolejowym. Gdy po reanimacji doszedł do siebie powiedział, że nic nie pamięta od momentu, jak z dwoma przyjaciółmi zaczął czwartą butelkę wódki.

Los jego współbiesiadników jest nieznany, ale - jak twierdzą lekarze - niewiele jest szans na to, że jeszcze żyją.

Za śmiertelny poziom zawartości alkoholu we krwi zazwyczaj uznaje się 5 promili.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

AleX (niezweryfikowany)
a gdzies pisalo ze 10 czy cos takiego.. echh.. to jaki ten rekord w koncu..
q (niezweryfikowany)
nie jest napisane jaki to rekord. <br> <br>moze to rekord osiedlowy, wioskowy lub miejski? jak rekord to nie od razu musi byc swiatowy.
rhoxi (niezweryfikowany)
cyniarz wchuj :D
ssss (niezweryfikowany)
ja mialem 6 nawjwiecej i nierzygalem
godmode (niezweryfikowany)
Rekor to ok 10,5-11 promili ustanowiony w Rosji, drugim rekordem jest 9,5-10 promili ustanowiony przez polskiego rowerzyste, ktory sam wpadl pod policyjny radiowoz - przezyl ;]
KillaBeeZ (niezweryfikowany)
no chyba jest wyraznie napisane: <br>&quot;Rekord promili na Ukrainie.&quot; nie dowidzisz?
Theopij (niezweryfikowany)
Nie wiadomo jaki jest prawdziwy rekord, ja slyszalem o polce, ktora podobno miala 17,8 promila i siedziala za kolkiem jak ja policja zatrzymala. Jak ktos napierdala non-stop, a do tego ma silny orgaznim to tolerancja moze rozwinac sie ogromna... a moze zul, ktorego codziennie widzicie pod sklepem mial kiedys ponad 20 promili i zostal rekordzista swiata, o ktorym nikt nie wie ?
brak (niezweryfikowany)
Nie wiadomo jaki jest prawdziwy rekord, ja slyszalem o polce, ktora podobno miala 17,8 promila i siedziala za kolkiem jak ja policja zatrzymala. Jak ktos napierdala non-stop, a do tego ma silny orgaznim to tolerancja moze rozwinac sie ogromna... a moze zul, ktorego codziennie widzicie pod sklepem mial kiedys ponad 20 promili i zostal rekordzista swiata, o ktorym nikt nie wie ?
dinxiarz (niezweryfikowany)
hehe u mnie pod domem menele codzienie kupuja dykte w motoryzacyjnym ,kłutnia zrzuta czasem po pare kursów robia :)) ....smala za kosciołem ;pp kiedys 2 popiło na wiacie na przystanku .. obok kościoła nie pamietam chyab deszcz padał.. jeden zasna... spał 2 dni (pamietam bo patrzyłem jak szedłem i wracałem z i do budy a potem rano ) ciekawe ile miał??? ja mu daje jakieś 20 na luzaku oni to wala bez zapijania :] niezłe zeżniki ;ppp <br> <br> <br>polscy dinxiarze wciagaja nosem takich frajerów co wóde pija i spia po dworcach:)) <br> <br>polskie HC...i niemam pytan:) <br> <br> <br>pozdrówka sadzic palic legalizowac
Zajawki z NeuroGroove
  • Echinopsis Peruviana
  • Marihuana
  • Przeżycie mistyczne

: Ja i mój zaufany towarzysz tripa. Wolne mieszkanie , przytulny i ciepły pokoik. Muzyka Psybient/Psychill dłuuuuga playlista.

GŁĘBOKA PODROŻ DO WNĘTRZA Z „PERUVIAN TORCH”- Heavy trip!

 Raport ten był pierwotnie mailem do przyjaciela , ale podrasowałem troszku i mam nadzieje ze nie będzie trudny w obiorze.

  • Pierwszy raz
  • Tramadol

zwyczajny wieczór, łożko, komputer

substancja - 600mg tramadolu z kapsułek tramalu, doustnie
s&s - zwyczajny wieczór, łożko, komputer
exp - z tramadolem to drugi raz, wcześniej był poltram, ale praktycznie nie zauważyłem jego działania.
data:2006

  • LSD-25
  • Marihuana
  • Tripraport

Podekscytowanie nadchodzącym tripem planowanym już od dłuższego czasu i mającym odbyć się podczas pobytu w Norwegii; nadzieja na kanapowy, introspektywny trip która niestety zostaje dość brutalnie rozwiana.

Wyprawa na dworzec w Oslo od początku jawi się w moim umyśle jako coś abstrakcyjnego. Z pewnym niepokojem wyczekuję momentu, w którym poznam K – naszego kwasowego towarzysza. Dość dotkliwie odczuwam to, że jestem w całkowicie nieznanym miejscu, otoczona masą ludzi spieszącą się nie wiadomo dokąd i po co, podświadomie wyłapuję niezrozumiałe strzępki norweskich rozmów. Czekam na K razem z P, jednocześnie przecierając oczy i usiłując wyplenić z nich resztki zaspania będące skutkiem zerwania się z łóżka o nieludzkiej wręcz godzinie.

  • Kodeina
  • Pierwszy raz

Napalony na przeżycie inne niż znane mi już tabletki wróciłem pośpiesznie do domu i w pośpiechu zacząłem zabawę, piszę to w czasie teraźniejszym więc jestem bardzo podekscytowany

Zacznę od małego wprowadzenia, więc wiecie że w Stanach i ogólnie jest moda na kodeine,double cupy,dirty sprite itp. prawda? Ja jako doświadczony kodeiniarz biorący jednak tylko thiocodin poczułem wielką chęć skosztowania takiego "leana" no ale u nas w polsce niestety nie ma tego sławnego fioletowego syropu więc zadowoliłem się zwykłym syropem Thiocodin za 9.99zł 100ml.