Dzieci są już bezpieczne. Diler narkotyków wpadł po pościgu

Po policyjnym pościgu wpadł 18-letni diler narkotyków, który wielokrotnie udostępniał dzieciom amfetaminę i marihuanę. .

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Onet Wiadomości
dp
Komentarz [H]yperreala: 
Dzielnym policjantom proponujmy przyznać order im. Janusza Korczaka.

Odsłony

332

Po policyjnym pościgu wpadł 18-letni diler narkotyków, który wielokrotnie udostępniał dzieciom amfetaminę i marihuanę. Młody mężczyzna został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty. Wkrótce stanie przed sądem.

Zdarzenie miało miejsce w środę około godz. 2 w nocy w Łęcznej. Podczas rutynowego patrolu policjanci zauważyli poruszającego się po ulicach miasta opla, którego kierowca nie zastosował się do znaku zakazu. Funkcjonariusze widząc wykroczenie postanowili zatrzymać auto do kontroli.

- Kierujący jednak nie reagował na sygnały wydawane przez funkcjonariuszy do zatrzymania i zaczął uciekać. Następnie auto zostało porzucone na terenie jednego z łęczyńskich parkingów, a osoby z nim podróżujące zaczęły uciekać pieszo. Policjanci zatrzymali trzech pasażerów w wieku 18 – 20 lat mieszkańców gm. Milejów – informuje mł. asp. Magdalena Krasna, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Łęcznej.

Przy jednym z zatrzymanych mężczyzn znaleziono 0,24 g amfetaminy. W toku dalszych działań operacyjnych okazało się, że 18-latek sprzedawał narkotyki dzieciom. Policjanci udowodnili mu, że od ubiegłego roku zrobił to co najmniej kilkadziesiąt razy. Głównie chodzi o sprzedaż amfetaminy oraz marihuany.

Wczoraj zatrzymany 18-latek trafił przed oblicze prokuratora. Zostało mu przedstawionych pięć zarzutów z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Wkrótce czeka go proces przed sądem. Dodatkowo, policja ustaliła, że ściganym autem kierował 17-latek bez odpowiednich uprawnień. Zatrzymany chłopak również stanie przed sądem.

Oceń treść:

Average: 8 (1 vote)

Komentarze

doktor_koziełło
Odetchnąłem z ulgą...
krAK (niezweryfikowany)
0,24g krajówki? To pewnie 10 porcji z tego zrobią XD
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25


Jak pisał Tokien: "Niebezpieczne są narzędzia wiedzy głębszej, niż ta którą sami posiadamy."

  • Grzyby halucynogenne
  • Przeżycie mistyczne

Wieczór, rodzinny dom. Duży stres i lęk przed podróżą, mimo których i tak zdecydowałem się spożyć grzyby. Oczekiwania bardzo duże, chęć przeżycia uduchowionego, mistycznego tripa.

Raport pisany dzień po podróży.

  • Benzydamina
  • Pierwszy raz

Raport piszę pół roku od zdarzenia.

Pewnego razu trafiłem na FAQ związany z benzydaminą. Zaciekawiła mnie faza szczegółnie ze względu na halucynacje i horror w głowie. Bez zbędnych ceregieli zgadaliśmy się z ziomkiem aby mnie popilnował, po czym poszliśmy do apteki.  Nieśmiało zapytałem, czy jest tantum rosa w saszetkach - bez problemu dostałem 3 sztuki i życząc miłego dnia wyszedłem.

  • 5-MeO-DMT

KOŃ - doświadczenie: wystarczajace. set & settings: spokój, cisza, spokój wewnętrzny.

15mg - palone

Zadziałało momentalnie. W pierwszych sekundach uśmiech, błogostan, wszystko mruga,żyje. Wsytraszyłem się że przesadziałem. Przy takich dawkach można sobie wkręcić bad tripa.Wszystko mruga, dźwięki się zlewają, chce mi sie żygać, poszedłem do kiba sie wybełtać. Nie mogłem. Wszystko mruga. Boję się. Czuję sie jak przed zrobieniem czegoś ważnego. Euforia przsączona strachem.

Sucho w gardle, bolą płuca. Mętlik w uszach. Powidok, smugi, Cev'y.

randomness