Brytyjska minister ds. polityki narkotykowej przyznaje, że paliła marihuanę

Brytyjska minister odpowiedzialna w rządzie za politykę zwalczania nielegalnych używek przyznała się do palenia w młodości marihuany

Anonim

Kategorie

Źródło

Reuters

Odsłony

6670
41-letnia Caroline Flint powiedziała BBC Radio, że próbowała narkotyku 20 lat temu, ale nie spodobało jej się to. Powiedziała też, że nielegalny status marihuany "zadziałał w jej przypadku jako hamulec".

Flint, obarczona zadaniem walki z rozszerzającą się popularnością heroiny i kokainy, zaliczanych w Wielkiej Brytanii do klasy A narkotyków, jest gotowa rozpatrzyć obniżenie statusu konopi z klasy B do klasy C. Ma to nastąpić w przyszłym roku.

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych oświadczyło, że sekretarz spraw wewnętrznych David Blunkett jest dobrze uświadomiony o tym fakcie i popiera decyzje minister Flint.

"Dała szczerą odpowiedź na konkretne pytanie" - powiedziała o Flint rzeczniczka ministerstwa.

"Przyznano jej to zadanie, ponieważ najlepiej się do niego nadawała" - oznajmiła rzeczniczka. - "W pełni popiera rządową politykę wobec narkotyków oraz to, że konopie powinny pozostać nielegalne".


Reuters, msnbc.com, 03.07.2003

tłum. luxx

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Minister (niezweryfikowany)
Też mi wielka rzecz jestem ministrem handlu zagranicznego i też paliłem mj w dodatku mi sie podobalo:)
ministrant (niezweryfikowany)
No coments.
sdhsrdfhdg (niezweryfikowany)
a nasz Przydent Aleksander Kawaśniewski i wikszość (p)osłów ma problemy z alkocholem i nawet się z tego nie tłumaczy.
roxyk (niezweryfikowany)
UKAMIENIOWAĆ,
h0h0 (niezweryfikowany)
UKAMIENIOWAĆ,
rhoxi (niezweryfikowany)
Bill Clinton palił trawe ale sie nie zaciągał
Rand0m (niezweryfikowany)
Bill Clinton palił trawe ale sie nie zaciągał
nadszyszkownik ... (niezweryfikowany)
czyli można zapalić, dojść do wniosku, że to nie dla mnie i dalej żyć normalnie?? więc o co tyle zamieszania z tą legalizacją?
LaSziDo (niezweryfikowany)
mniejsza oto - ale jaki anglicy maja madry system. . . oceny drugow A B C szkoda ze chociac tak u nas nie ma
Maszrum z Bigosu (niezweryfikowany)
U nas to by taka minister na stosie spalono! A co do tych klas narkotykow to gandzie zaliczylbym do klasy T - jak THC;-))) W Anglii i tak oprocz gandzi wszyscy eski jedza i dobrze! Niestety pani minister sie na piksy chyba nie zdazyla zalapac (och! ten wiek). Co do tego ze powiedziala ze nielegalnosc skuna wplynela na to ze nie pali to wybaczam - no bo co innego moze powiedziec minister, ale nie wierze.
Danek (niezweryfikowany)
Ja tego wogóle nie rozumię PO CO sie przypiepszać do czyjegoś życia co was to obchodzi pale z własnej woli i nikomu przy tym nie robię krzywdy więc po co cała awantura, zielony kwiat w wielu kulturach, zakaz to bzdura, właśnie go łamie nie kłamię wie ten kto zna mnie
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan

Postaram sie opisac moje dwa dotychczasowe tripy po DXM. Pierwszy z nich byl

bardzo spontaniczny. Wrocilem ze szkoly i wszedlem na hyperreala. Na jednej

ze stron znalazlem opis ciekawej substancji zwanej DXM. Przeczytalem, ze

jest legalna i do tego tania i postanowilem sprobowac. Jak pomyslalem, tak

zrobilem i szybko pobieglem do apteki. Po krotkiej rozmowie z pania magister

na temat recepty kupilem 2 syropy Acodin 150 za 8,16zl kazdy. Po powrocie do

  • Bromo-DragonFLY
  • Tripraport

Piękny, sierpniowy wieczór i noc w Sztokholmie, w planach zabawa w całonocnej paradzie

Festiwal kultury w Sztokholmie. A skoro kultury, to jesteśmy naćpani naćpani naćpani, podrygujemy podrygujemy podrygujemy w niezmierzonej ciżbie ciżbie ciżbie naćpanych naćpanych naćpanych ludzi, którzy przyjechali do Sztokholmu na festiwal kultury kultury kultury i naćpani naćpani naćpani podrygują z nami w korowodzie w samym centrum Sztokholmu Sztokholmu Sztokholmu, który zmienił się dziś w wielką dyskotekę. Dla nas policja blokuje ruch, dla nas stoją samochody, dla nas gra muzyka, a my tańczymy tańczymy tańczymy.

  • MDMA (Ecstasy)
  • Pierwszy raz

podekscytowanie pierwszą przygodą z ecstasy, lekki niepokój okoliczności: impreza

Długo czekałam na tę okazję. Kupiłam dwie tabletki mdma/ecstasy (za nie wiem czy nie dosyć wygórowaną cenę 50zł/szt) już dwa tygodnie przed planowaną imprezą i nie mogłam się doczekać. Czterech moich znajomych kupowało je razem ze mną i zdążyli je wypróbować jako pierwsi — po ich opowiadaniach byłam jeszcze bardziej nakręcona, nie mogłam się doczekać "przytulania słupów, biegania wesoło w nocy po mieście, tańczenia do 6 rano". W przyjemny sobotni, majowy wieczór spotkałam się z kolegą w centrum żeby iść razem na wspomnianą wcześniej imprezę.

  • 25C-NBOMe
  • Pierwszy raz

Informacja od serwisu Hyperreal: na całym świecie odnotowano kilkanaście przypadków zgonów po substancjach z grupy *-nbome (czytaj tu). Z uwagi na nierówne nasączanie blotterów, należy mieć się na baczności.