Hiszpania: Wielki ładunek kokainy przechwycono na pełnym morzu

Policja hiszpańska poinformowała w sobotę, że zatrzymała na pełnym morzu statek płynący z Ameryki Południowej z trzema tonami kokainy; statek pod eskortą został skierowany do portu w Las Palmas na wyspie Gran Canaria.

Anonim

Kategorie

Źródło

wp.pl

Odsłony

2548
Aresztowano ośmiu członków załogi statku "Bahia Azul", a w Madrycie policja zatrzymała jednocześnie trzy osoby podejrzane o kierowanie przemytem kokainy i przynależność do kolumbijskiej mafii narkotykowej.

Abordażu statku "Bahia Azul" policja dokonała 21 lutego nad ranem, a nastąpiło to kilka godzin po zatrzymaniu na pełnym morzu innego statku przewożącego narkotyki, "Marsa". Na "Marsie" znaleziono 2,5 tony kokainy.

Śledztwo prowadzone od dłuższego czasu przez brygadę narkotykową hiszpańskiej policji doprowadziło do wykrycia gangu działającego na terenie Hiszpanii, składającego się głównie z Kolumbijczyków. Są powiązani z jednym z najważniejszych kolumbijskich karteli narkotykowych.

W kilku willach pod Madrytem, należących do gangu policja skonfiskowała wielkie kwoty pieniędzy i znalazła dokumentację, która pozwoliła na poznanie stosowanej przez te organizację przestępczą strategii przemytniczej.

Wielkie ładunki kokainy z Ameryki Południowej są najpierw przewożone do północnej Afryki i tam magazynowane. Następnie niewielkimi partiami, dla zmniejszenia ryzyka, przerzucane via Hiszpania do innych krajów Europy.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

u (niezweryfikowany)
3 tony O_o <br>Mozna by sobie spory basen zapelnic;]
ble (niezweryfikowany)
3 tony O_o <br>Mozna by sobie spory basen zapelnic;]
g (niezweryfikowany)
3 tony O_o <br>Mozna by sobie spory basen zapelnic;]
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan

DXM, pierwszy raz, 450 mg w tabletkach

Wcześniej – mj, haszysz, Psycolibe, LSD, extasy, amfetamina, kokaina

  • Kodeina
  • Marihuana

S&S: Perspektywa wyjścia z kumplem i wspólnego podziwiania mocy substancji psychoaktywnych.

Doświadczenie: alkohol, marihuana, kodeina, dxm, lsa(hbwr), metkatynon, mefedron, (pseudo)efedryna, kanna, salvia divinorum, damiana, jwh-018.

Wiek: wtedy jeszcze 17 lat.

  • 2C-B

2C-B występuje w postaci pigułek przyjmowanych doustnie. Należy do grupy fenyloetyloamin.Jak i z wieloma innymi substancjami psychedelicznymi opisane niżej efekty nie są takie same dla wszystkich, są badzo indywidualne i bazują na opisach osób, które brały środek, tak więc nie należy się nimi sugerować, że tak będzie na pewno. Może być zupełnie inaczej.

  • 2C-P
  • Metoksetamina
  • Pozytywne przeżycie
  • Tytoń

Wieczór u kumpla, nastawienie psychiczne dobre.

Cóż, tę banię mogę z pewnością nazwać jedną z najciekawszych, o ile nie najciekawszą. 

Jak zwykle, dodam, że wiek: 18, 21, 21

No więc...

17:00 Zjadam porządny obiad, wiedząc, że może to być mój ostatni posiłek tego dnia, pakuję się - podstawowe kosmetyki, paczka szlugów, słuchawki, okulary, koperta z RC'kami, kurtka przeciwdeszczowa, bluza.

randomness