REKLAMA
Lubin. Wpadł handlarz narkotyków

Policja zatrzymała 28-letniego mieszkańca Lubina, który był głównym organizatorem handlu narkotykami wśród młodzieży w tym mieście

Anonim

Kategorie

Odsłony

14336

Policja zatrzymała 28-letniego mieszkańca Lubina, który był głównym organizatorem handlu narkotykami wśród młodzieży w tym mieście - poinformował w czwartek Krzysztof Olszowiak, rzecznik prasowy lubińskiej policji.

- W ten sposób udało nam się zlikwidować szajkę zajmującą się rozprowadzaniem amfetaminy, marihuany i haszyszu wśród młodzieży z lubińskich szkół. Do ostatecznego rozbicia tej grupy brakowało nam właśnie zatrzymania głównego organizatora procederu - powiedział Olszowiak.

Policja ujęła kompletnie zaskoczonego mężczyznę w zajmowanym przez niego mieszkaniu. Podczas przeszukania lokalu zabezpieczono 142 dawki extasy i amfetaminy.

- Dowody zebrane podczas wielomiesięcznej pracy przez funkcjonariuszy do walki z przestępczością narkotykową pozwoliło na przedstawienie mu zarzutu posiadania i handlu narkotykami od kwietnia do października tego roku - powiedział Olszowiak.

Sąd Rejonowy w Lubinie aresztował podejrzanego. Mężczyźnie grozi od roku do 10 lat więzienia. Podobnie pozostałym członkom grupy. Jedenastu z nich zatrzymano we wrześniu tego roku w Lubinie. Są to mieszkańcy tego miasta i okolic w wieku od 15 do 21 lat. Postawiono im zarzuty posiadania i sprzedaży narkotyków oraz rozprowadzania ich wśród lubińskiej młodzieży w celu uzalażnienia jej.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

KANAREK (niezweryfikowany)
&quot;ODSTAPIE&quot; ROLNICZEJ BRACI /konretnie sie pospiszyc kto moze bo w maju wracam do hollandu tym razem chyba na stale ,a czas ostatni na outdorki...choc pare mutantow pod prad tez zostalo z kontyngentu :))) narara jarunex@yahoo.com <br> <br>
Kuba P (niezweryfikowany)
Przed chwilą pojawił się artykuł o konopii na głównej stronie serwisu GAZETA.PL <br>Zdziwiłem się. <br>http://serwisy.gazeta.pl/czasopisma/1,42478,2401139.html <br>Zapraszam do czytania
Zajawki z NeuroGroove
  • 2C-P
  • Marihuana
  • Tripraport

Impreza Psycho-Infinity z Aired, Greenboyem, Pokutnicą i kolegą, którego imienia nie znam. Byłem trochę zmęczony, ale o pozytywnym nastroju.

Trip raport z 2C-P.

  • LSD-25


Jak pisał Tokien: "Niebezpieczne są narzędzia wiedzy głębszej, niż ta którą sami posiadamy."

  • Zolpidem

Raczej ponury. W swoim pokoju w nienajlepszym humorze. Chciałem iść spać.

 

Tabletkę Stillnoxu kładę pod językiem. Po chwili zmywa się cukrowa otoczka. Moje usta wypełnia gorzki smak. Czekam parę minut i z minuty na minutę zaczyna mi się robić lżej, jakby moje ciało pływało w cieczy. Kończę pisać jedną ważną wiadomość do przyjaciela i zamykam komunikator. Cały czas ze słuchawkami na uszach wybieram utwór (Archive – Again), by wyciszyć się przed snem.

Po chwili, ledwo powstrzymując odruch wymiotny podchodzę do umywalki. Popijam gorzkie błoto po rozpuszczonej tabletce i wracam do komputera.

  • Kofeina
  • Pierwszy raz
  • Pseudoefedryna

Nastawienie pozytywne, byłam bardzo ciekawa jak na mnie zadziała pseudoefedryna. Wszystko brałam sama w swoim pokoju.

Wszystko zaczęło się od tego, że byłam chora i miałam zapalenie zatok. Pełno lekarstw w domu, już sama się gubiłam co kiedy mam brać a czego nie brać. Wcześniej miałam doczynienia z Thiocodinem, więc to był jedyny lek, którego znałam skład. Z tego powodu, że interesuję się takimi rzeczami, z nudów zaczęłam czytać składy wszystkich leków. Do ręki mi wpadł Cirrus. Psudoefedrynę w lekach kojarzyłam tak naprawdę tylko z Sudafedu, którego nawet nie brałam, ale znałam mniej więcej działanie.