Brytyjska minister ds. polityki narkotykowej przyznaje, że paliła marihuanę

Brytyjska minister odpowiedzialna w rządzie za politykę zwalczania nielegalnych używek przyznała się do palenia w młodości marihuany

Anonim

Kategorie

Źródło

Reuters

Odsłony

6670
41-letnia Caroline Flint powiedziała BBC Radio, że próbowała narkotyku 20 lat temu, ale nie spodobało jej się to. Powiedziała też, że nielegalny status marihuany "zadziałał w jej przypadku jako hamulec".

Flint, obarczona zadaniem walki z rozszerzającą się popularnością heroiny i kokainy, zaliczanych w Wielkiej Brytanii do klasy A narkotyków, jest gotowa rozpatrzyć obniżenie statusu konopi z klasy B do klasy C. Ma to nastąpić w przyszłym roku.

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych oświadczyło, że sekretarz spraw wewnętrznych David Blunkett jest dobrze uświadomiony o tym fakcie i popiera decyzje minister Flint.

"Dała szczerą odpowiedź na konkretne pytanie" - powiedziała o Flint rzeczniczka ministerstwa.

"Przyznano jej to zadanie, ponieważ najlepiej się do niego nadawała" - oznajmiła rzeczniczka. - "W pełni popiera rządową politykę wobec narkotyków oraz to, że konopie powinny pozostać nielegalne".


Reuters, msnbc.com, 03.07.2003

tłum. luxx

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Minister (niezweryfikowany)
Też mi wielka rzecz jestem ministrem handlu zagranicznego i też paliłem mj w dodatku mi sie podobalo:)
ministrant (niezweryfikowany)
No coments.
sdhsrdfhdg (niezweryfikowany)
a nasz Przydent Aleksander Kawaśniewski i wikszość (p)osłów ma problemy z alkocholem i nawet się z tego nie tłumaczy.
roxyk (niezweryfikowany)
UKAMIENIOWAĆ,
h0h0 (niezweryfikowany)
UKAMIENIOWAĆ,
rhoxi (niezweryfikowany)
Bill Clinton palił trawe ale sie nie zaciągał
Rand0m (niezweryfikowany)
Bill Clinton palił trawe ale sie nie zaciągał
nadszyszkownik ... (niezweryfikowany)
czyli można zapalić, dojść do wniosku, że to nie dla mnie i dalej żyć normalnie?? więc o co tyle zamieszania z tą legalizacją?
LaSziDo (niezweryfikowany)
mniejsza oto - ale jaki anglicy maja madry system. . . oceny drugow A B C szkoda ze chociac tak u nas nie ma
Maszrum z Bigosu (niezweryfikowany)
U nas to by taka minister na stosie spalono! A co do tych klas narkotykow to gandzie zaliczylbym do klasy T - jak THC;-))) W Anglii i tak oprocz gandzi wszyscy eski jedza i dobrze! Niestety pani minister sie na piksy chyba nie zdazyla zalapac (och! ten wiek). Co do tego ze powiedziala ze nielegalnosc skuna wplynela na to ze nie pali to wybaczam - no bo co innego moze powiedziec minister, ale nie wierze.
Danek (niezweryfikowany)
Ja tego wogóle nie rozumię PO CO sie przypiepszać do czyjegoś życia co was to obchodzi pale z własnej woli i nikomu przy tym nie robię krzywdy więc po co cała awantura, zielony kwiat w wielu kulturach, zakaz to bzdura, właśnie go łamie nie kłamię wie ten kto zna mnie
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana

Postanowilsmy,ze pojedziemy na sylwka do Zakopca-wszystko udalo sie przygotowac i w koncu pojechalismy. Oczywiscie, kolezanka zalatwila trawe-jak mowila "delikatna" (jak sie pozniej okazalo, byl to straszliwy skun-ale o tym pozniej). Po sylwestrowej zabawie, ktora skonczyla sie dla nas pare minut po 12, poszlismy do pokoi-razem bylo nas 5 osob, ktore postanowily sie najarac(reszta jeszcze balowala). Moj koles z widoczna wprawa nabil lufe i puscil dookola raz i jeszcze raz... W czasie samego jarania wyglaszlismy tezy o wyzszosci srodkow halucynogennych roznej masci nad alkoholem.

  • Bad trip
  • Marihuana

Zima, małe miasteczko w środku Polski, park i wzgórze.

Mam 17 lat i od dłuższego czasu jestem zainteresowany enteogenami, doświadczaniem stanów mistycznych. Dużo o tym czytam, zbieram informacje o przeróżnych substancjach, takich jak psylocybina, meskalina, lsd, mdma, thc, mefedron, kokaina, meta, mąka i tym podobne. Jestem zainteresowany chemią jako dyscypliną naukową. Od dawna marzy mi się spróbowanie  dietyloamidu kwasu d-lizergowego, lecz nie mam dobrych dojść, a loklanego rynku się boję zwłaszcza po czytaniu niektórych raportów na Neuro Groove, w których często ludzie na początku myślą, że dostali kwas, a potem okazuje się, że to np.

  • Benzydamina

Set & Setting - Góry pod osłoną nocy, deszczu i mgły. Drewniana chatka, postawiona nieopodal wejścia do przepięknego lasu.

Substancja (podaję konfigurację znajomych, co by przybliżyć sytuację):
Ja - Benzydamina (3 saszety Tantuma) + Duposraczokanabinoid
* - 5g nasion powoju + 450mg DXM
* - 15g nasion powoju
* - ~3g nasion powoju
* - 15g nasion powoju + 150mg DXM
* - 10g nasion powoju

Wiek: 19 lat.

  • 2C-P

Wiek i doświadczenie: 24; marihuana, dxm, benzydamina, gałka, amfetamina, metkatynon, mefedron, 2c-e, 4-ho-met, 4-aco-dmt, 2c-p, metylon, butylonWaga: ok 105 kgSubstancja i dawkowanie: 16.5mg 2c-p (roztwór alkoholowy); T+ 0- 14 mg

T+ 5h- 2.5 mgSet & Settings: ciepły czerwcowy dzień, który miał zostać umilony synestetycznym terrorem. Towarzyszyła mi dziewczyna (trzeźwa)