Za prowadzenie po pijanemu - do więzienia

a.

Kategorie

PAP

Odsłony

988
Do dwóch lat robót poprawczych lub pół roku więzienia będzie można dostać na Białorusi za prowadzenia samochodu po pijanemu. Odpowiednie poprawki do kodeksu karnego zatwierdziła w piątek wyższa izba parlamentu - Rada Republiki. Odpowiedzialność karna będzie grozić kierowcom, przyłapanym w stanie nietrzeźwym po raz drugi w ciągu roku. Kary będą też wymierzane za udostępnienie auta osobom w stanie nietrzeźwym oraz za odmowę zgody na badanie zawartości alkoholu w organizmie. Nowe przepisy przewidują też możliwość wydania zakazu zajmowania niektórych stanowisk oraz grzywny przekraczające milion rubli (465 dolarów). Białoruskie prawo dopuszcza prowadzenie pojazdów przy 0,49 promila zawartości alkoholu we krwi. PAP
Zajawki z NeuroGroove
  • Benzydamina
  • Katastrofa

Chęć doznania prawdziwych halucynacji, pozytywne nastawienie. Rodzice i siostra w domu

Doświadczenie: Marihuana

Ilość wziętej benzydaminy: 4 saszetki

Wiek: 18 lat

Wzrost i waga: 172cm, 56kg

  • Marihuana
  • Oksybutynina
  • Pierwszy raz

Dom, później dwór i dom kumpla. Grudzień 2013, za oknem pada sobie śnieg, jest sobota. Nastrój dobry, chęć przetestowania czegoś nowego dodawała mi tyko zachwytu i coraz większej ciekawości efektów.

Trip raport był pisany na bieżąco. W domu znalazłem lek o nazwie "Driptane" zawierający oksybutyninę 5mg w tabletce.

Szybka googlownica, okazało się że substancja nie jest zbyt popularna wiec trzeba ją sprawdzić. Postanowiłem, że przetestuję ją następnego dnia.

12.49: Zarzucenie 3 tabletek Driptane (3x5mg), popite herbatą, zaraz po tym zjadłem obiad.

13.14: Odczuwam lekko zmieniony wzrok, obraz nieco się rozmazuje. Patrząc na zieloną ścianę mam wrażenie, jakby falowała.

  • Powój hawajski
  • Powoje

Set & Setting - pokój kumpla, ogród, piwnica do zgromadzeń towarzysko-narkotycznych, mój balkon, mój pokój. Pogoda - słoneczny dzień, ciepła noc. Nastawienie - znakomite, w końcu to początek 6 miesięcznych wakacji.

Substancja: LSA - 10g Morning Glory dopalane ociupinką trawy, Smart Shivą i Konkretem (tak wiem, dla co poniektórych z was to profanacja, ale to mój trip, nie wasz)

Wiek: 19 lat.

randomness