Austria: Zatrzymani Polacy

Produkowane w polskich laboratoriach tabletki ecstasy trafiały do Austrii. Wchodzimy eksportem do UE :)

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

1858

Międzynarodową, doskonale zorganizowaną siatkę handlarzy narkotyków zlikwidowała wiedeńska policja. W sumie zatrzymano 55 osób, wśród nich są Polacy. Ilu - nie podano. U podejrzanych znaleziono setki tysięcy tabletek ecstasy.

Narkotykowy gang handlował głównie tabletkami sztucznego narkotyku ecstasy produkowanymi w polskich laboratoriach. W czasie przeszukań znaleziono ok. 500 tys. tabletek oraz marihuanę i kokainę.

Policja obserwowała handlarzy od jesieni, ale uderzyła z zaskoczenia dopiero minionej nocy.

Siatka była doskonale zorganizowana - od producentów w polskim laboratorium przez kurierów aż po dealerów w Wiedniu. Przemyt odbywał się liniowymi autobusami kursującymi z Polski do Wiednia. Zwykle jednorazowo szmuglowano od 20 do 25 tys. tabletek.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

grv (niezweryfikowany)
z tego co mowili [tvn 24] to zatrzymano 12 polakow , qrde ciekawe ile dropsow poszlo sie jeb**** a swoja droga policja powinna sprzedawac rzeczy przestepstw [dropsy tez] napewno ktos by kupil je <br>a i jeszcze z gwarancja policji ze wypasione :) i testowane <br> <br>pieknie by bylo...........
jemy grzyby w p... (niezweryfikowany)
BO DROPSY NIE TRYkaja
Suchanino (niezweryfikowany)
&quot;sztuczny narkotyk extasy&quot;? To jaki to jest prawdziwy narkotyk?:P
dr (niezweryfikowany)
BO DROPSY NIE TRYkaja
LaSziDo (niezweryfikowany)
BO DROPSY NIE TRYkaja
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25
  • Pozytywne przeżycie

Park Krajobrazowy ujścia Warty, pod Kostrzynem. Ciepły sierpniowy dzień, piękna pogoda, pozytywne nastawienie. Dużo miłości.

Spróbowanie LSD jest jedną z idei, które pojawiły się w mojej głowie dość dawno- zanim jeszcze zjawiło się przy mnie moje Hitori. Moim poszukiwaniem LSD kieruje jakieś fatum, lub klątwa, gdyż za każdym razem gdy chciałem tego kartona spróbować działy się dziwne rzeczy lub też nie udawało mi się. Kilka razy trafiał trefny karton (chyba BRDF), raz Igor mi zjadł (pozdro IGI:)) ,raz zabrakło kasy bo był inny plan, sto razy nie było jak załatwić.
W międzyczasie zapomniałem oczywiście o tym kwasie, poznałem hometa, grzyby oraz inne tryptaminy a także LSA.

  • Oksybutynina
  • Pierwszy raz

Żadne. Wzięte kompletnie spontanicznie.

Dawka: 25mg

  • 4-ACO-DMT
  • 4-HO-MET
  • Metoksetamina
  • Problemy zdrowotne

Wieczór, pokój, nastrój wyrównany.

Data tripa: 10.04.2014
 Od początku wybór poszedł na metodę podania domięśniowego. Wszystko wymieszałam razem i rozpuściłam w 3,5 ml wody. Zwykle nie mam problemu z wejściem do mięśnia, tutaj nie chciałam ewentualnie marnować materiału podając go podskórnie. Dlatego też zanim poszedł strzał upewniałam się. Zdawało mi się, że weszłam w mięsień, do tej pory w sumie nie jestem pewna jak w końcu było. Bliżej jest wersji tego, że poszło IV, co jak wiadomo = duże zaskoczenie, bo szybsze wejście i zdecydowanie mocniejsze.

randomness