Makowca nie będzie

Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii zabrania uprawę maku przeznaczonego na wypiek domowych makowców.

Anonim

Kategorie

Źródło

wp.pl/Gazeta Współczesna 2001-08-09

Odsłony

1721


Cztery poletka maku - o łącznej powierzchni 177 m kw - zlikwidowali funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Mońkach (woj. podlaskie).
Uprawy odkryto na polach we wsiach Długołęka i Rekle. Jedno z nich miało powierzchnię 125 m kw, a trzy pozostałe były niewielkimi przydomowymi grządkami.
Czworo gospodarzy tłumaczyło uprawę maku przywiązaniem do tradycyjnego makowca i kutii. I być może tak rzeczywiście było, ale ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii kategorycznie zakazuje uprawy maku bez odpowiedniego pozwolenia - mówi rzecznik prasowy monieckiej KPP, asp. Wojciech Kmita.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

cypisek (niezweryfikowany)
.
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25
  • Tripraport

Pozytywne nastawienie, chęć przeżycia samotnego nocnego tripa, domek nad jeziorem, pełnia księżyca, Jowisz na południowym niebie, niecały miesiąc do przesilenia letniego. 24h bez jarania trawy (dla mnie to spora przerwa) 3 piwa wypite w ciągu dnia, ostatni łyk ponad 2h przed zarzuceniem

T+0

Około północy zarzuciłem karton i wyszedłem z kumplem połazić nad jezioro i inne miejsca pogadać, w domu spał mój brat i rano wstawał do pracy, więc nie chcieliśmy hałasować

T+90min.

  • Benzydamina
  • Etanol (alkohol)
  • Fluoksetyna

Set & Setting: jezioro w lesie poza miastem, namiot na plaży, deszcz i ciemność, dzień wcześniej palenie do nieprzytomności

Wiek: 17 lat, 70 kilogramów. ,obaj mniej wiecej tak samo.

Nie zamierzam namawiać tym wpisem nikogo do brania benzydaminy, fluoksetyny w celach innych niż terapeutyczne i picia wódy. Stanowczo odradzam ww. substancje.

  • Dekstrometorfan


Nazwa Substancji:

Dekstrometorfan

poziom doswiadczenia:

Ja ktorys raz z rzedu[~20], A. po raz pierwszy

Dawka:

[tylko] 300mg - doustnie

Set & Setting:

Blok, 2 piętro:)


  • Tramadol

Wolny słoneczny dzień. Chęć ponownego eksperymentu. Licha ciekawość zrodzona z wszechobecnej nudy, beznadziei i małostkowości otaczającego życia wysoce nieproporcjonalnej co do mocy obliczeniowej postrzegającego ją rozumu.

13;00

Działy się jakieś codzienne i najpospolitsze rzeczy jakie robi się z rana. Myślałem o powtórzeniu fazy ze wczoraj za pomocą tej samej dawki, z tą różnicą żeby wziąć wcześniej i będąc bardziej wypoczętym (chociaż to słowo odzwierciedla tylko mój stan fizyczny i tak jest mocno naciągane).

 

15;00

randomness