Gdzie można kupić narkotyki lub dopalacze? Każdy może wypełnić ankietę

Twardogórski magistrat i GOPS prowadzą prace nad strategią rozwiązywania problemów społecznych. W opublikowanej ankiecie każdy może podać np. informacje na temat miejsc, gdzie sprzedaje się narkotyki lub dopalacze.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

mojaolesnica.pl
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

84

Twardogórski magistrat i GOPS prowadzą prace nad strategią rozwiązywania problemów społecznych. W opublikowanej ankiecie każdy może podać np. informacje na temat miejsc, gdzie sprzedaje się narkotyki lub dopalacze.

- Burmistrz Miasta i Gminy Twardogóra oraz Kierownik Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Twardogórze zapraszają pełnoletnich mieszkańców oraz sprzedawców napojów alkoholowych (właścicieli punktów oraz ich pracowników) do wypełniania ankiety wykorzystywanej w diagnozie problemów społecznych, na podstawie której zostanie opracowana Strategia Rozwiązywania Problemów Społecznych dla Gminy Twardogóra na lata 2021 – 2027 - czytamy w komunikacie Urzędu Miasta i Gminy Twardogóra.

Urzędnicy chcą wiedzieć między innymi czy jest za dużo lokali, gdzie można zakupić alkohol oraz to, czy gdziekolwiek można dostać narkotyki lub dopalacze. Istnieje też opcja podania lokalizacji takiego punktu.

Warto przypomnieć, że jeżeli dowiedzą się o jakiejkolwiek przestępczej działalności, będą musieli o tym bezzwłocznie powiadomić policję, która przeprowadzi dalsze czynności. Większość pytań dotyczy jednak problematyki związanej z uzależnieniami od używek.

Oceń treść:

Average: 1 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
 • LSD-25


uwaga: *[trip zostanie opisany z punktu widzenia Cogla] • 5-MeO-MiPT
 • Etanol (alkohol)
 • Marihuana

Domek w pięknej okolicy, samopoczucie dobre z lekkimi objawami wczorajszej imprezy.

11.02.2007

 • Marihuana
 • MDMA
 • Pierwszy raz
 • Tytoń

na początku trochę wątpliwości, ale towarzystwo, klimat, muzyka zrobiły swoje.

Wszystko działo się na domówce sylwestrowej organizowanej w domu, w którym kiedyś mieszkałam a teraz jest przerobiony na gabinet mamy. Byłam trochę spięta, bo to pierwsza taka impreza organizowana w tym domu, na około mnóstwo wścibskich sąsiadów (piszę to bo w dalszej opowieści się do tego odniosę). Po spaleniu paru blantów i bong (bongów?) mój chłopak podchodzi do mnie i pyta się czy nie chciałabym spróbować MDMA. Sporo czytam na temat narkotyków, więc temat nie był mi obcy, wiedziałam jak mniej więcej to działa, ale nigdy nie próbowałam.

 • Damiana
 • Kodeina
 • Mieszanki "ziołowe"
 • Tytoń

dom, ogródek, na początku strach przed jakością ekstrakcji, potem coraz lepiej

Ekstrakcję zrobiłem z pomocą Boba oraz Psycho, którzy mi na gg sporo doradzili. Zimna woda>mokry ręcznik>szklanka i zaczynamy, skruszone tabletki wsypałem do ~80ml niemal lodowatej wody włożyłem jeszcze na 15 minut do lodówki, po czym zacząłem zabawę w młodego kodera Płyn wyszedł nawet nawet, wypity na pusty żołądek o 9:03.

randomness