REKLAMA
Blisko kilogram metamfetaminy zabezpieczyli bydgoscy kryminalni

Bydgoscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 33-latka. Mężczyzna posiadał przy sobie blisko kilogram metamfetaminy. Podejrzany będzie odpowiadać za posiadanie znacznych ilości narkotyków.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Policja Kujawsko-Pomorska
kom. Przemysław Słomsk
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

171

Bydgoscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 33-latka. Mężczyzna posiadał przy sobie blisko kilogram metamfetaminy. Podejrzany będzie odpowiadać za posiadanie znacznych ilości narkotyków. Decyzją sądu został aresztowany na najbliższe trzy miesiące.

Policjanci z bydgoskiego wydziału narkotykowego ustalili, że jeden z mieszkańców miasta może posiadać zakazane środki psychoaktywne. Kryminalni wytypowali podejrzewanego. Typowany przez nich mężczyzna był im dobrze znany z innych przestępstw. Funkcjonariusze przystąpili do działania.

W minioną sobotę (21.09.2019) wieczorem namierzyli go na skrzyżowaniu ulicy Gdańskiej i Dworcowej w Bydgoszczy. Mężczyzna był zaskoczony widokiem funkcjonariuszy. Podczas legitymowania był bardzo nerwowy. Nie bez powodu.

W worku, który miał przy sobie, policjanci znaleźli woreczki foliowe z białą pastą. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że jest to metamfetamina. Blisko kilogram tego narkotyku zabezpieczyli kryminalni. 33-latek trafił do policyjnego aresztu.

Śledczy z bydgoskiej komendy na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili mężczyźnie zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków. 33-latek został doprowadzony do prokuratury. Tam oskarżyciel po jego przesłuchaniu postanowił wnioskować do sądu o jego tymczasowy areszt.

Sąd natomiast po zapoznaniu się z aktami sprawy aresztował podejrzanego na najbliższe trzy miesiące. Za posiadanie znacznych ilości zakazanych środków odurzających grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Benzydamina

Set & Setting : deszczowy smętny dzień, jakoś pierwsza niedziela Maja, zapowiadało się całkiem nudnie. Impreza rodzinna - tzw. komunia. Spontaniczne opuszczanie imprezy i powrót do nadciągającej, wiszącej w powietrzu benzy. Jako iż spacerowaliśmy podczas tripa i jeździliśmy autem miejscówek było sporo czyt. niżej

  • MDMA (Ecstasy)
  • Pierwszy raz

podekscytowanie pierwszą przygodą z ecstasy, lekki niepokój okoliczności: impreza

Długo czekałam na tę okazję. Kupiłam dwie tabletki mdma/ecstasy (za nie wiem czy nie dosyć wygórowaną cenę 50zł/szt) już dwa tygodnie przed planowaną imprezą i nie mogłam się doczekać. Czterech moich znajomych kupowało je razem ze mną i zdążyli je wypróbować jako pierwsi — po ich opowiadaniach byłam jeszcze bardziej nakręcona, nie mogłam się doczekać "przytulania słupów, biegania wesoło w nocy po mieście, tańczenia do 6 rano". W przyjemny sobotni, majowy wieczór spotkałam się z kolegą w centrum żeby iść razem na wspomnianą wcześniej imprezę.

  • Heroina

marie claire nr 6/2002 - str 83-85 - kronika życia narkomanki

  • 25C-NBOMe
  • 4-HO-MET
  • 5-MEO-DALT
  • Inne
  • Tripraport

S&S szkoła, droga pomiędzy, dom

Karnawał. Czas który zalewa nas bodźcami i doznaniami. Każdy się bawi. Ja też, choć w tym roku wypada to robić samemu. Po tygodniowej przerwie po raz trzeci podchodzę do ww. tematu.