Dostawca kompotu

Za działki polskiej heroiny narkomanka bezpłatnie wynajmowała dilerowi mieszkanie

Anonim

Kategorie

Źródło

Dziennik Zachodni

Odsłony

5106

Za handel polską heroiną zasiądzie na ławie oskarżonych 35-letni częstochowianin.

Był już karany za sprzedaż narkotyków. Teraz grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

35-letni Grzegorz M. z Częstochowy specjalizował się w rozprowadzaniu polskiej heroiny nazywanej często kompotem – środku odurzającego, który był bardzo popularny przed kilku laty wśród narkomanów.

– Szybko uzależnia, silnie działa. Przedawkowana doprowadza do śmierci. W Częstochowie też były takie przypadki śmiertelne z przedawkowania polskiej heroiny – mówi Romuald Basiński, rzecznik częstochowskiej prokuratury.

Policja deptała dilerowi po piętach od dłuższego czasu. W końcu udało się go zatrzymać. Sprawa trafiła do prokuratury. Grzegorzowi M. zarzucono, że w lutym tego roku sprzedał co najmniej 90 cm sześc. kompotu przekazując go 16 klientom.

– W specyficzny sposób jedna z osób zapłaciła za narkotyk. Użyczała handlarzowi swoje mieszkanie. Za ten swoisty najem otrzymywała działki kompotu – opowiada prokurator Basiński. – Grzegorz M. najmując ten lokal uczynił z niego centrum handlu polską heroiną. 35-latek trafił do tymczasowego aresztu. Przyznał się do handlu narkotykami. Zaprzecza tylko że sprzedawał go jednej z wymienianych przez prokuraturę osób. Grzegorz M. był badany przez biegłych psychiatrów, którzy orzekli, że jest uzależniony od narkotyków, ale w pełni poczytalny.

Był już dwukrotnie karany za handel narkotykami, ale nie działał w warunkach recydywy. Teraz za rozprowadzanie polskiej heroiny grozi mu kara do 10 lat więzienia. O jego winie rozstrzygnie Sąd Rejonowy w Częstochowie.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Towarzysz X (niezweryfikowany)
Polska heroina to prawie jak oscypki.
holdi (niezweryfikowany)
Co to jest 90cm? <br>1cm kosztuje kolo 7zl. <br>Przynajmniej tak bylo kilka lat temu. <br>Niecpam tego scierwa i niecpalem ale znalem kogos kto to cpal i byla to dziewczyna. <br>Zaszla w ciaze a ojeciec dziecka popelnil samobojstwo w 3 miesiacu ciazy. <br>Bez kitu ;] <br>Czemu kurwa w bdg sa te jebane zielone pentagramy i krzyze :(
Schism (niezweryfikowany)
tylko ze drozsza... :-]
eles (niezweryfikowany)
razu pewnego...
magol (niezweryfikowany)
&quot;Dziennik Zachodni &quot; to szmatławiec, który nadaje się jedynie do zawijania weń śledzi... :)
rZ (niezweryfikowany)
Co to jest 90cm? <br>1cm kosztuje kolo 7zl. <br>Przynajmniej tak bylo kilka lat temu. <br>Niecpam tego scierwa i niecpalem ale znalem kogos kto to cpal i byla to dziewczyna. <br>Zaszla w ciaze a ojeciec dziecka popelnil samobojstwo w 3 miesiacu ciazy. <br>Bez kitu ;] <br>Czemu kurwa w bdg sa te jebane zielone pentagramy i krzyze :(
orientujący_się (niezweryfikowany)
jakie centrum??? teraz to juz skansen, kompot jest w odstawce od dawna, bo zakazujec uprawy maku, otworzyliśmy kraj na ten shit zwany brownem, Panie Marku K. czy przewidział Pan takie skutki?....zamiast grzać czysty, ekologiczny samogon, młodzi grzeją "niewiadomoco" z jeszcze gorszym skutkiem....
Anonim (niezweryfikowany)
<P><!--break-->Totalnie się zgadzam i nie mówię tu o żadnych "młodych"- tylko o sobie! Swojski, w miare ekologiczny kompot byłam w stanie m/w ontrolować: "brown" jest nieobliczalny- osttnio ciągle tuż po przygrzaniu dostaje zapadki</P>
Zajawki z NeuroGroove
  • 2C-E
  • Mieszanki "ziołowe"

Kto: Osobnik męski gatunku homo-sapiens, 180cm w górę, 74kg wszerz, 20 na karku. Ładne parę lat ćpania za sobą i chęć spróbowania całej chemii i natury tegoż świata. ;)

Co: 30mg 2C-E + mix syntetyków w zielsku o smaku palonego kota zwany „Taifun”.

S&S: Spokojny dzień, dużo słońca i ciepło, topniejący wszędzie śnieg. Nastrój „nie mogę się doczekać aż to zjem! :D”. Lekka poranna zamułka po zbytnim upaleniu się ostatniej nocy.

  • Marihuana


Nazwa substancji : Canabis indica


poziom doświadczenia użytkownika : srednio, raz na tydzien,dwa tyg od 1 roku

"set & setting" : nie palilem miesiac czasu, wczesniej raz na tydzien to bylo minimum , srednio 2-3 razy na tydzien , obiecalem sobie ze nie bede palic do piatku , zlamalem przysiege i zapalilem w poniedzialek ( 4 dni przed obiecana data)Wszytsko zaczelo sie tak :


  • Dekstrometorfan
  • Przeżycie mistyczne

Stare, studenckie mieszkanie - niewiele mebli, ale wiele myśli. Współlokatorzy niemal zawsze nieobecni. Wszystkie gorączki zmysłów przebyte na gołym materacu pod ścianą.

Moje przygodne wędrówki z DXM skończyły się pare miesięcy temu, kiedy po dawce 800mg (15mg/kg) straciłem orientację otoczenia, połowę prochów zwymiotowałem na stół, a przechodząc z jednego pomieszczenia do drugiego zdawało mi się, że wchodzę do mieszkania sąsiadów. Ale wszystko po kolei. Poniższy raport jest próbą podsumowania natury wysokich plateau tego nieszczęsnego specyfiku na podstawie własnego doświadczenia dobrych i złych podróży.

  • Powoje

Wiek: 18

Waga: 65kg

Doświadczenie: Alkohol, Marihuana, Haszysz, Mieszanki ziołowe(kilka razy i nigdy wiecej), Salvia Divinorum (1 raz)

Substancja: Ipomoea violacea "mexico", ok. 6-7g

Set & Settings: niedzielny wieczór, mój pokój, w nim na biurku komputer z dobrym nagłośnieniem :-D, stos książek, wygodny fotel i ja. Nastrój w porządku, od beztroski dzieliło mnie tylko przeczytanie streszczenia lektury, jednakże w głowie mojej zrodził się pomysł wypróbowania nasion wilca.

randomness