REKLAMA
Austria: Zatrzymani Polacy

Produkowane w polskich laboratoriach tabletki ecstasy trafiały do Austrii. Wchodzimy eksportem do UE :)

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

1856

Międzynarodową, doskonale zorganizowaną siatkę handlarzy narkotyków zlikwidowała wiedeńska policja. W sumie zatrzymano 55 osób, wśród nich są Polacy. Ilu - nie podano. U podejrzanych znaleziono setki tysięcy tabletek ecstasy.

Narkotykowy gang handlował głównie tabletkami sztucznego narkotyku ecstasy produkowanymi w polskich laboratoriach. W czasie przeszukań znaleziono ok. 500 tys. tabletek oraz marihuanę i kokainę.

Policja obserwowała handlarzy od jesieni, ale uderzyła z zaskoczenia dopiero minionej nocy.

Siatka była doskonale zorganizowana - od producentów w polskim laboratorium przez kurierów aż po dealerów w Wiedniu. Przemyt odbywał się liniowymi autobusami kursującymi z Polski do Wiednia. Zwykle jednorazowo szmuglowano od 20 do 25 tys. tabletek.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

grv (niezweryfikowany)
z tego co mowili [tvn 24] to zatrzymano 12 polakow , qrde ciekawe ile dropsow poszlo sie jeb**** a swoja droga policja powinna sprzedawac rzeczy przestepstw [dropsy tez] napewno ktos by kupil je <br>a i jeszcze z gwarancja policji ze wypasione :) i testowane <br> <br>pieknie by bylo...........
jemy grzyby w p... (niezweryfikowany)
BO DROPSY NIE TRYkaja
Suchanino (niezweryfikowany)
&quot;sztuczny narkotyk extasy&quot;? To jaki to jest prawdziwy narkotyk?:P
dr (niezweryfikowany)
BO DROPSY NIE TRYkaja
LaSziDo (niezweryfikowany)
BO DROPSY NIE TRYkaja
Zajawki z NeuroGroove
  • DPT
  • Marihuana
  • Ruta stepowa
  • Tripraport

Spotkanie z jedną z najbliższych mi osób, w dodatku także psychonautą biorącym udział w ceremonii. Chęć wspólnego przeżycia czegoś wspaniałego i dającego samahdi. Ostatnimi czasy psychodeliki i tematy krążące w około ich stały się istotnym elementem mojej osobowości. Pozwoliły mi dostrzec zagłębione w nieświadomości problemy rzutujące na moje zachowanie w dorosłym życiu. Była to także chęć sprawdzenia siły DPT z iMAO. Z mojej strony chciałem by było to odświętne szamańskie doświadczenie. Duży wpływ na mnie miało zażyte wcześniej LSD i fakt przeczytania Tybetańskiej Księgi Umarłych.

 

 

Do mojego przyjaciela przyjechałem pociągiem. Odebrał mnie w te wczesne popołudnie z dworca i chwilę później już rozsiedliśmy się w herbaciarni na miłych pufach i zajęliśmy rozmową w oczekiwaniu na białą herbatę. Wymieniłem z nim kilka zdań na temat LSD zjedzonego kilka dni wcześniej oraz oczekiwania związane z połączeniem ruty z DPT. Podczas picia herbaty omówiliśmy też czytane przez nas namiętnie książki Grofa czy raport Strassmana z badań nad DMT. Ustaliliśmy, że podjedziemy do znajomego po zielsko i następnie zajmiemy się już tylko sednem doświadczenia.

  • Mefedron
  • Pozytywne przeżycie

idealne!

O - ja

P, Z - też ćpaki

 

Nudziło mi się w moim mieście, śmierdząca chujolandia, cholera, to chyba najnudniejsze urodziny w moim życiu, może po prostu zadzwonię, zadzwonię i poczekam na skutki, mały kroczek w stronę przerwania obrośniętej łojem chujozy w jaką się wpakowałem z rozbiegu.

  • Etanol (alkohol)


Substancja: właściwie to gałka tyle, że w formie alkoholowej nalewkiKrótka receptura :

6 świeżych, całych gałek, litr spirytusu (85 %), parę łyżek miodu (?)

zetrzeć, ewentualnie rozpuścić miód (?), trzymać razem w słoju pół roku, potrząsać co czas jakiś

następnie zrobiłem nalew na skórkach (bez allebo) z 10 dużych cytryn i pół torebki rodzynek (24h) i zmieszałem z 0.3 -0.4 litra syropu (gorącego) złożonego pierwotnie z 1.5 szklanki cukru, litra wody i soku z tych cytryn.


  • Bromo-DragonFLY
  • Marihuana

Set & Setting- dobre nastawienie, nie brzydka pogoda, zaufani towarzyszący podróżnicy, godz.13 centrum miasta

Dawka- 1 papierek Bromo-DragonFly + marijuana kilka godzin później +pół piwa też kilka godzin później

Wiek- 18lat

Doświadczenie- Alkohol, Marihuana, Kodeina, Pseudoefedryna, DXM, Benzydamina, 4-HO-Met, Extasy, Mieszanki ziołowe, Bromo-DragonFly, Grzyby cubensis b+