Gareth Bale na celowniku mafii narkotykowej?

As Realu Madryt Gareth Bale oraz jego narzeczona Emma Rhys-Jones wynajęli dodatkową ochronę w związku z... możliwą zemstą mafii narkotykowej.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Radio ZET/The Sun/KS

Odsłony

612

As Realu Madryt Gareth Bale oraz jego narzeczona Emma Rhys-Jones wynajęli dodatkową ochronę w związku z... możliwą zemstą mafii narkotykowej. W sprawę zamieszana jest kuzynka dziewczyny piłkarza, znana brytyjska fotomodelka, Epiphany Dring.

Przed kilkoma tygodniami 27-latka zaginęła, a wraz z nią walizka z 300 tysiącami funtów, drogimi zegarkami i narkotykami. Całość warta jest milion funtów.

Jak informuje "The Sun", te pieniądze należały do gangu narkotykowego, który teraz stara się odnaleźć modelkę i odzyskać walizkę. Ucierpieli na tym dziadkowie oraz wujkowie Dring, którym spalono domy oraz samochody.

Bale i jego narzeczona Emma Rhys-Jones obawiali się, że - z racji zamożności - mogą być następnymi ofiarami przestępców. Aby zminimalizować zagrożenie wynajęli ochronę, która towarzyszy im na każdym kroku. Hotelowego pokoju walijskiego gwiazdora pilnowało ostatnio trzech policjantów.

- Chodzi przecież o zaginione pieniądze mafii, a oni na pewno nie zrezygnują. Gareth i Emma są dobrym celem, bo mają pieniądze. Nikt nie wie, jak daleko ta sprawa się posunie - mówi tajemniczy informator gazety "The Sun".

Dziennikarze gazety spekulują, że Dring ukrywa się w Malezji. Dopóki się nie odnajdzie, piłkarz i jego narzeczona nie będą mogli być spokojni.

Oceń treść:

Average: 9.5 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Banisteriopsis caapi
  • DMT
  • LSD-25
  • Marihuana
  • Tripraport

Set: Podniecenie z powodu nadchodzącego nowego roku, pierwszy psychodeliczny sylwester w moim życiu. Dom i grupka znajomych. Setting: Pomimo kilku wpadek owego dnia pozytywnie. Oczekiwałem mocnego rżnięcia umysłu.

Witam w moim drugim raporcie, noworocznym!

Trzech nas było, na kwasie: (J)a, (M)ors i (R)ak.

Dwoje ich było, na winie: (S)okół i (P)apuga

I on jeden, na dropsie: (A)mbroży

 

Słowem wstępu:

R miało dzisiaj z nami nie być, ale kosmicznym zbiegiem okoliczności nie wrócił do siebie. Mieliśmy propozycję prywatnej imprezy psytrance, ale ja i M nie chcieliśmy nigdzie jechać, padło więc na dom, ewentualne wyjście na fajerwerki o 12. Jeśli ktoś nie ma ochoty czytać prologu - trip właściwy zaczyna się od 23:40.

 

Ahoj!

 

  • Inhalanty

Nazwa substancji: klej butapren, butaprem, jakiś ruski;


poziom doświadczenia użytkownika: oj, będą tabletki, gaz ronson, gaz za

2,50, butapren, alkohol, baka i chyba to wszystko;


dawka, metoda zażycia: wdychanie oparów przez torebkę;


Set & setting: zwykły szary dzień, zero doła można powiedzieć, że fajnie

jest.

  • Ketamina
  • Pierwszy raz

Kolejna randka z moja ukochaną, chcieliśmy uczcić ją czymś szczególnym, gdy cały apartament mieliśmy dla siebie. Bardzo dużo szczęścia i ekscytacji wokoło.

Wybiegamy z budynku, trzymając się za ręce. Chwila, czy mam na sobie spodnie? Uff, tak, dobrze, nie zapomniałem i ubrałem nawet majtki, choć nie moje, a mojej dziewczyny, i na lewą stronę, ale to już nieważne. Przecież nikt nie zobaczy. Pewnym krokiem wkraczamy na dworzec i oblewają nas światła wychodzące z każdej strony. Witryny sklepików są najjaśniejsze na świecie, tłum ludzi jest tak różnorodny i głośny, a przecież mijają nas tylko garstki osób. Nie zanotowałem która godzina, ale zdaje mi się, że czas zupełnie przestał istnieć.

  • Grzyby halucynogenne

Doświadczenie: MJ, Salvia, Acodin
randomness