Kolejna partia dopalaczy przejęta przez lubelskich kryminalnych

Kolejne 2 kilogramy substancji z zawartością dopalaczy przechwycili wczoraj policjanci z Wydziału Kryminalnego KWP w Lublinie. Wysłana z Chin przesyłka adresowana była do 25-letniego mieszkańca Lublina.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

KWP w Lublinie
A.K.

Grafika

Odsłony

112

Kolejne 2 kilogramy substancji z zawartością dopalaczy przechwycili wczoraj policjanci z Wydziału Kryminalnego KWP w Lublinie. Nielegalny towar mundurowi przejęli w jednej z placówek pocztowych w Lublinie. Wysłana z Chin przesyłka adresowana była do 25-letniego mieszkańca Lublina. Zgodnie z kodeksem karnym za narażenie na utratę życia lub zdrowia grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W ramach postępowania prowadzonego w kierunku narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia kryminalni z KWP w Lublinie wczoraj przed południem przechwycili kolejne dwa kilogramy dopalaczy. Zabronione substancje znajdowały się na poczcie w przesyłce wysłanej z Chin do mieszkańca Lublina.

Czynności prowadzone w tej sprawie przez policjantów z KWP w Lublinie pozwoliły przechwycić do tej pory łącznie ponad 13 kg dopalaczy. Jak wynika z ustaleń operacyjnych, 25-latek kupował niebezpieczne substancje poza granicami Polski, a następnie zbywał je różnym odbiorcom na terenie całego kraju. Szacuje się, że czarnorynkowa wartość przechwyconych dopalaczy to kwota ponad pół miliona złotych.

Zabezpieczone substancje trafiły do Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Lublinie, gdzie poddane zostaną szczegółowym badaniom. Ustalenia wskazują że, że dopalacze posiadają w składzie substancje o działaniu psychoaktywnym.

Zgodnie z kodeksem karnym za narażenie na utratę życia lub zdrowia grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Etanol (alkohol)
  • Kodeina
  • Pierwszy raz
  • Tabaka
  • Tytoń

Nastrój w ciągu dnia kiepski, ale nastawienie pozytywne. Sierpniowy nudny wieczór w swoim pokoju.

 

Pierwszy raz z kodeiną.

Zachęcona trip reportami i artykułami z hyperka, postanowiłam wreszcie sama przekonać się o działaniu tego specyfiku. Wspomnę, że to mój drugi - nie licząc THC oczywiście - eksperyment z substancjami (pierwszy – benzydamina, niecały miesiąc wcześniej),  więc ciągle czuję ten dreszczyk emocji a zarazem lekkiego niepokoju.

  • Marihuana

Był to jeden z weekendów w wakacje 2003. Zaczeło się w piątek, wiadomo jak każdy weekend. do wyboru mam dwie opcje: impreaz housowa albo wyjazd na dziełke z ekipą, wybieram tą pierwszą zwłaszcza, że opcja działkowa jest aktualna cały weekend. a jak impreza to trzeba jechać do sklepu--->telefon--->dojazd, odbiór--->powrót, wszystko w 15min. bez problemów. zakupiliśmy z kumplem jedną sztukę fety, 6 draży i funfa(5g zioła)-wszystko dla nas dwóch- i czekamy do godziny wyjścia. ustawiliśmy się o 21 z nim i z kumplem z lachą.

  • Gałka muszkatołowanazwa substancji:gałka muszkatołowa (trwające od wtorku do czwartku kombo - gałka muszkatołowa, xtc oraz mj /+alkohol :D) + wczesniej (PROLOG) mj, hasz+ aviomarin)poziom doświadczenia:z gałką muszkatołową? pierwszy razdawka i metoda zażycia:26 g, doustnie w postaci wywaru z herbatką :D  • DOC
  • DOI
  • Miks

Woodstock

Trip report przeniesiony z forum hyperreal.info.