REKLAMA
Dwóch Polaków skazanych za handel narkotykami w UK

W sumie, jak przekazano, na miejscu znaleziono 9 kilogramów MDMA o rynkowej wartości £270 tys. W reklamówce sklepowej znaleziono również £24 tys. w gotówce.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

londynek.net
National Crime Agency / Marcin R.
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

187

33-letni Dariusz Wilczyński z Derby i 37-letni Barosław Pieczyński z Measham zostali skazani kolejno na 10,5 oraz 4,5 lat pozbawienia wolności. Sąd Koronny w Birmingham wydał wyrok po śledztwie, które wspólnie przeprowadzili funkcjonariusze Met Police oraz National Crime Agency (NCA).

Jak przekazano na oficjalnej stronie NCA, 9 maja ok. 23:30, Dariusz Wilczyński zatrzymał się swoim samochodem marki BMW na Adison Road w Birmingham. Kilka minut później w samochodzie dostawczym Citroen podjechał do niego Barosław Pieczyński.

Policjantom udało zaobserwować się moment, w którym Pieczyński przekazuje Wilczyńskiemu torbę z narkotykami. Ten schował ją do bagażnika samochodu.

W sumie, jak przekazano, na miejscu znaleziono 9 kilogramów MDMA o rynkowej wartości £270 tys. W reklamówce sklepowej znaleziono również £24 tys. w gotówce.

Podczas przesłuchania, Wilczyński poinformował śledczych, że nie miał wiedzy o narkotykach i nie wie, jak znalazł się w ich posiadaniu. Przekazał także, że na szybie lokalnego sklepu reklamował swoje usługi dostawcze i ktoś się z nim skontaktował, aby odebrał dla niego paczkę. Polak dodał, że usunął wszystkie e-maile w tej sprawie i nie wie, kim była osoba składająca u niego zamówienie.

"Społeczeństwo jest bezpieczniejsze, kiedy ci ludzie są za kratami" - przekazał Matt McMillan, szef Organised Crime Partnership.

"Handel narkotykami to główne źródło dochodów dla zorganizowanych grup, które zaangażowane są również w inne przestępstwa. Wykorzystamy każdy dostępny specjalistyczny środek, aby walczyć z tym zagrożeniem" - zapewnił policyjny ekspert.

Oceń treść:

Average: 10 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • DMT
  • Tripraport

Pozytywne nastawienie, lekki niepokój ale i ciekawość. Miejscem przeżycia był nieduży pokój w bezpiecznym miejscu. Obecność przyjaciela/opiekuna.

Zdarzenie miało miejsce ponad rok temu, w czasie trwania wakacji.

Wszystko to co zawiera poniższy TR zdarzyło się w ciągu 30 minut.

Zbieżność osób i nazwisk przypadkowa.

Przejdę od razu do rzeczy bez zbędnego pitolenia. Na początku z moją opiekunką zapaliliśmy po nie dużej ilości MJ. Szczerrze mówiąc, miałem nadzieję, że polepszy to moje nastawienie i drobny strach, który gdzieś tam kołatał mi się po głowie. Nie pamiętam ile dokładnie przyjąłem DMT, mogło to być ok 50 mg, może nawt 60 mg  tematu.

  • MDMA (Ecstasy)

A wiec tak zaczeło to sie wszystko gdy mialem prawie 17 lat wiec czyli 4 lata temu.Kiedys palilem trawe i bylo maksymalni dobrze ale nie nalłogowo raz po raz.Przyszło mi zdawac prawo jazdy nie chcialo mii sie uczyc wiec kolega dal mi grama fetki i powiedzial z tym nauczysz sie spiewajaca wzialem i pojechalem do domu.Kiedy starsi poszli spac to ja sobie posypalem kreseczke i jazda uczylem sie ale nic nie czulem wiec nastepna nastepna i bylo mi super testy wyrylem na pamiec a potem siedzialem w oknie i gadalem ze soba.Nic nie spalem rodzice wyjechali gdzies na imprezke wiec ja wzialem d

  • Dimenhydrynat

Moje pierwsze Avio.


Stopien zaawansowania: niski(mj sporadycznie, 1x Tussipeckt w przyszłosci

gałka muszkatałowa i benzydamina)


Substancja: Aviomarin


Metoda zażycia(nie po śmierci): doustnie 20x50mg


Set & setting: Dom, mieszkanie w bloku siostra tuż obok ojciec ma zaraz

wrócic z roboty, oczekuje haloonow


Efekty: Fajne Haloony, oszołomienie, poważne problemy z mową i rownowaga

  • Amfetamina


Substancja: Amfetamina

Doświadczenie: Jakiś 10. raz (ostatni raz na sylwestra)

Sposób zażycia: Doustnie, rano w poniedziałek o godz. 6.30 przed pracą po alkoholowym weekend’dzie (w prezencie na koniec niedzielnego uspokajania sumienia piwem) w domu do soku

Dawka: Sporo zapełniony róg w folijce po fajkach?!

Reszta poniżej


randomness