Afera narkotykowa w więzieniu. Oskarżeni więźniowie i strażnicy

Będzie sądowy finał głośnej sprawy handlu narkotykami w więzieniu w Płocku. Prokuratura oskarżyła 29 więźniów i 3 byłych już funkcjonariuszy Służby Więziennej.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Radio ZET
MAG/AK

Odsłony

277

Będzie sądowy finał głośnej sprawy handlu narkotykami w więzieniu w Płocku. Prokuratura oskarżyła 29 więźniów i 3 byłych już funkcjonariuszy Służby Więziennej - dowiedział się reporter Radia ZET Mariusz Gierszewski. Akt oskarżenia trafił do Sądu Okręgowego w Płocku.

Amfetamina i marihuana były przemycane w paczkach albo wnoszone na teren więzienia połknięte przez osoby odwiedzające więźniów. Kluczową rolę odgrywali 3 funkcjonariusze służby więziennej, którzy współpracowali z przestępcami. Usłyszeli zarzuty nadużycia uprawnień, przyjmowania łapówek i udziału w grupie przestępczej.

- W sumie 32 osoby oskarżyliśmy o 71 czynów - mówi Radiu ZET prokurator Renata Mazur rzecznik Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga.

W więzieniu w Płocku działy się skandaliczne rzeczy. Oskarżona teraz grupa osadzonych szantażem i groźbami zmuszała do handlu innych więźniów. Za wszystkim stały duże pieniądze, bo narkotyki w więzieniach są trzy razy droższe niż na wolności. Według mediów, handlem zajmowali się tak zwani "Płockersi", przestępcy którzy współpracują przy porwaniach, wymuszeniach i przemycie z mafią mokotowską.

O płockim więzieniu głośno było już kilka lat temu, kiedy samobójstwa popełnili w nim dwaj zabójcy Krzysztofa Olewnika.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • MDMA (Ecstasy)
  • Pozytywne przeżycie

Nastawienie psychicznie: spontaniczna decyzja Mega pozytywne gdyż pod wpływem alkoholu 😀

Leżąc w wannie dowiedziałam się że idę z moim chłopakiem na imprezę. W drodze w aucie pomyślałam: "co ja kurwa robię" Zamiast lezec w łóżku z mj oglądając jakieś bzdury 😂 

Doszedł do nas znajomy który miał pomoc coś ogarnąć. Zazwyczaj jest na szybko ale ze nie było wzięli piguły... słyszałam że myślą o kupnie 10 lub 15 sztuk

Ogólnie myślałam że żartują 😂 

Wjechalismy na naszą ulicę (gdyż tam gdzie mieszkamy była impreza) a tam około 30 osób, niczym na evencie 😂 Humor mi się bardzo poprawił ,byłam już po jednym piwku...

 

  • Inne
  • Pozytywne przeżycie

Kiepski Set i genialny Setting - szczegóły w raporcie.

T+00
Będąc u mnie w domu zażywam narkotyk. W przeciwieństwie do swojego NBOMOWE'go brata wydaje się on nie paraliżować języka. A może tylko nie zwróciłem na to uwagi?

Wraz z trzema osobami opuszczamy mój dom, każdy w innym stanie świadomości.
D. - pod wpływem marihuany i nieznacznej dawki alkoholu
W. - pod wpływem gamma-butyrolaktonu
B. - pod wpływem 6-APB

  • 5-MeO-MiPT
  • Pierwszy raz

Otoczenie: Ciemny pokój z włączonym filmem. Umysł: Pozytywne nastawienie psychiczne , chęć przeżycia szalonej psychodelicznej jazdy. Pierwszy raz z tryptaminami.

Wzrost : 182cm    Waga : 85kg

 

To co przeżyłem pod wpływem tej substancji to częściowo masakra , piszę ten trip report by ostrzec o skutkach tej substancji tych którzy zamierzają to brać. Ogólnie dawka substancji którą wziąłem jest uznawana jako psychodeliczny hardcore.

 

  • Szałwia Wieszcza

Ten trip raport jest kontynuacja trip raportu "Tragedia mojego życia". Poprzednie przeżycie, które opisałem w tamtym tripie było zdecydowanie negatywne. Oczywiście nie mogłem tego tak zostawić. Nie ma nic fajnego w dostaniu w mordę i nie oddaniu. Zadra drażniła mnie za paznokciem. Oczywiście bałem się, że scenariusz może sie powtórzyć, jednocześnie wierzyłem, że nie może być tak, że znów horror pojawi sie mojej psychice.

randomness