REKLAMA
Bóg z Internetu?

Strzykawki były sprzedawane po 10 dolarów za sztukę. Zdaje się, że podejrzani, oferując swój produkt na rynku międzynarodowym, zrobili na nich majątek. Zarodniki enteogenicznych grzybów oferowane były przy pomocy Internet.

Anonim

Kategorie

Źródło

CHRIS INGALLS / KING 5 Investigators

Odsłony

5143

Nazywają się "magiczne grzybki" i powodują nielegalne odloty. Wczoraj (we wtorek) agenci federalni najechali biura firmy, która zarabiała dziesiątki tysięcy dolarów miesięcznie sprzedając je przy pomocy Internet.

Ekipa dochodzeniowa z KING 5 obserwowała tę firmę już od kilku tygodni.

Firma znana pod nazwą "Fanaticus" sprzedaje strzykawki wypełnione roztworem zawierającym zawiesinę niezliczonych zarodników psychoaktywnych grzybków.

Przy pomocy takiej strzykawki oraz odrobiny wiedzy fachowej, każdy kto tylko zechce może wyhodować w domu grzybki o potężnym działaniu enteogenicznym.

Ekipa KING 5 była na miejscu podczas aresztowania przez agentów dwóch mężczyzn podejrzanych o przeniesienie staromodnej sprzedaży grzybków do świata zaawansowanej technologii, czym zajmował się serwis sieciowy Fanaticus, strona dokonująca "transmisji" grzybków przy pomocy Internet za opłatą.


Las deszczowy w okolicach siedziby firmy

Agenci powiedzieli, że mężczyźni prowadzili swoją działalność z prywatnego domu w pobliżu Lake Quinault w odległym rejonie lasu deszczowego regionu Olympic Penisula (w stanie Waszyngton) - prawdopodobnie ze względu na klimat, idealny do hodowli grzybów.

Źródła rządowe stwierdziły, że pierwsze informacje na temat serwisu Fanaticus dotarły do nich w postaci informacji przekazanych przez rozmówców telefonicznych z całego kraju.

Ekipa dochodzeniowa KING 5 zdobyła kilka strzykawek sprzedawanych przez serwis Fanaticus. Jeśli przyjrzeć się im z bliska, widoczne są mikroskopijne czarne zarodniki zawieszone w roztworze wypełniającym strzykawkę.

Prokuratura stwierdziła, że zarodniki jako takie nie są nielegalne, nie zawierają one bowiem halucynogennych substancji, które wypełniają dorosłe owocniki. Serwis zawiera jednak szczegółowe instrukcje wyjaśniające jak wstrzyknąć zarodniki do naczynia i wyhodować magiczne grzyby o niewiarygodnej mocy.

"To ekwiwalent sprzedania komuś składników do produkcji metaamfetaminy i poinstruowania jak je zmieszać w celu odtrzymania produktu i branie za to pieniędzy. W takim wypadku było by się winnym spisku mającego na celu dystrybucję metaamfetaminy" - powiedział Doug Whalley, prokurator federalny. (Moim zdaniem kompletna bzdura - składniki do produkcji metaamfetaminy są także nielegalne, natomiast zarodniki nie - ta analogia jest fałszywa - ergo, bredzą jak popieprzeni, ale w amerykańskim sądzie to może przejść :8( - agquarx)

Strzykawki były sprzedawane po 10 dolarów za sztukę. Zdaje się, że podejrzani, oferując swój produkt na rynku międzynarodowym, zrobili na nich majątek.

Podczas przesłuchania w sądzie, które odbyło się we wtorek, podejrzany o przewodzenie gangowi Robert McPherson przyznał się do dochodu miesięcznego w wysokości 30,000 dolarów. Źródła oficjalne stwierdziły, że jedynym źródłem jego dochodów była, niezwykle popularna, wysyłkowa "emisja" grzybków.

DEA oraz urząd nadzoru poczty od lat prowadziły dochodzenie w sprawie serwisu Fanaticus - przeprowadzono nawet próbną hodowlę w laboratoriach DEA, z dostarczonych zarodników, w celu sprawdzenia czy instrukcje odpowiadają prawdzie. Próby zakończyły się całkowitym sukcesem.

Źródło: CHRIS INGALLS / KING 5 Investigators, podesłał Black Panther tłumoczenie: agquarx

