Chiny: Seria egzekucji za handel narkotykami

W ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Walki z Narkotykami władze chińskie wykonały w sobotę 17 wyroków śmierci na osobach skazanych za przestępstwa związane z narkotykami - poinformowały chińskie media.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

2272

Sobotnie egzekucje przeprowadzono w miastach Szanghaj i Chingqing. Dzień wcześniej dla uczczenia Międzynarodowego Dnia Walki z Narkotykami wykonano wyroki śmierci na 11 skazanych za przestępstwa narkotykowe.

Agencja Xinhua podaje przykład Lin Shengfu, którego skazano za przemyt 1,8 kg heroiny z Myanmaru (Birmy) do Szanghaju w 2003 roku. Inne przypadki dotyczyły również handlu heroiną, a także opium i efedryną, stanowiącą składnik metamfetaminy - podaje agencja, bez precyzowania szczegółów.

Chiny co roku wykonują wyroki na setkach osób skazanych za przestępstwa narkotykowe.

Organizacja praw człowieka Amnesty International zaapelowała w sobotę do władz chińskich, by zrezygnowały z wykonania wyroków na skazanych za ten rodzaj przestępstw.

Nie ma żadnych przekonywujących dowodów, że kara śmierci odstrasza ewentualnych handlarzy narkotyków i narkomanów bardziej skutecznie niż inne rodzaje rodzaje kary - stwierdzono w oświadczeniu organizacji.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

.chudy. (niezweryfikowany)
całe szczęście że u nas w PL takich kar jeszcze nie ma.
BenY (niezweryfikowany)
całe szczęście że u nas w PL takich kar jeszcze nie ma.
xil (niezweryfikowany)
całe szczęście że u nas w PL takich kar jeszcze nie ma.
zywy (niezweryfikowany)
pare dni temu był dzień osób torturowanych(czy jak to się nazywa) <br>ciekawe czy w chinach też jakos go uczcili;]
Etaan (niezweryfikowany)
Jeszcze nie ma w PL takich kar, ale wszystko przed nami :P
Zaraza (niezweryfikowany)
Mimo wszystko jakbym dorwał dilera co mi Marie w jakiś muhozolach moczył (są takie debile) to kara śmerci przez powieszenie za jaja !
shahid (niezweryfikowany)
pare dni temu był dzień osób torturowanych(czy jak to się nazywa) <br>ciekawe czy w chinach też jakos go uczcili;]
DEvil (niezweryfikowany)
To może w Polsce wprowadzimy w ramach resocjalizacji dla dilerów wycieczki do Chin ?? <br>Oczywiście w jedną strone...
Anonim (niezweryfikowany)
To jest ludobójstwo! Jak można dla przykładu karać śmiercią. Wiem, że narkotyki to zło, z którym na pewo trzba walczyć. Nie wolno jednak zabijać. Kara śmierci to kolejne morderstwo. Dosyć krwi.
Metro (niezweryfikowany)
Widać że im dalej na wschód tym większa dzicz.
Zajawki z NeuroGroove
  • 3-MeO-PCP
  • DOM
  • Miks

E. przyjechała do nas dzień wcześniej, byłam podekscytowana, bo bardzo dawno nie widzieliśmy nikogo z H. Nie, żebysmy chcieli widzieć zbyt wielu... Jednak E. bardzo lubimy, bo jest, powiedzmy, normalna, bezproblemowa i mamy wspólne zainteresowania. Nie, nie tylko dragi. :) Humor dopisywał, pogoda rownież. Nic, tylko pierdolnąc dawę!

 

 

Obudziliśmy się, nie tyle z planami, a z nadzieja raczej. Ta nadzieja nie byla zbyt duża, prz-najmniej u mnie - listonosze tak szybko nie przychodzą. A jednak nie zawsze mam pecha, bo przed poludniem przyniósł nam 100 mg 3-meo-pcp i 120 mg 3c-p. Dzień wcześniej coś tam już sobie wrzuciliśmy, E. nas poczęstowała, wiec tym bardziej zgrała nam się przesyłka w czasie, coby się odwdzięczyć.

  • Pierwszy raz
  • Pseudoefedryna

62kg Dom, zmęczenie i senność wyjątkowo dają o sobie znać, nastawienie neutralne, nie wiedziałem czego się spodziewać ze względu na bardzo odmienne TR’y, oczekiwałem przypływu chęci do życia i pracy.

Paczkę znanego wszystkim leku sudafed miałem zakupioną dzień wcześniej, oczekiwałem ciekawego efektu bo wydałem 2 razy więcej niż normalnie ze względu na najdroższą aptekę w mieście.

16:20
4 tabletki (240mg) zapiłem filiżanką kawy, ogarnąlem mieszkanie i siadłem do książek.

  • Benzydamina
  • Metkatynon (Efedron)
  • Miks

Oczekiwałem naprawdę zakręconej jazdy po takim mix wiele można się spodziewać

 

Na początek pewnie zadajecie pytanie JAK MOŻNA POMIESZAĆ 

 

 

 

Deliriant ZE STYMULANTEM ?!?

 

  • 1P-LSD
  • Użycie medyczne

Późna jesień i okres wyprowadzki z wynajmowanego mieszkania.

Od wielu lat zmagam się z problemami z koncentracją uwagi oraz z zaburzeniami lękowymi. Od kilku miesięcy biorę codziennie 10mg escitalopramu, który trochę zredukował stres, ale jednak nie rozwiązał problemów z koncentracją czy motywacją, a dodatkowo spłaszczył moją przestrzeń emocjonalną. Mikrodawkowanie psychodelików jest w ostatnich latach promowane jako nowe remedium na tego typu dolegliwości. Jako że miałem odrobinę 1P-LSD w zapasie, postanowiłem z ciekawości spróbować.

randomness