REKLAMA
Austria: Piłeś syrop, nie jedź!

Austriacka policja obcina paznokcie lub włosy i bada próbki na obecność narkotyków

Anonim

Kategorie

Źródło

RMF FM

Odsłony

2070
Wybierając się do Austrii, lepiej nie pić syropów na kaszel / RMF Od nowego roku policja w Austrii sprawdza tam nie tylko, czy kierowca jest pod wpływem alkoholu, ale także czy brał wcześniej narkotyki. Zdarzają się jednak pomyłki...

Jeśli drogówka przyłapie w Austrii kogoś na przekroczeniu dozwolonej prędkości albo na innych wykroczeniu drogowym, to nie tylko każe dmuchać w balonik, ale także obcina paznokcie i kosmyk włosów, po czym wkłada je do podręcznego aparaciku.

I nagle okazuje się, że Bogu ducha winni kierowcy, po wypiciu syropu na kaszel lub innych lekarstw zawierających kodeinę, są pociągani do odpowiedzialności.

Aparacik bowiem reaguje na kodeinę tak samo jak na heroinę. Pomyłka wyszła dopiero po tym, gdy zażądano dokładniejszych badań - badań krwi. To jednak nie przeszkadza, by policja w Austrii nadal obcinała paznokcie, zwłaszcza obcokrajowcom.

Tak więc wybierając się do Austrii, lepiej nie pić syropów na kaszel.

RMF FM 2002-02-18

Podesłał: dzizus

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

LOBO (niezweryfikowany)
Widzę, że kretynizm ogólnonarodowy dotyczy policji wszędzie, a ja głupi myślałem, że tylko w Polsce pały to debile.
SQ (niezweryfikowany)
powinno byc napisane w podtytule "austriacka " a nie "Australijska "
er. (niezweryfikowany)
wlasnie psy w austrii kumate a w polsce nie... <br>cale szczescie ze u nas to bedzie za 10 lat..
POK (niezweryfikowany)
austryjacy to pierdoleni potomkowie adolfa hitlera!!!
fizzzi (niezweryfikowany)
ale pare akodinow mozna sobie zszamac ;)
AleX (niezweryfikowany)
co za skurwysynstwo.. czy to przypadkiem nie jest naruszanie nietykalnosci osobistej.. ?
Lucetam (niezweryfikowany)
Czy tylko mi się wydaję, że badanie na obecność narkotyków z paznokci / włosów nie ma sensu ... Zanim śladowe ilości odłożą się we włosach czy paznokciach "narkotyków" już dawno nie będzie w krwi czy moczu tak samo ich działania, więc jaki w tym sens ? Rozumiem testy na obecność narkotyków podczas prowadzenia pojazdów, ale Austria chyba chce skazywać ludzi ogólnie za spożycie ?<strong><<<<<< This comment was blocked and unpublished because <a href="http://www.projecthoneypot.org/">Project Honeypot</a> indicates it came from a suspicious IP address.</strong>
Zajawki z NeuroGroove
  • Bad trip
  • Kannabinoidy

Chill, piątek, moje 4x4

Preludium

Podróż z października ub. roku, więc całość nie jest idealna, odrobinę pisana na kolanie bez absolutnie żadnych zdolności do ładnego i zgrabnego ubierania tekstu. Piątek, popołudnie, ja i 2 kumpli, nazwijmy ich X i Y.

X jest zawodowym testerem trunków wysokoprocentowych, ma lekkie doświadczenie w ryciu sobie bani najróżniejszymi specyfikami z najgłębszych otchłani tego świata

Y, poszkodowany, zielony w temacie gość, który przyszedł na spotkanie po paru miechach, a wyszedł bogatszy o wspomnienia z innego świata

  • Marihuana

nazwa substancji : bromowodorek dekstrometorfanu

poziom doświadczenia użytkownika : ganja haszysz amfetamina benzydamina efedryna dxm

dawka : 675 mg (45 tabletek) doustnie

DXM brałem już wiele razy ale dopiero teraz zmobilizowałem się żeby opisać trip

  • Marihuana
  • Powój hawajski
  • Przeżycie mistyczne

Wieczór/noc, pokój, muzyka (kompilacja psychedeliczna).

Całkiem niedawno, bo kilka dni temu, po śmierci mojej mamy, wybrałem się w nocną wyprawę pod przewodnictwem tej rosliny. Pestki dotarły do mnie z Holandii, w sumie ponad 30. Wcześniej próbowałem na nich podróżować, ale było to stosunkowo krótko po wyprawie na LSD, więc efekt był tamtym razem mocno wypłaszczony. Po zachowaniu odpowiedniego czasu odpoczynku postanowiłem ponownie przywitać się z Duchem tej rośliny.

  • 2C-E
  • Marihuana
  • Miks
  • Powoje

wielka chęć na doświadczenie psychodeliczne, pozytywny nastrój, początek lata, upał i żar lejący się z nieba, namiot a w namiocie coś około 35 stopni C.

Był piękny i gorący czerwcowy dzień, a ja od samego rana czułem, że będzie on niezwykły jako że zamierzałem zapodać niezwykłego miksa. Tak pięknej pogody szkoda było marnować na tripowanie w domu, a dzień wcześniej postanowiłem, że jeśli pogoda dopisze, to wybiore się pod namiot na  polanę pod lasem( oddaloną ok 2 km od miasta, w którym mieszkam), więc jak zaplanowałem tak też uczyniłem.

randomness