Gang z Albanii w rękach policji. Funkcjonariusze skonfiskowali ponad tonę kokainy

Hiszpańska policja rozbiła działającą na terenie aglomeracji Madrytu mafię, która była kierowana przez Albańczyków. Podczas akcji skonfiskowano ponad tonę kokainy i 1,55 mln euro w gotówce - informują hiszpańskie media.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

TVP.INFO
adom, mnie

Odsłony

369

Hiszpańska policja rozbiła działającą na terenie aglomeracji Madrytu mafię, która była kierowana przez Albańczyków. Podczas akcji skonfiskowano ponad tonę kokainy i 1,55 mln euro w gotówce - informują hiszpańskie media.

Według komendy głównej policji w Madrycie przejęte pieniądze służyły m.in. do zapłaty za transport narkotyków pochodzących z Kolumbii. Część kokainy miała trafić w głąb Europy.

W trakcie śledztwa ustalono, że kierowana z Albanii mafia, która miała swoich rezydentów na terytorium Hiszpanii, od kilku lat odbierała znaczne dostawy kokainy drogą powietrzną. Narkotyki transportowane były z Kolumbii do Madrytu w ramach pasażerskich lotów czarterowych.

– Aby zmylić czujność służb, narkotyki znajdowały się w czarnych walizkach o dużej pojemności. Ich jednakowy wygląd sprawiał wrażenie ładunku należącego do firmy wyspecjalizowanej w transporcie towarów – ujawniło policyjne źródło.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana
  • Pierwszy raz

Nastawienie pozytywne, ciekawość nieznanych efektów. Spalone z towarzyszem, trip spędzony już bez niego w domu.

Całe dzieciństwo spędzałem z kolegami z mojego dawnego podwórka. Kiedy jednak miałem 13, czy 14 lat musieliśmy z matką się przeprowadzić. Co prawda nie daleko, ale w jakiś sposób zaważyło to na tym co dalej się ze mną działo. To jednak już inna historia. Póki co miałem kontak z dawnym podwórkiem. Pierwsze piwo, szlugi były właśnie z kumplami dawnego podwórka.

  • Amfetamina


nazwa substancji: Amfetamina

poziom doświadczenia użytkownika: pierwszy raz,bylo - MJ i %

dawka, metoda zażycia: donosowo

"set & setting" niewiedza,amatorstwo,ale chec zabawy i wziecia,konkretnie mayday 2004

Byłem baaaardzo wielkim pr0amatorem w dziedzinie"używki". Jedynie byly to napoje z %,papierosów palic nie pale, mj byla,ale super wrazenia na mnie nie zrobila(no pech niestety)i...to wszystko

traktujcie to jak wspomnienia z pierwszego, dziewiczego razu:] totalnego poczatkujacego...

a

  • 25I-NBOMe

  • 5-APB
  • Etanol (alkohol)
  • Pierwszy raz

Bardzo pozytywne nastawienie, rodzice pojechali na 3 dni w góry, miałem ochotę popróbować jakichś ciekawych substancji, kumpel zapodał mi właśnie 5-APB. Po zażyciu poszedłem do naszego miejscowego Pub'u.

Zaczne bez jakiegos wstępu większego, dostałem od kumpla woreczek z ok 90mg 5-APB, gdyż wiedziałem, ze w weekend moi rodzice jadą w Bieszczady i będę mieć przez 3 dni wolną chate (tylko babcia mieszkająca piętro niżej, bo mieszkam w domu dwu-rodzinnym).