9 kg amfetaminy w zbiorniku na gaz LPG

Kryminalni z gdyńskiej komendy zabezpieczyli 9 kilogramów amfetaminy. Narkotyki ukryte były w zbiorniku na gaz LPG.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

KWP w Gdańsku

Odsłony

270

Kryminalni z gdyńskiej komendy zatrzymali 34 – latka podejrzewanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. W trakcie przeszukania samochodu, którym poruszał się mężczyzna policjanci zabezpieczyli 9 kilogramów amfetaminy. Narkotyki ukryte były w zbiorniku na gaz LPG. Mężczyzna usłyszał zarzut dotyczący posiadania znacznej ilości narkotyków, grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Wobec zatrzymanego zastosowano środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy.

W nocy z ostatniego czwartku na piątek kryminalni z gdyńskiej komendy zatrzymali mężczyznę, którego podejrzewali o związek z przestępczością narkotykową. Z posiadanych informacji operacyjnych wynikało, że mężczyzna może posiadać w samochodzie, którym się poruszał znaczną ilość narkotyków. Funkcjonariusze obserwowali go przez pewien okres, a w dogodnym momencie podjęli decyzję o zatrzymaniu do kontroli samochodu, którym jechał i zweryfikowaniu swoich podejrzeń. W trakcie przeszukania samochodu uwagę mundurowych przykuł zbiornik na gaz LPG zamontowany w bagażniku samochodu. Policjanci podjęli decyzję o jego wymontowaniu i sprawdzeniu jego zawartości. Typowania funkcjonariuszy okazały się trafne. W butli na paliwo LPG zamiast gazu ujawnili dziewięć hermetycznie zamkniętych worków foliowych z zawartością białej, sypkiej substancji. Każdy z zabezpieczonych worków ważył około jednego kilograma. Sypką substancją po sprawdzeniu testerem narkotyków okazała się amfetamina.

Zatrzymany, 34 – letni mieszkaniec Gdyni, usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu wobec zatrzymanego zastosowano środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Zatrzymany był również poszukiwany do odbycia kary kilkudziesięciu dni pozbawienia wolności. Mundurowi sprawdzają jakie było przeznaczenia narkotyków i czy na koncie zatrzymanego nie ma innych przestępstw o podobnym charakterze.

Oceń treść:

Average: 8 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Gałka muszkatołowa


Nazwa Substancji: Gałka muszkatołowa cała firmy KAMIS



Doświadczenie: Salvia Divinorum, Datura Innoxia, Ipomea Purpurea, Sceletium tortuosum, Salvia Officinalis, Atropa balladonna L., Cannabis, Psilocybe semilanceata, Conium maculatum, Equisetum telmateia, Convallaria majalis, hofmann, extasy i alko oczywiście oraz parę innych roślinek,których nazw nie pamiętam.


  • Etanol (alkohol)
  • Marihuana
  • Mefedron
  • Tripraport
  • Tytoń

Urodziny kolegi pod gołym niebem w pochmurny deszczowy dzień. Wyborne towarzystwo, w dobrym humorze z dobrym nastawieniem. Pozytywne zaskoczenie niespodzianką.

Witam wszystkich zebranych po raz trzeci, skoro już tu jesteście to życzę miłej lektury.

Trzeci raz, słowem wstępu:

  • Dekstrometorfan

Wiek: 17 i pół roku (sierpień 2008r.)

Doświadczenie: fajki (rzucone - moja duma), alco kilkadziesiąt, może koło setki razy, THC kilkadziesiąt razy, efedryna 3 razy, gałka muszkatołowa 3 razy, DXM 5 razy, fuka raz (i nie podziałała), raz gaz

Dawka: 1500mg DXM na 60kg masy ciała, czyli 25 mg/kg. Podane w ciągu 15 (?!) minut - wnioskując z archiwum gg.

S'n'S: Wszystko, co trzeba, pisze w raporcie. A reszta? A co za różnica...



Otworzyłem oczy i starałem się utrzymać otwarte, jak najdłużej. Poczułem senność... Armia Dextera w coraz większych ilościach się uaktywniała. Zbuntowałem się i to był mój błąd. Zacząłem go drażnić, nabijać się z niego. Nabrałem pewności, że nic złego się nie stanie. Zamknąłem oczy i czekałem. Łóżko zaczęło dryfować po pokoju, więc otwarłem oczy, ale nie przestało od razu, jak to zwykle bywało.

  • MDMA (Ecstasy)


Pewnego pięknego dnia :) kupiliśmy sobie z J. motorole, mieliśmy je

rozłożone na 2 dni.Pierwszego wieczoru drops nie mógł mi się

załadować (a nie była to moja pierwsza piguła) i cały czas

chodziłam i marudziłam.