REKLAMA
Koniec produktów z CBD w UK? "Zawierają substancje psychoaktywne"

Oleje, przekąski i napoje zawierające ekstrakt z konopi indyjskich kanabidiol (CBD) mogą zostać w przyszłym roku całkowicie wycofane z brytyjskiego rynku - ostrzega BBC.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

londynek.net
BBC / Marcin R.
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

181

Oleje, przekąski i napoje zawierające ekstrakt z konopi indyjskich kanabidiol (CBD) mogą zostać w przyszłym roku całkowicie wycofane z brytyjskiego rynku - ostrzega BBC. Zwrócono uwagę, że rynek ten jest pozbawiony kontroli, co stanowi duży problem dla Food Standards Agency.

Rządowy organ Food Standards Agency (FSA) przekazał, że ​​wszystkie produkty muszą zostać zarejestrowane do marca 2021 roku, ponieważ w przeciwnym razie zostaną wycofane.

Pomimo rosnącej sprzedaży towarów z CBD, żaden produkt nie został jeszcze zatwierdzony w Wielkiej Brytanii, co budzi obawy dotyczące ich bezpieczeństwa.

FSA wydała również nowe porady dotyczące stosowania produktów z CBD, ostrzegając, że nie należy ich stosować razem z innymi lekami.

Kannabidiol (CBD) pochodzi z marihuany, ale nie ma żadnych właściwości psychoaktywnych. Jest sprzedawany w wielu aptekach i sklepach ze zdrową żywnością jako suplement diety. Stosuje się go w leczeniu stanów takich jak ból lub bezsenność.

FSA zaczęła regulować nowy rynek dopiero w styczniu ubiegłego roku - zdaniem ekspertów działania organu były jednak niewystarczające i rynek wymaga pilnej interwencji. Zwrócono uwagę, że wiele produktów zawiera zbyt duże ilości tetrahydrokanabinolu (THC), psychoaktywnego składnika marihuany.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan

S&S : Droga na peron, Most.

Doświadczenie : Kofeina, Tytoń, Alkohol, THC.

Dawkowanie : Tussidex, 360 mg.

Chciałbym zaznaczyć, że jest to mój pierwszy raz z czymś mocniejszym, wypadło na DXM.

Stoję z kumplem (nazwijmy go L.) w mało widocznym miejscu i połykamy. Najpierw on, 18 małych tabletek ląduje w żołądku, potem ja, popijamy sokiem i idziemy gdzieś usiąść.

Dzwonimy po następnego znajomego (a tego nazwijmy G.), przychodzi i razem wyruszamy w Dexową podróż.

  • 4-HO-MET
  • Przeżycie mistyczne

Od 5 lat palę MJ, zacząłem szukać czegoś nowego nie żeby się naćpać, ale czegoś co poszerzy moją świadomość. Trafiłem na proszki, po mocnym struciu metaamfetaminą po pół roku zabawy z tym, wiedziałem że to bez sensu i że takie substancje niszczą. Dalej nie znalazłem substancji która pozwoli mi zobaczyć więcej, tak trafiłem na psychodeliki i zacząłem od 4-ho-met. Miejsca : Pub do momentu wejścia, starówka w moim mieście, dom. Samotna podróż. Refleksyjnie.

Po tym co napisałem w Set&Setting,  czułem że psychodeliki dadzą mi to czego szukam. Coś co pozwoli mi zobaczyć i zrozumieć więcej.

21 : 00

27 mg 4 ho met ląduje w chusteczce, połykam i wychodzę z domu pokazać się u koleżanki na urodzinach.

21 : 30

  • Benzydamina

Na samym początku chciałbym powiedziec, że waże 50 kg i nie mialem dotychczas zadnego doswiadczenia z dragami:>

  • Marihuana

Był to jeden z weekendów w wakacje 2003. Zaczeło się w piątek, wiadomo jak każdy weekend. do wyboru mam dwie opcje: impreaz housowa albo wyjazd na dziełke z ekipą, wybieram tą pierwszą zwłaszcza, że opcja działkowa jest aktualna cały weekend. a jak impreza to trzeba jechać do sklepu--->telefon--->dojazd, odbiór--->powrót, wszystko w 15min. bez problemów. zakupiliśmy z kumplem jedną sztukę fety, 6 draży i funfa(5g zioła)-wszystko dla nas dwóch- i czekamy do godziny wyjścia. ustawiliśmy się o 21 z nim i z kumplem z lachą.

randomness