Aresztowano producenta amfetaminy

Policjanci z łódzkiego Centralnego Biura Śledczego zatrzymali 52-letniego mężczyznę podejrzanego o usiłowanie wyprodukowania co najmniej 3 kilogramów amfetaminy. Mężczyzna został aresztowany.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

1636

Jak poinformował naczelnik wydziału ds. przestępczości zorganizowanej Prokuratury Okręgowej w Łodzi Krzysztof Wolski, 52- latka zatrzymano w piątek wieczorem w wynajmowanym przez niego mieszkaniu na 11-piętrze jednego z wieżowców w łódzkiej dzielnicy Widzew.

W mieszkaniu znajdowała się kompletna, profesjonalna linia do produkcji amfetaminy. Zabezpieczono również znaczną ilość półproduktu - BMK - do wytwarzania amfetaminy oraz prawie 3 kilogramy nieprzetworzonego jeszcze narkotyku. Znaleziono też znaczne ilości innych odczynników chemicznych, które - według prokuratury - wskazują, że produkcja narkotyków odbywała się w mieszkaniu od dłuższego czasu.

Zatrzymany mężczyzna jest z wykształcenia ślusarzem ale z zamiłowania chemikiem, posiadającym dużą wiedzę na temat metodologii i technologii produkcji narkotyków - dodał Wolski. Obecnie trwa ustalanie odbiorców amfetaminy.

Podejrzanemu za produkcję znacznych ilości narkotyków grozi kara do 15 lat więzienia.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

.chudy. (niezweryfikowany)
zawód ślusarz nocny z zamiłowania chemik : ) dobre, widocznie ślusarz już nie jest opłacalną pracą ; )
Pan Tadeusz (niezweryfikowany)
fajnie to ujeli : "podejrzanego o usiłowanie wyprodukowania[...]amfetaminy" :)
Zajawki z NeuroGroove
 • Dekstrometorfan
 • Kodeina
 • Kofeina
 • Marihuana
 • Miks
 • Pseudoefedryna
 • Tabaka
 • Tytoń

Na wstępie chciałbym zaznaczyć, iż ten miks w ilościach podanych przeze mnie jest niebespieczny i raczej nie polecam go próbować osobom niedoświadczonym (Nawet jeśli to koniecznie z trzeźwym opiekunem)

T-10h (12.00

Kolega (k1) po mnie dzwoni, chciał koniecznie zobaczyć proces ekstrakcji kody z antka. No to pokazałem mu, wyciągnąwszy stuff (wtedy jeszcze 2 pudełka), zaczynam od kruszenia, przeprowadzam standardowe kroki nie spiesząc się, kiedy słyszę

K1:Ej, ile czasu to będzie trwało bo moja matka wraca za 30 min"

Ja: Teraz mi to kurwa mówisz?

 • Inne
 • Tripraport

Pozytywne nastawienie.

Wstęp. 
Trip raport podzielony jest na 2 części.
cz.1 opisuje działanie samego 2NE1.
cz.2 opisuje działanie 2NE1 w miksie z alkoholem. 

 • Szałwia Wieszcza

Autor: kamiru, 7.05.2007

Set & settings: Ciemna sypialnia, cisza, opiekun

Substancja: ok. 0.16g ekstaktu X10 z bonga. Jeden megahit.

Doświadczenie: Pierwsza przygoda, wcześniej MJ

 • Grzyby halucynogenne
 • Pozytywne przeżycie

Wspólne mieszkanie, lekkie zmęczenie całym dniem, wieczór - godzina 21. Kot z rójką trochę opętany. Ogólnie lekki stresik ale to normalka. Oczekiwania to poukładanie sobie trochę w głowie, odrzucenie niepotrzebnych myśli, które wywołują w nas presję i niepokój.

Hej, na wstępie chciałbym zaznaczyć, że jest to moj pierwszy trip raport jednak uważam, że uda mi się go w miarę dobrze napisać. Piszę go drugi dzień po zażyciu 3,5 grama Psylocybe Cubensis w formie czekoladki. Dostałem takie dwie od pewnej osoby, powiedziała mi, że smak jest okropny i zrobili z tego właśnie taki przysmak. Działa! Nie było czuć nic innego poza intensywnie czekoladowym smakiem.

 

Teraz przedstawię Wam jak wyglądał po krótce cały trip, później opiszę każdy z etapów.

randomness