REKLAMA
Dostawca narkotyków na telefon za kratami. Szukają klientów

Policja zatrzymała 43-latka, który rozwoził klientom z okolic Krakowa dopalacze zamówione przez telefon. Mężczyźnie grozi kara nawet ośmiu lat więzienia. Śledczy zapowiadają, że to nie koniec zatrzymań...

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

WP Wiadomości
Arkadiusz Jastrzębski
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst staowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

366

Policja zatrzymała 43-latka, który rozwoził klientom z okolic Krakowa dopalacze zamówione przez telefon. Mężczyźnie grozi kara nawet ośmiu lat więzienia. Śledczy zapowiadają, że to nie koniec zatrzymań.

Aresztowanie mieszkańca Krakowa to efekt dużej operacji małopolskiej policji przeciw gangowi handlarzy dopalaczy i narkotyków. Na portalach internetowych grupa oferowała sprzedaż różnych specyfików "na telefon".

43-latka kryminalni zatrzymali w pobliżu Wieliczki - podaje gazetakrakowska.pl. Mężczyzna usłyszał już zarzuty udziału w zorganizowanej grupie przestępczej, zajmującej się wytwarzaniem oraz wprowadzaniem do obrotu zagrażających życiu i zdrowiu substancji psychotropowych.

Śledczy z Prokuratury Rejonową Kraków-Podgórze nie mają wątpliwości, że 43-latek w szajce pełnił rolę kierowcą. Jego zadaniem było rozwożenie zamówionych narkotyków.

W sumie służby zatrzymały już 18 osób związanych z tą grupą. Główną jej część rozbito w marcu, a kolejni podejrzani zostali zatrzymani tuż po wakacjach.

Kryminalni sprawdzają też, kto kupował w sieci zakazane substancje

Oceń treść:

Average: 5 (1 vote)
randomness