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Turkish (niezweryfikowany)
To ekwiwalent sprzedania komuś składników do produkcji metaamfetaminy... tragedia, jak mozna powiedzieć coś tak głupiego! Jak można porównać chemiczne ścierwo do grzybków. Źle się dzieje, zamykają ludzi za hodowlę grzybków...niecierpie takich ograniczonych typów, zastanawia mnie komu tak naprawdę zależy na walce z psychodelikami? Kto ma interes w tym aby ludzie nie dowiedzieli się tego co widać po LSD?
xclude (niezweryfikowany)
Tak tak, ja tez od nich zamawialem, tylko ze wstrzyknałem sobie te zarodniki bezposrednio w żyle.........mam teraz bezterminowy nielegalny odlot, a mówcie do mnie gzybecek.
olka (niezweryfikowany)
"przeprowadzono nawet próbną hodowlę w laboratoriach DEA, z dostarczonych zarodników, w celu sprawdzenia czy instrukcje odpowiadają prawdzie. Próby zakończyły się całkowitym sukcesem. " buahahaha :-) A potem te grzybki zapewne spuscili w szalecie :-) Albo przeprowadzili eksperyment naukowy mierzacy jak silne sa te grzybki. Taki sam przekret jak z tymi badaniami CIA nad LSD
dzizus (niezweryfikowany)
bardzo ladne zdjecie ;)
brujo (niezweryfikowany)
Teraz już wiemy ze droga USA to droga totalnej inwigilacji.Zwykły człowiek nie może zbyt wiele wiedzieć.Trzymajcie sie twardo.
duzus (niezweryfikowany)
Prokuratura stwierdziła, że zarodniki jako takie nie są nielegalne, nie zawierają one bowiem halucynogennych substancji, które wypełniają dorosłe owocniki. Serwis zawiera jednak szczegółowe instrukcje wyjaśniające jak wstrzyknąć zarodniki do naczynia i wyhodować magiczne grzyby o niewiarygodnej mocy... <br> <br>i co ?
AleX (niezweryfikowany)
podejrzany o przewodzenie gangowi <br> <br>kurwa mafii..
leh (niezweryfikowany)
to chora mentalność zrodzona z wpajanego przez lata przekonania o tym jak dragi są złe . w końcy będą mieli pretekst i utwożą miendzynarodową agencje do walki z dragami , taką qrwa faszystowską . full inwigilacja o światowym zasięgu. i wtedy mają nas chuje w garści.... <br> <br> <br> <br>no może troche przegiołem
konradino (niezweryfikowany)
Tak tak, ja tez od nich zamawialem, tylko ze wstrzyknałem sobie te zarodniki bezposrednio w żyle.........mam teraz bezterminowy nielegalny odlot, a mówcie do mnie gzybecek.
mivan (niezweryfikowany)
uh, jak ja tego nie cierpie.... &quot;nielegalne odloty &quot;? &quot;zbili majatek &quot;? &quot;niewiarygodna moc &quot;? Tak, te slowa przekonaly mnie o tym ze grzybki sa be :P
MiMBaL (niezweryfikowany)
Tak tak, ja tez od nich zamawialem, tylko ze wstrzyknałem sobie te zarodniki bezposrednio w żyle.........mam teraz bezterminowy nielegalny odlot, a mówcie do mnie gzybecek.
prophet (niezweryfikowany)
Tak tak, ja tez od nich zamawialem, tylko ze wstrzyknałem sobie te zarodniki bezposrednio w żyle.........mam teraz bezterminowy nielegalny odlot, a mówcie do mnie gzybecek.
prorok (niezweryfikowany)
&quot;przeprowadzono nawet próbną hodowlę w laboratoriach DEA, z dostarczonych zarodników, w celu sprawdzenia czy instrukcje odpowiadają prawdzie. Próby zakończyły się całkowitym sukcesem. &quot; buahahaha :-) A potem te grzybki zapewne spuscili w szalecie :-) Albo przeprowadzili eksperyment naukowy mierzacy jak silne sa te grzybki. Taki sam przekret jak z tymi badaniami CIA nad LSD
Zajawki z NeuroGroove
 • Narkoza

doświadczenie: zero


set und setting: jasne, sterylne pomieszczenie
no ja w sumie pierwszy raz mialem kontakt z dragami konkretnymi jakimis

wlasnie na stole operacyjnym. jak mialem 7 lat zlamalem sobie reke, a

tydzien wczesniej pies ugryzl mnie pod lewym okiem i jakby mnie dziabnal z

0.5 cm wyzej to bym byj jednookim bandytom :> bo na wsi bylem wtedy a tam

rozne rzeczy sie dzieja. i wlasnie ta reke sobie zlamalem, w trzecim czy

 • Dimenhydrynat

Do apteki doszedlem przez przypadek. Wracajac z uczelni mialem wstapic do monopolowego po 250,

ale ze akurat jestem na srodkach uspokajajacych,ktore mi sie skonczyly trafilem do farmaceuty.

Kupilem "valeriane" spojrzalem na fundusze, krotka walka z wlasnymi myslami i zakupilem 3

opakowania Aviomarinu-15 sztuk. Pomyslalem, ze moze byc ciekawie jak na pierwszy raz. Wrocilem

do domu , wypilem herbate,pozegnalem sie z rodzina i ruszylem do kumpla. W drodze wszystko

 • Amfetamina
 • Dekstrometorfan
 • Etanol (alkohol)
 • Inne
 • Kodeina
 • Marihuana
 • MDMA (Ecstasy)
 • Metkatynon
 • Tripraport

dom w spokojnej wiejskiej okolicy, pełna swoboda działania, myślę, że wszyscy uczestnicy byli w pełni rozluźnieni i wolni od trosk. Przebywaliśmy w 3 pokojach, wszędzie dużo miejsca do siedzenia, leżenia, obecność TV, komputera z muzyką, balkon.

Słowem wstępu, czyli geneza spotkania.

 • Chelidonium majus (glistnik jaskółcze ziele)

Jaskółcze Opium
INFO ; 17 lat 65kg
DOŚWIADCZENIE : gałka , piguły ,diazepam ,ganja , alko ,nikotyna, kofeina , mieszanki ziołowe , DXM
SUBSTANCJA ; ususzone pomarańczowe mleczko glistnika jaskółczego ziela.

randomness