Hiszpania: Wielki ładunek kokainy przechwycono na pełnym morzu

Policja hiszpańska poinformowała w sobotę, że zatrzymała na pełnym morzu statek płynący z Ameryki Południowej z trzema tonami kokainy; statek pod eskortą został skierowany do portu w Las Palmas na wyspie Gran Canaria.

Anonim

Kategorie

Źródło

wp.pl

Odsłony

2548
Aresztowano ośmiu członków załogi statku "Bahia Azul", a w Madrycie policja zatrzymała jednocześnie trzy osoby podejrzane o kierowanie przemytem kokainy i przynależność do kolumbijskiej mafii narkotykowej.

Abordażu statku "Bahia Azul" policja dokonała 21 lutego nad ranem, a nastąpiło to kilka godzin po zatrzymaniu na pełnym morzu innego statku przewożącego narkotyki, "Marsa". Na "Marsie" znaleziono 2,5 tony kokainy.

Śledztwo prowadzone od dłuższego czasu przez brygadę narkotykową hiszpańskiej policji doprowadziło do wykrycia gangu działającego na terenie Hiszpanii, składającego się głównie z Kolumbijczyków. Są powiązani z jednym z najważniejszych kolumbijskich karteli narkotykowych.

W kilku willach pod Madrytem, należących do gangu policja skonfiskowała wielkie kwoty pieniędzy i znalazła dokumentację, która pozwoliła na poznanie stosowanej przez te organizację przestępczą strategii przemytniczej.

Wielkie ładunki kokainy z Ameryki Południowej są najpierw przewożone do północnej Afryki i tam magazynowane. Następnie niewielkimi partiami, dla zmniejszenia ryzyka, przerzucane via Hiszpania do innych krajów Europy.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

u (niezweryfikowany)
3 tony O_o <br>Mozna by sobie spory basen zapelnic;]
ble (niezweryfikowany)
3 tony O_o <br>Mozna by sobie spory basen zapelnic;]
g (niezweryfikowany)
3 tony O_o <br>Mozna by sobie spory basen zapelnic;]
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne


29 września 2001

  • LSD-25
  • Przeżycie mistyczne

Piękna pogoda, brak obowiązków, tylko kobiete rano obudzic :D

 

Wtorek 05.06.1*

  • Dekstrometorfan
  • Pozytywne przeżycie

Miejsce oraz nastroje idealne

Z kumplem wpadłem na niesamowity pomysł aby tematem przewodnim dzisiejszej imprezy był syropek na kaszel, problemem okazał się fakt iż było święto ale po dłuższym marszu znaleźliśmy aptekę - pierwszy kupił mój kumpel którego poproszono o receptę na acodin (?) jednak udało się mu, zaś gdy ja tylko poprosiłem o syrop - ekspedientka z grymasem skomentowała tak przed maturą? Nie wiem skąd wiedziała że za kilka dni piszę maturę ale to nie ważne, ważny jest dzisiejszy wieczór! 

  • Bieluń dziędzierzawa


Zdarzyło mi się brać bielunia dwa razy, według mnie to i tak mało, biorąc pod uwagę, że w moim

ogródku rosną dwa dwumetrowe krzaki.

Ale nie miałam okazji łykać ziarenek, piłam herbatkę z liści. Nigdy w życiu nie piłam nic aż tak

ochydnego, ten smak pamiętam do dzisiaj.


randomness