REKLAMA
Amfetamina i grzybki w lodówce

Ponad 2100 działek amfetaminy i 300 gramów grzybów halucynogennych zabezpieczyli policjanci w mieszkaniu 32-letniego mieszkańca Sosnowca.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Policja Śląska

Grafika

Odsłony

623

Ponad 2100 działek amfetaminy i 300 gramów grzybów halucynogennych zabezpieczyli policjanci w mieszkaniu 32-letniego mieszkańca Sosnowca. Okazało się, że był on narkotykowym dilerem. Swój nielegalny towar przechowywał... w lodówce.

Policjanci z oddziału prewencji w Katowicach, pełniąc służbę na terenie Sosnowca, zwrócili uwagę na dwóch mężczyzn pijących piwo w samochodzie zaparkowanym na jednym z osiedli. W trakcie sprawdzenia okazało się, że jeden z nich, 35-letni mieszkaniec Sosnowca, miał w swoim plecaku 220 działek amfetaminy. Narkotyki były podzielone na porcje i ukryte w plastikowych opakowaniach po tzw jajkach-niespodziankach. Oprócz tego policjanci znaleźli u niego również marihuanę. To właśnie podczas czynności wykonywanych do tej sprawy, prowadzący ją śledczy z sosnowieckiej komendy wpadli na ślad 32-letniego mieszkańca Sosnowca, w którego mieszkaniu znaleźli ponad 2100 działek amfetaminy, 300 gramów grzybów halucynogennych i marihuanę. Amfetaminę i grzybki mężczyzna przechowywał w swojej lodówce. Sosnowiecki sąd zadecydował o zastosowaniu wobec niego 3-miesięcznego aresztu. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków zatrzymanym mężczyznom grozi do 8 lat więzienia.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

krAK (niezweryfikowany)
Ale grzybów to trochę szkoda :(
Zajawki z NeuroGroove
  • 1P-LSD
  • Marihuana
  • Pierwszy raz

Set: Długo napalałem się na na ten karton, zwłaszcza po poprzedniej próbiej z ETH-LAD. Miałem nadzieję na solidny trip. Setting: Mała wioska w kraju legalnej trawki; dom przyjaciół w którym nie raz już tripowaliśmy. Ja i ich dwoje (On i Ona).

Witam, to nie będzie standardowy trip raport. Pisałem "na bieżąco" ale w szaleństwie które się odbywało niewiele zdziałałem.

 

Może najpierw mały wstęp:

Ja i dwoje przyjaciół (On i Ona) tripujemy wspólnie od kilku lat pomimo dzielącej nas różnicy lat. Jedliśmy razem wielokrotnie MDMA i trufle, teraz przyszła pora na cięższy kaliber. Karton miał 125 mcg jak dobrze pamiętam a cała akcja działa się wiosną tego roku. Pogoda niezbyt dopisywała, ale zarzuciliśmy i poszliśmy się przejść.

 

Ahoj!

 

  • Szałwia Wieszcza

heyzaładowałem bongazapaliłem. zwykła zapalniczką.chmurajeb do balona, bo się dymi na maxa...kolejny buch


  • N2O (gaz rozweselający)
  • Retrospekcja

Nastawiony pozytywnie.

 

Myślę że z kilku moich poniższych opisów łatwo wyłapać charakterystyczne efekty działania podtlenku azotu. Żeby wyciągnąć fun z tej substancji najlepiej zamiast crackera używać syfonu i naboi do bitej śmietany, przy crackerze trzeba bardzo uważać bo można sobie pomrozić ręce od bardzo niskiej temperatury podczas wypuszczania gazu a czas ładowania balona jest długi oraz proporcjonalny do stanu w jakim się jest. Syfon za to nie robi żadnych problemów przy używaniu i można ładować nim nabój za nabojem w bardzo szybki sposób.

 

  • DPT

Przytulny, pełen magii pokój współtowarzysza podróży, przygaszone światło, cisza, spokój a w tle leci album shpongle.

25.10.2007

Cały dzień chodziłem troszkę zdenerwowany, obawiałem się tego, że coś może pójść nie tak, nigdy nie podawałem żadnych substancji, a tym bardziej narkotyków metodą domięśniową, jednak wszystko udało się z nawiązką. Wraz z forumowym kolegą leśnikiem ok. godziny 23, przystąpiliśmy do przygotowań. Sporządzono mieszaninę, 4ml wody do iniekcji z 100mg DPT Hcl, używając grzejnika, żeby troszkę podgrzać wodę, wszystko się ładnie rozpuściło i zostało przefiltrowane przed nabraniem roztworu do strzykawek.

randomness